Dodaj do ulubionych

OT Lewy i Boniek

15.08.22, 18:48
www.sport.pl/pilka/7,65082,28791558,lewandowski-zawiodl-boniek-ocenia-w-bayernie-mialby-juz-5.html#do_t=40&do_g=5&do_s=B&do_w=91&do_v=685&do_st=RS&do_sid=766&do_a=766&s=BoxSportLink
Bardzo sensowne uwagi Bonka...

W sumie to przeraza skala hejtu wobec Bonka, bo sie osmielil skrytykowac ....

No, ale taki juz folklor nad Wisla....
Obserwuj wątek
    • bigimax4 Re: OT Lewy i Boniek 15.08.22, 19:07
      a co w tym przerazajacego ?
      poprostu w dziejszym swiecie, kazdy nawet najwiekszy imbecyl zyskal mozliwosc kolportowania swojego debilizmu wsrod innych debili i tak sie nakrecaja ,
      zapewniam cie bonkowi kolo h to lata
      • waga173 Re: OT Lewy i Boniek 22.08.22, 22:13
        Wiesz co Bigi-Migi-Smigi? Czasami uda Ci sie trafic w ta sama dziesiatke w ktora ja celuje.
        Ale to rzadkosc, jednak jak tak sie zastanowic, to moze zmien nick na Lord Sigeleworth, kup se (albo zlap) wyzlice i paraduj z nia po Montrmartre czy jak tam tych niedocenionych uwazajacych sie za artystow ulica sie nazywala, ale te tu forum to moment i moc a nie prunt gaz i Ukraina. Innymi slowy, wypierdalaj.
        • bigimax4 Re: OT Lewy i Boniek 23.08.22, 09:52
          waga , schowaj w majty swojego szparaga , nie ma sie czym chwalic ,to jest zenada
    • only_the_godfather Re: OT Lewy i Boniek 15.08.22, 20:35
      Przecież Boniek powiedział tylko i wyłącznie prawde. Dzisiejsza Barcelona to nie jest ta sama marka co przed laty. Organizacyjnie i sportowo to powiedziałbym że jest na tym samym poziomie co PSG, czyli duże ambicje ale wyników brak. Moim osobistym zdaniem, rozumiem, że Robert chciał czegoś nowego ale obawiam się ze może skończyć jak Ronaldo po odejściu z Realu czy Messi po przyjściu do PSG. Uważam, że jeśli sportowo chciał coś nowego to lepiej by zrobił jakby wybrał klub z Premier League. A teraz możecie mnie hejtować, że mam inne zdanie.
      • wislok1 Re: OT Lewy i Boniek 16.08.22, 16:16
        Zgadzam sie w 100% .....

Do tego fatalnie to rozegral publicznie, narobil sobie wrogow w Bayernie i wsrod jego kibicow....

Po cichu by to zalatwil bez problemu i z pozeganalna feta w Bayernie, a kasa ta sama by wplynela na konto Bayernu....

Przyklad De Jonga czy Depaya pokazuje, ze Barca ma w d... kontrakty i szantazuje pilkarzy, przy nim Bayern to przedszkole....
    • nousecomplaining Re: OT Lewy i Boniek 16.08.22, 16:28
      Szczerze to dość mam tego całego szumu, lewego, jego żony i całego lewandowski-related content. Koło chuja mi to lata. Tematy najważniejsze na świecie. Niech jeszcze pokażą, jaką kupę robi codziennie, i że takie są najzdrowsze, a Anna z nich robi najlepsze maseczki kosmetyczne i sprzedaje jako hit na rynku.
      Poszedł do Barcy, pogra ile pogra, zarobi jeszcze tyle, ile kilka pokoleń każdego z nas nie zarobi przez całe życie, i co z tego? Ja mam na to wyjebane.
      • wislok1 Re: OT Lewy i Boniek 16.08.22, 16:45
        Zona Lewego siedziala w Monachium jak mysz po miotla, bala sie odezwac, nie istaniala w DE publicznie...

Za to w PL szalala w mediach spolecznosciowych i robila z siebie gwiazde...

Kwestia gustu, ale jej PRZERAZAJACE parcie na szklo , wszystkie te sesje zdjeciowe, SZTUCZNE az do bolu, specjalnie Lewemu nie pomagaja, no BARDZO duzo szkodza....
        • nousecomplaining Re: OT Lewy i Boniek 16.08.22, 16:50
          > specjalnie Lewemu nie pomagaja, no BARDZO duzo szkodza....
          Na to mam jeszcze bardziej wyjebane.
    • bywalec.hoteli Re: OT Lewy i Boniek 16.08.22, 17:39
      Boniek powiedział tez ze Lewy sobie poradzi.
      Mi to wisi ale jak jest naprawdę dobry to sobie poradzi a jak nie poradzi to znaczy ze nie taki dobry.
      W Bayernie zdobył wszystko i cieszę się ze wciąż mu się chce podejmować wyzwania
    • bywalec.hoteli Re: OT Lewy i Boniek 22.08.22, 21:49
      I co - strzelił już 2 bramki z Realem Sociedad - i co malkontencie Wisłocki?
      • wislok1 Re: OT Lewy i Boniek 23.08.22, 09:55
        6 meczow zagral
        Z silnymi: Real,Juventus,Rayo Vallecano
        zero gola
      • wislok1 Liga Mistrzow ....Bayern i Barca w 1 grupie 25.08.22, 21:14
        www.sport.pl/pilka/7,65041,28831702,lewandowski-wraca-do-monachium-znamy-wszystkie-grupy-w-lidze.html#s=BoxMMtCzol3
        Ciekawa sytuacja....

Mnie zastanawia Viktoria Pilzno
        www.fcviktoria.cz/
        Miasto jak Bielsko-Biala
        Po raz 4 sa w Lidze Mistrzow, jasne, ze dostana ciezki wpier.ol 4 raz, ale
        gdzie Legia, gdzie Lech, gdzie inne kluby z PL ?
        • wislok1 Re: Liga Mistrzow ....Bayern i Barca w 1 grupie 25.08.22, 21:27
          pl.wikipedia.org/wiki/Viktoria_Pilzno_w_europejskich_pucharach

Sklad maja dosc slaby, ale sobie radza, to czeski fenomen....
          • bywalec.hoteli Re: Liga Mistrzow ....Bayern i Barca w 1 grupie 25.08.22, 23:08
            trzeba by markaggg pytac
            • wislok1 Szpakowski 26.08.22, 16:53
              Przerazajcy pokaz bezdennej glupoty....

www.sport.pl/pilka/7,64946,28832538,internauci-nie-pozostawili-suchej-nitki-na-tvp-osmieszacie.html#do_w=91&do_v=419&do_st=RS&do_sid=767&do_a=767&s=BoxSportImg3
              • wislok1 Re: Szpakowski 26.08.22, 21:39
                To sie w d... nie miesci.....

kacza partia zatrudnia tego dziadka z demencja starcza, juz wczesniej jeko komentarze to byla czysta masakra, bredzil od kilku lat jak potluczony......

No, ale kaczor i Kurski tego zgreda lubia

• wislok1 Vaduz wymiata 26.08.22, 20:34
      www.sport.pl/pilka/7,65042,28835059,jedyny-kraj-bez-ligi-zawstydzil-polske-i-zaszokowal-europe.html#s=BoxOpImg5
      No, Vaduz ma teoretycznie 5000, praktycznie to 1 miasto caly Liechtenstein, 40 000 mieszkancow,
      ale zabudowa w centrum Vaduz tez wymiata, ogromne banki,
      wielkie biurowce, do tego wypasione muzea, siedziba rzadu jak bajka, parlament tez wypasiony, nad tym goruje wypasiony zamek ksiiecia....
      Czuc piniondz...
      pl.wikipedia.org/wiki/Liechtenstein
      Moje impresje;
      tiny.pl/7jvjs
      Wiec sukces klubu nie dziwi
      • bywalec.hoteli Re: Vaduz wymiata 26.08.22, 21:49
        Czarek? 😀
        • wislok1 Re: Vaduz wymiata 26.08.22, 21:55
          Jaki Czarek ?
          • bywalec.hoteli Re: Vaduz wymiata 27.08.22, 00:31
            Barszcz 😀
    • hukers Re: OT Lewy i Boniek 29.08.22, 11:35
      3 mecze Lewego, cztery brameczki i lider w tabeli strzelców ligi hiszpańskiej.
      Przewidywałem w innym wątku, że powinien strzelić w sezonie 30 bramek i wydaje się, ze może być nawet trochę więcej.
      • bywalec.hoteli Re: OT Lewy i Boniek 29.08.22, 20:49
        bedzie wislocki i tak narzekał ze te gole to się nie liczą? 😀
        • wislok1 Re: OT Lewy i Boniek 29.08.22, 21:21
          Nie bedzie...

ZAWSZE pisalem, ze to swietny pilkarz i ze w Bayernie spokojnie by mu przedluzono kontrakt, ale nie o 3 lata, tylko o rok....
          Ze slabymi druzynami w zeszlym sezonie strzelal sporo bramek w Bayernie, wiec w Barcelonie tez strzela...
          Decydujace beda mecze z silnymi....
      • bywalec.hoteli Re: OT Lewy i Boniek 05.09.22, 09:45
        I cyk kolejny meczyk i kolejna brameczka Robercika. A wisłok i bayern ryczą po Lewym.
        • wislok1 Re: OT Lewy i Boniek 05.09.22, 18:58
          No, Sevilla jest w tym sezonie cienka jak d.pa weza----
          Bayern meczu nie przegral, Union to aktualnie czolowka tabeli...

Prawdziwy sprawdzian to bedzie mecz Barcelona-Real i inne mecze z silnymi....

Dla obu druzyn
          • hukers Re: OT Lewy i Boniek 06.09.22, 11:31
            wislok1 napisał:

> No, Sevilla jest w tym sezonie cienka jak d.pa weza----
            > Bayern meczu nie przegral, Union to aktualnie czolowka tabeli...
            >
            > Prawdziwy sprawdzian to bedzie mecz Barcelona-Real i inne mecze z silnymi....

Myślę, że prawdziwy sprawdzian, to będzie końcowe miejsce Barcy w tabeli i wynik w Lidze Mistrzów.
            Na razie wygląda na to, że Robercik ma bardzo dobry wpływ na Barcę i ona pod jego wodzą zdecydowanie poprawiła grę i wyniki. Natomiast Bayern, po dobrym początku złapał zadyszkę i zremisował drugi mecz z rzędu. Zobaczymy co będzie dalej, bo to jednak dopiero początek sezonu, ale myślę, że ci, którzy źle wróżyli Lewemu w Barcy (nie będę pokazywał palcem, żeby Wislokowi oka nie wybić) mogą, póki co, czuć się rozczarowani swoimi predykcjami.
            • bywalec.hoteli Re: OT Lewy i Boniek 06.09.22, 11:56
              Nawet jest filmik z Hiszpanii gdzie Lewy sobie śpiewa z ulicznym muzykiem Volare Kantare i się cieszy.
              Może jest tak, że w Bayernie i Bundeslidze był niby gwiazdą, ale dużo ludzi nie mogło się pogodzić z tym, że jest najlepszy, pobił rekord Muellera i nie jest Niemcem - więc był takim wyrobnikiem.
              W Katalonii i Hiszpanii jeśli będzie grał tak dobrze jak w Niemczech będą go hołubić fani.
              Oprócz tego legendarny klub, marka znacznie lepsza niż Bayern.
              Dla mnie same plusy.
              • wislok1 Re: OT Lewy i Boniek 06.09.22, 16:37
                Dwumecz Barcelona-Bayern rozstrzygnie, ktory klub jest lepszy obecnie....

Wyrobonik ?! WTF ?! Milioner, nie wyrobnik, dostawal kosmiczna kase za bardzo dobra gre
                • wislok1 Re: OT Lewy i Boniek 06.09.22, 16:42
                  Abstrahujac od Lewego, to kazda gwiazda pilkarska trzepie niesamowita kase i zadnej sie krzywda nie dziieje...

TO sa wszystko milionerzy i nikt ich nie przesladuje, zaden klub....
            • wislok1 Re: OT Lewy i Boniek 06.09.22, 16:40
              Bayern mial 2 ostatnie mecze z trudnymi rywalami, Barcelona 3 ostatnie mecze ze slabeuszami, tego nie da sie zrownac....

Poza tym Bayern zawsze na jesien lapie zadyszke, z tego powodu na jesien juz kilku trenerow wylecialo...
              • hukers Re: OT Lewy i Boniek 06.09.22, 16:56
                wislok1 napisał:

> Bayern mial 2 ostatnie mecze z trudnymi rywalami, Barcelona 3 ostatnie mecze ze
                > slabeuszami, tego nie da sie zrownac....

Nie da się, tylko akurat w drugą stronę

Kurs na zwycięstwo Bayernu w meczu z Unionem był 1,4, na zwycięstwo z Borusią 1,2
                Kurs na zwycięstwo Barcelony z Sevillą 1,8, na zwycięstwo z Realem S. 2,15.

Już po kursach bukmacherskich widać, że Bayern grał z "trudnymi" rywalami, a Barca z ogórami.
                Wiem, wiem, bukmacherzy się nie znają.
                • bywalec.hoteli Re: OT Lewy i Boniek 06.09.22, 19:34
                  Bukmacherzy jakby mieli honor to by obstawiali Bayern nizej jak Barce. Podobnie jak Lewy jakby miał honor to by nie bił rekordu Milera. Logika Wisloka i Niemców.
                  • wislok1 Re: OT Lewy i Boniek 06.09.22, 20:10
                    Nie interesuja mnie ci goscie, bukmacherzy....
                    Wiem, ze czasow gry Lewego w Bayernie
                    prezes Uli Hoeneß wyje,al na zbity pysk trenerow Trapattoniego i Kovaca, bo im na jesieni nie szlo....
                    Nagelsmann tez wyleci w kosmos, jak Bayern zacznie przegrywac....

Tak samo Barcelona wypier.oli na zbity pysk Lewego, jak zacznie gorzej grac....
                    • wislok1 Re: OT Lewy i Boniek 07.09.22, 15:36
                      RB Lipsk zwolnil Tedesco ( w sumie slusznie, bo to jest slaby trener )
                      po blamazu 1-4 z Szachtarem
                      A CHelsea wywalila Tuchela po blamazu z Zagrzebiem....

Tuchel jest bez pracy, a Nagelsmann wiie, za jak Bayern zacznie przegrywac, to go zastapi.....
                      • bywalec.hoteli Re: OT Lewy i Boniek 07.09.22, 17:45
                        Tedesco to znaczy niemiecki - ale jaja
                        • wislok1 Re: OT Lewy i Boniek 07.09.22, 18:10
                          Ma oficjalnie nadane obywatelstwo niemieckie, ale od urodzenia ma wloskie...
                          • bywalec.hoteli Re: OT Lewy i Boniek 08.09.22, 00:09
                            I cyk Lewy trzy brameczki w jednym meczu ligi mistrzów :)
                            Wisłok ryczy jak bóbr albo krokodyl :D
                            • bywalec.hoteli Re: OT Lewy i Boniek 08.09.22, 00:35
                              Tu można obejrzeć wszystkie 3 brameczki Roberta:
                              przegladsportowy.onet.pl/pilka-nozna/liga-mistrzow/liga-mistrzow-trzy-gole-roberta-lewandowskiego-z-viktoria-pilzno-wideo/h8sf1p2
                            • wislok1 Re: OT Lewy i Boniek 08.09.22, 17:21
                              Jak stado krokodyli po zjedzeniu bobrow,
                              ronia krokodyle lzy
                • wislok1 Re: OT Lewy i Boniek 06.09.22, 20:04
                  Union Berlin w tym sezonie idzie jak burza, zobacz tabele...
                  • hukers Re: OT Lewy i Boniek 08.09.22, 08:41
                    Ciekawie się zapowiada wtorkowy mecz Bayern-Barca. Myślę, że tym razem jeszcze jednak Bayern, ale w rewanżu już niekoniecznie
                    Wislok, wybierasz się na mecz?
                    • wislok1 Re: OT Lewy i Boniek 08.09.22, 17:22
                      Nie ma szans na zdobycie biletu,
                      w przypadku Bayernu komplet jest na wszystkich meczach ligowych, a na Lige Mistrzow bilety sie sprzedaja po kilku dniach....
    • wislok1 No i po 1 meczu Bayernu z Barcelona 14.09.22, 17:27
      Kibice Bayernu Lewego przywitali sympatycznie wbrew nadziejom dziennikarzy z PL, ktorzy spodziewali sie linczu, dostaliby wtedy orgazmu, zeby szczuc na Bawarczykow...
      Lewy zagral slabo, tak jak cala Barcelona...

www.sport.pl/pilka/7,65041,28908119,lewandowski-rzucil-tylko-jedno-zdanie-odszedl-tak-szybko-i.html#do_t=45&do_g=12&do_s=A&do_w=91&do_v=685&do_st=RS&do_sid=766&do_a=766&s=BoxSportLink&do_upid=685_t&do_utid=28908119&do_uvid=1663137091252

Rewanz jest sprawa otwarta, szanse 50/50
      • hukers Re: No i po 1 meczu Bayernu z Barcelona 14.09.22, 18:01
        wislok1 napisał:

> Lewy zagral slabo, tak jak cala Barcelona

Może nie tyle słabo, co nieskutecznie, bo Barca miała przewagę i w posiadaniu piłki i w sytuacjach bramkowych. Bayern wykorzystał swoje szanse, Barca (na czele z Lewym) nie.
        • wislok1 Re: No i po 1 meczu Bayernu z Barcelona 14.09.22, 18:22
          Inny mecz ogladales
          • hukers Re: No i po 1 meczu Bayernu z Barcelona 14.09.22, 18:26
            wislok1 napisał:

> Inny mecz ogladales

Sprawdź statystyki i nawet możesz przeprosić, ale nie jest to konieczne.
            • wislok1 Re: No i po 1 meczu Bayernu z Barcelona 14.09.22, 18:40
              OK

Barca wygrala 5-0 w Monachium
              • wislok1 Re: No i po 1 meczu Bayernu z Barcelona 14.09.22, 18:53
                I jeszcze go okradli w Monachium...

www.sport.pl/pilka/7,65041,28907815,lewandowski-okradziony-w-meczu-z-bayernem-niewiarygodne-wideo.html#do_t=45&do_g=12&do_s=A&do_w=91&do_v=685&do_st=RS&do_sid=766&do_a=766&s=BoxSportLink

Ci sami dziennikarze, co teraz pisza takie bzdury, przy okazji atakuja Bayern i jego kibicow,
                jak tylko Lewemu sie noga podwinie i zacznie grac slabiej, to beda na nim wieszac psy i
                na niego nagonke urzadza...

Tak jak wczesniej atakowali jak szaleni Nawalke, Brzeczka, Bonka.....

Os skrajnosci w skrajnosc...

Jedni graja na skrzypcach, drudzy na ludzkich uczuciach....
              • hukers Re: No i po 1 meczu Bayernu z Barcelona 14.09.22, 18:54
                wislok1 napisał:

> OK
                >
                > Barca wygrala 5-0 w Monachium

Ja pisałem, że Barca miała przewagę w posiadaniu piłki i w sytuacjach bramkowych, a nie w zdobytych bramkachc
                Drzwi do przeprosin otwierają się coraz szerzej.
                • wislok1 Re: No i po 1 meczu Bayernu z Barcelona 14.09.22, 19:06
                  To nieprawda...

Byla 1 sytuacja ( strzal w slupek ) w II polowie dla Barcelony, bardzo podobna mial Sabitzer w I polowie dla Bayernu....

2 gole po fajnych akcjach...
                  To nieprawda, ze Lewy zmarnowal setki, zadnych setek nie bylo, byl w obu przypadkach w trudnej sytuacji

W I polowie gral dobrze, w II polowie nie bylo go za bardzo widac...

Ale pomijajc, powinni druzynie, ktora ma przewage w posiadaniu pilki i sytuacjach bramkowych przyznawac punkty za zwyciestwo ?

A druzyna, ktora momo to by wygrala, powinna miec odebrane punkty i przeprosic ?
                  • hukers Re: No i po 1 meczu Bayernu z Barcelona 14.09.22, 19:25
                    wislok1 napisał:

> To nieprawda...
                    >
                    Jeszcze raz.
                    Sprawdź statystyki

> To nieprawda, ze Lewy zmarnowal setki, zadnych setek nie bylo, byl w obu przypa
                    > dkach w trudnej sytuacji
                    >
                    Tu rozpoczynasz dyskusję z samym sobą, bo ja o żadnych setkach nie pisałem.

> Ale pomijajc, powinni druzynie, ktora ma przewage w posiadaniu pilki i sytuacja
                    > ch bramkowych przyznawac punkty za zwyciestwo ?
                    >
                    > A druzyna, ktora momo to by wygrala, powinna miec odebrane punkty i przeprosic
                    > ?

Tu również dyskutujesz z samym sobą, bo to nie są moje teorie.
                    • wislok1 Re: No i po 1 meczu Bayernu z Barcelona 14.09.22, 19:46
                      Statystyki O NICZYM NIE SWIADCZA

Strzelic w swiatlo bramki, prosto w bramkarza, jak Lewy to ZEROWA szansa...
                      Ale statystycznie sie liczy jak strzal w swiatlo bramki, celny...

www.meczyki.pl/mecze/bayern-monachium-fc-barcelona/104235

www.goal.pl/liga-mistrzow/statystyki-na-korzysc-bayernu-forma-przemawia-za-barcelona/

Statystykami nikt meczu nie wygrywa, REALNE szanse na zdobycie gola to 1 dla Bayernu ( Sabitzer ) i dla Barcy ( strzal w slupek )....

Plus 2 gole dla Bayernu....
                      • wislok1 Re: No i po 1 meczu Bayernu z Barcelona 14.09.22, 19:47
                        No, dobra, nich ci bedzie Barcelona wygrala ten mecz
                        • hukers Re: No i po 1 meczu Bayernu z Barcelona 14.09.22, 19:59
                          wislok1 napisał:

> No, dobra, nich ci bedzie Barcelona wygrala ten mecz

A gdzieś tak napisałem?
                      • hukers Re: No i po 1 meczu Bayernu z Barcelona 14.09.22, 19:57
                        Musisz Wislok wrócić do początku tej dyskusji, bo teraz to już na całego dyskutujesz sam ze sobą.
                        A ten artykuł "Statystyki na korzyść Bayernu, to był pisany przed meczem. Zauważyłeś?
      • bwv1080 Re: No i po 1 meczu Bayernu z Barcelona 14.09.22, 18:07
        wislok1 napisał:

> dostaliby wtedy orgazmu, zeby szczuc na Bawarczykow...

To już szczucie na Lewandowskiego cie nie zaspokaja i szczujesz dodatkowo na każdego, kto pod celownik podejdzie?
        • wislok1 Re: No i po 1 meczu Bayernu z Barcelona 14.09.22, 18:23
          Nie prowokuj

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka