Dodaj do ulubionych

OT - Strielkow do fiutina

23.03.23, 23:41
A widzieliscie film na którym wprost girkin strielkow napierdala we wladimira?

Mówił tez ze Ukraińcy maja fajne czołgi i ze dużo wskazuje na to ze moga wygrać.

Trochę jestem w szoku. Łajdak prigożyn mówi o wycofaniu się, kozojebca juz w ogóle się nie liczy tylko chory ponoć, nic się nie słyszy o szojgu i innych ruskich xujach, ten zaś girkin napiernicza w samego cara. Duży Chińczyk jedzie do moskwy ale nic nie podpisuje - nawet rurociągu „Siła Syberii” - wiec siebie samego i Chiny promuje jako supermocarstwo i orędownika pokoju a sam obserwuje jak ruskim idzie i nie chce być kojarzony z przegranymi.

Ruskie niby otoczyły miasteczko Bachmut ale nie mogą zdobyć nawet tego nie wspominając o Kijowie.

Ciekawe czy to juz ten czas ze się cos szykuje, ze czas na władimira - na wieczne śniegi syberii i wieczne lody Bajkału albo w tiurmy ruskie albo do Hagi. I wyciągną z kolonii karnej Aleksieja Nawalnego.

Czy to tylko zasłona dymna i xuj szczur w bunkrze ma sie dobrze? Jak myślicie?

Film ściągnięty z ebaby ale juz wcześniej o tym czytałem
Obserwuj wątek
  • dr.hayd Re: OT - Strielkow do fiutina 24.03.23, 07:54
   Szykują się do "rebrandingu" i tyle. Czy Captur ze znaczkiem Mitsubishi ma cokolwiek wspólnego z Lancerem? To dalej w każdym calu Renault. Zmienią jednego dyktatora na innego i nic się nie zmieni. Dalej bezmózgi będą uważać że caly świat to "faszyści" a tylko "ruskij mir dobry". I dalej będą dawać się okradać przez swoich oligarchów. Dalej będą zabijać i dawać się zabijać. Czy tym nowym szyldem będzie "Nawalny"? Raczej nie, to bedziej ktoś z tej sitwy.
   • bywalec.hoteli Re: OT - Strielkow do fiutina 24.03.23, 08:30
    następny to będzie taki, który da złodziejom nadal kraść i zachować majatki
  • bywalec.hoteli Re: OT - Strielkow do fiutina 24.03.23, 14:43
   A podobno putin wkurzał się ze Kitajec nic nie podpisał - ciekawe czy to prawda?
  • bywalec.hoteli Re: OT - Strielkow do fiutina 24.03.23, 14:44
   „ Grupa Wagnera zmniejszyła się z ponad 45 tysięcy do około siedmiu tysięcy. Dużą część grupy stanowili więźniowie zrekrutowani na wojnę w zakładach karnych. Niektórzy z nich byli posyłani do walki bez kamizelek kuloodpornych i hełmów. Wprawdzie siedem tysięcy ludzi to wciąż poważna siła, lecz - biorąc pod uwagę wcześniejszy potencjał wagnerowców - należy ocenić, że jest to już schyłek działalności tej formacji - zauważył Hetman w wywiadzie dla ukraińskiej telewizji Kanał 24.” (interia)
  • bywalec.hoteli Re: OT - Strielkow do fiutina 25.03.23, 10:01
   Patrzyliscue na film?
   • pies_w_studni Re: OT - Strielkow do fiutina 25.03.23, 18:43
    No patrzyliśmy, i czym się tak ekscytujesz? Przecież to normalne że nawet w totalitarnym państwie instytucje państwa to nie monolit zbudowany z wiernych sług cara, są frakcje, grupy interesów które konkurują czy zwalczają się nawzajem. Girkin to były pułkownik FSB i chyba GRU, sądzę że w tej chwili wyraża poglądy którejś z frakcji ruskich służb dlatego jest pod względną ochroną. Za to samo ktokolwiek inny conajmniej siedziałby na Łubiance.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka