IP: *.pabianice.sdi.tpnet.pl 16.11.04, 21:27
ZAJEBISTY , ZAJEBOZA ,WYJEBOZA , jak ostry narkotyk , raz zobaczysz chcesz
albo sprubowac albo odrazu miec :-D
Obserwuj wątek
    • Gość: CEGLA Re: Ford GT IP: 168.156.203.* 18.11.04, 06:42
      Samochod jest naprawde zajebisty ogladalem go na targach Autoshow 2004 w
      Seattle- szkoda ze nie mozna bylo wsziasc do srodka- ale i tak nie moglem sie
      od niego oderwac =)
      • Gość: Xenon Re: Ford GT IP: *.lubin.dialog.net.pl 20.11.04, 16:45
        też bym poszalał... Fajna furka, prysnąć ją jeszcze na czarno i byłaby
        najpiękniejszym autem jakie chciałbym na dziś dzień dosiąść..
    • Gość: John Doe Re: Ford GT IP: *.com.pl 18.11.04, 08:21
      Tam nie ma turbo, jest sprężarka mechaniczna. Taka mała uwaga.

      John Doe
    • Gość: tdf.ratajski.bauns Re: Ford GT IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.11.04, 09:44
      a nie chciałbyś spróbować słownika ortograficznego? Może gdybyś go zobaczył choć
      raz...
    • Gość: oki Re: Ford GT IP: 195.117.130.* 23.11.04, 10:21
      beznadzieja, woel juz zwykla subaru impreze, ona ma styl a nie beznadziejny
      wyglad!!!
    • Gość: Robert Dostrzegam u adwersarza niebywałe, ale bardzo IP: *.aster.pl 23.11.04, 10:25
      popularne w moim pieknym kraju ubóstwo językowe. Proszę skończyc z tymi czatami
      i przykładac sie więcej na lekcji polskiego. To sie czasem przydaje. Może nawet
      umozliwi w przyszłości przesiadkę z elektrycznego na własnego Forda. Może nie
      od razu GT, ale od czegos trzeba zacząć.
    • xenonx Re: Ford GT 25.11.04, 07:20
      Pozcekam z 4 lata i na pewno ktoś będzie chciał sprzedać ;))
      • Gość: Aston Martin Re: Ford GT IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.11.04, 19:30
        no właśnie, czemu autor pisze: "Można o nim wyłącznie pomarzyć. Nie tylko
        dlatego, że stanowi równowartość niemal 300 średnich krajowych. Cała seria
        Fordów GT (1500 sztuk) została sprzedana zanim wyprodukowano pierwszy z
        samochodów.", co z tego że stanowi wartość 300 średnich krajowych?, i dlaczego
        tylko pomarzyć?, jak ktoś uważa że tylko może o nim marzyć to będzie marzył, ale
        jak ktoś planuje, wie jak, to będzie kiedyś takim jeździł, dlaczego nie?,
        przecież to wszystko jest dla ludzi, i nie gadajcie że "stary ile byś musiał na
        niego zbierać" albo "ty wiesz jak w polsce trudno o pracę", gó.. prawda jeśli
        ktoś wie jak sprytnie mnożyć pieniądze, obserwuje rynek, uczy się to po paru
        latach, męczących latach będzie można coś takiego kupić, a jestem pewien że ktoś
        prędzej czy później będzie się chciał pozbyć takiego GT40, ile to razy widzi się
        na sprzedarzy auta które nie przejechały nawet 20 tyś. kilometrów, ba czasem
        nawet można znaleść auto nigdy niezarejestrowane!

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka