Gość: Vipo Team IP: *.pabianice.sdi.tpnet.pl 16.11.04, 21:27 ZAJEBISTY , ZAJEBOZA ,WYJEBOZA , jak ostry narkotyk , raz zobaczysz chcesz albo sprubowac albo odrazu miec :-D Link Zgłoś Obserwuj wątek
Gość: CEGLA Re: Ford GT IP: 168.156.203.* 18.11.04, 06:42 Samochod jest naprawde zajebisty ogladalem go na targach Autoshow 2004 w Seattle- szkoda ze nie mozna bylo wsziasc do srodka- ale i tak nie moglem sie od niego oderwac =) Link Zgłoś
Gość: Xenon Re: Ford GT IP: *.lubin.dialog.net.pl 20.11.04, 16:45 też bym poszalał... Fajna furka, prysnąć ją jeszcze na czarno i byłaby najpiękniejszym autem jakie chciałbym na dziś dzień dosiąść.. Link Zgłoś
Gość: John Doe Re: Ford GT IP: *.com.pl 18.11.04, 08:21 Tam nie ma turbo, jest sprężarka mechaniczna. Taka mała uwaga. John Doe Link Zgłoś
Gość: tdf.ratajski.bauns Re: Ford GT IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.11.04, 09:44 a nie chciałbyś spróbować słownika ortograficznego? Może gdybyś go zobaczył choć raz... Link Zgłoś
Gość: oki Re: Ford GT IP: 195.117.130.* 23.11.04, 10:21 beznadzieja, woel juz zwykla subaru impreze, ona ma styl a nie beznadziejny wyglad!!! Link Zgłoś
Gość: Robert Dostrzegam u adwersarza niebywałe, ale bardzo IP: *.aster.pl 23.11.04, 10:25 popularne w moim pieknym kraju ubóstwo językowe. Proszę skończyc z tymi czatami i przykładac sie więcej na lekcji polskiego. To sie czasem przydaje. Może nawet umozliwi w przyszłości przesiadkę z elektrycznego na własnego Forda. Może nie od razu GT, ale od czegos trzeba zacząć. Link Zgłoś
xenonx Re: Ford GT 25.11.04, 07:20 Pozcekam z 4 lata i na pewno ktoś będzie chciał sprzedać ;)) Link Zgłoś
Gość: Aston Martin Re: Ford GT IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.11.04, 19:30 no właśnie, czemu autor pisze: "Można o nim wyłącznie pomarzyć. Nie tylko dlatego, że stanowi równowartość niemal 300 średnich krajowych. Cała seria Fordów GT (1500 sztuk) została sprzedana zanim wyprodukowano pierwszy z samochodów.", co z tego że stanowi wartość 300 średnich krajowych?, i dlaczego tylko pomarzyć?, jak ktoś uważa że tylko może o nim marzyć to będzie marzył, ale jak ktoś planuje, wie jak, to będzie kiedyś takim jeździł, dlaczego nie?, przecież to wszystko jest dla ludzi, i nie gadajcie że "stary ile byś musiał na niego zbierać" albo "ty wiesz jak w polsce trudno o pracę", gó.. prawda jeśli ktoś wie jak sprytnie mnożyć pieniądze, obserwuje rynek, uczy się to po paru latach, męczących latach będzie można coś takiego kupić, a jestem pewien że ktoś prędzej czy później będzie się chciał pozbyć takiego GT40, ile to razy widzi się na sprzedarzy auta które nie przejechały nawet 20 tyś. kilometrów, ba czasem nawet można znaleść auto nigdy niezarejestrowane! Link Zgłoś