Dodaj do ulubionych

samochody zza granicy

IP: *.zyrzyn.sdi.tpnet.pl 20.01.05, 12:37
Co lepiej zrobić,kupić samochód zza granicy,czy kupić w salonie?
Proszę o radę
Obserwuj wątek
    • mati_77 Wyczuwam prowokacje.... 20.01.05, 12:48
      bylo juz o tym setki watkow na forum, zajrzyj do archiwum.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka