Dodaj do ulubionych

YARIS I COROLLA - wydało się ....

IP: *.olsztyn.sdi.tpnet.pl 12.02.03, 12:57
że
Yarisa robią niechlujni francuzi,
a Corolle angielscy murzyni.

I jak tu się dziwić , że toto
nie chodzi jak dawne
toyoty.
Obserwuj wątek
    • Gość: Paul Re: YARIS I COROLLA - wydało się .... IP: *.acn.pl / 10.72.4.* 12.02.03, 17:29
      Gość portalu: tomek napisał(a):

      > że
      > Yarisa robią niechlujni francuzi,
      > a Corolle angielscy murzyni.
      >
      > I jak tu się dziwić , że toto
      > nie chodzi jak dawne
      > toyoty.
      Czy, aby na pewno a może wynika to z ogólnie przyjetej strategii producentów
      aut + zastosowanie słabszej jakości (czyt. tańsze) materiałów.
      Miałem Toyot-ę sedan wprodkowana w 1991 r. (w Turcji), a jakie ma notownia -
      jest super! To jak to jest ?
    • Gość: Lennon Re: YARIS I COROLLA - wydało się .... IP: *.toya.net.pl 12.02.03, 17:41
      W Turcji jest najnowoczesniejsza fabryka Toyoty w Europie. Sedan Corolla jest
      najlepiej zmontowanym modelem i jest produkowany w Turcji.
    • georghe Re: YARIS I COROLLA - wydało się .... 13.02.03, 07:30
      Gość portalu: tomek napisał(a):

      > że
      > Yarisa robią niechlujni francuzi,
      > a Corolle angielscy murzyni.
      >
      > I jak tu się dziwić , że toto
      > nie chodzi jak dawne
      > toyoty.

      Jak to nie chodzi ? Jeździłeś/jeździsz Toyotą czy tylko słuchasz tych. którzy
      nigdy w samochodzie tej marki nawet nie siedzieli ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka