Gość: tomek IP: *.olsztyn.sdi.tpnet.pl 12.02.03, 12:57 że Yarisa robią niechlujni francuzi, a Corolle angielscy murzyni. I jak tu się dziwić , że toto nie chodzi jak dawne toyoty. Link Zgłoś Obserwuj wątek
Gość: Paul Re: YARIS I COROLLA - wydało się .... IP: *.acn.pl / 10.72.4.* 12.02.03, 17:29 Gość portalu: tomek napisał(a): > że > Yarisa robią niechlujni francuzi, > a Corolle angielscy murzyni. > > I jak tu się dziwić , że toto > nie chodzi jak dawne > toyoty. Czy, aby na pewno a może wynika to z ogólnie przyjetej strategii producentów aut + zastosowanie słabszej jakości (czyt. tańsze) materiałów. Miałem Toyot-ę sedan wprodkowana w 1991 r. (w Turcji), a jakie ma notownia - jest super! To jak to jest ? Link Zgłoś
Gość: Lennon Re: YARIS I COROLLA - wydało się .... IP: *.toya.net.pl 12.02.03, 17:41 W Turcji jest najnowoczesniejsza fabryka Toyoty w Europie. Sedan Corolla jest najlepiej zmontowanym modelem i jest produkowany w Turcji. Link Zgłoś
georghe Re: YARIS I COROLLA - wydało się .... 13.02.03, 07:30 Gość portalu: tomek napisał(a): > że > Yarisa robią niechlujni francuzi, > a Corolle angielscy murzyni. > > I jak tu się dziwić , że toto > nie chodzi jak dawne > toyoty. Jak to nie chodzi ? Jeździłeś/jeździsz Toyotą czy tylko słuchasz tych. którzy nigdy w samochodzie tej marki nawet nie siedzieli ? Link Zgłoś