05.11.06, 17:24
zamiast go wieszac powinni go skazac na jazde Fabia 1.2 HTP na taksowce do
konca zycia ....

bez.odbioru
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka