net_friend
18.04.07, 09:59
Witam, chodzi mi o najbardziej aktualne informacje. Jak to jest z VATem za
auto kupione w Szwajcarii. Kupuje tam w cenie brutto, potem cło 0% (EFTA),
akcyza wg pojemnosci, a jaka jest stawka VAT i czy jezeli oplace go na granicy
Ch/D to w Polsce tez cos doplacam? Powiedzmy ze auto kosztuje 25.000 CHF.
Dzieki za konkrety.