Dodaj do ulubionych

ASTRA II / CZY WARTO???

IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 25.05.03, 07:47
Obserwuj wątek
    • Gość: Lemmy Warto, poki nie jest robiona w Polsce IP: *.stacje.agora.pl 25.05.03, 12:40
      Mam w rodzinie taki wozek - po czterech latach eksploatacji
      2 przepalone zarowki, przednie klocki do wymiany i naderwana
      uszczelka pokrywy bagaznika. To wszystko.
      W srodku nic nie trzeszczy, co - biorac pod uwage
      twardosc zawieszenia/stan naszych drog - zakrawa na cud.
      Zadawalajaca jakosc potwierdzaja statystyki TUV.
      Wada - fotele przednie pozbawione pamieci w wersji 3-dr.
      Najlepiej prezentuja sie chyba trzydrzwiowe hatche -
      ktore maja najwiekszy w klasie bagaznik (370 dm)
      a nie sa tak klockowate jak sedany i kombii.
      Silniki 1.8 i 2.2 sa szybkie, dynamiczne i oszczedne.
      Jesli chcesz uzywanego warto zastanowic sie nad
      wersja 2-litrowa, (silnik jak w coupe, tyle ze bez turbo)
      obecnie nie oferowana w salonach.
      Od strony technicznej najwieksza przewaga
      Astry III nad "dwojka" bedzie kryla sie - moim zdaniem -
      w bardziej wyrafinowanym wielowahaczowym
      tylnym zawieszeniu.
      Pozdrawiam - Lemmy
      • Gość: Robert Re: Warto, poki nie jest robiona w Polsce IP: *.bydgoszcz.cvx.ppp.tpnet.pl 25.05.03, 20:37
        myślę że nie warto chora cena od 41 tys. - silnik 1.2 jedna poduszka, za 49 tys
        możesz kupić np almerę 1.5 98 KM, 4 poduszki abs, brake asist klima elektryka
        taka sama astra 1.6 kosztuje ok 62 tys w astrze dopłacasz za wszystko

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka