Gość: Lemmy Warto, poki nie jest robiona w Polsce IP: *.stacje.agora.pl 25.05.03, 12:40 Mam w rodzinie taki wozek - po czterech latach eksploatacji 2 przepalone zarowki, przednie klocki do wymiany i naderwana uszczelka pokrywy bagaznika. To wszystko. W srodku nic nie trzeszczy, co - biorac pod uwage twardosc zawieszenia/stan naszych drog - zakrawa na cud. Zadawalajaca jakosc potwierdzaja statystyki TUV. Wada - fotele przednie pozbawione pamieci w wersji 3-dr. Najlepiej prezentuja sie chyba trzydrzwiowe hatche - ktore maja najwiekszy w klasie bagaznik (370 dm) a nie sa tak klockowate jak sedany i kombii. Silniki 1.8 i 2.2 sa szybkie, dynamiczne i oszczedne. Jesli chcesz uzywanego warto zastanowic sie nad wersja 2-litrowa, (silnik jak w coupe, tyle ze bez turbo) obecnie nie oferowana w salonach. Od strony technicznej najwieksza przewaga Astry III nad "dwojka" bedzie kryla sie - moim zdaniem - w bardziej wyrafinowanym wielowahaczowym tylnym zawieszeniu. Pozdrawiam - Lemmy Link Zgłoś
Gość: Robert Re: Warto, poki nie jest robiona w Polsce IP: *.bydgoszcz.cvx.ppp.tpnet.pl 25.05.03, 20:37 myślę że nie warto chora cena od 41 tys. - silnik 1.2 jedna poduszka, za 49 tys możesz kupić np almerę 1.5 98 KM, 4 poduszki abs, brake asist klima elektryka taka sama astra 1.6 kosztuje ok 62 tys w astrze dopłacasz za wszystko Link Zgłoś