Dodaj do ulubionych

Samochód do 10 tyś

06.01.13, 11:55
Tani samochód rodzinny do 10 tyś. Miałby on służyć jako samochód rodzinny więc musiałby mieć dość duże rozmiary . JAkieś rady ?
Obserwuj wątek
    • karolina2013 Re: Samochód do 10 tyś 15.01.13, 18:00
      ja mam taki samochód, 7 osobowy ford maverick, super rodzinny, jak na gabaryty nie pali duzo bo 12l/100km ropy. Ma spory bagażnik a po złożeniu tylnej kanapy jest 5cio osobowy i ma WIELKI, wysoki bagaznik. Silnik w super stanie, uwielbiamy go i zal nam sprzedwać ale mamy spore problemy finansowe i musimy nieststy go sprzedać i na chwile pożyc bez samochodu. Wiecej info na joanna.krysiak@interia.pl
      • mw.27 Re: Samochód do 10 tyś 31.01.13, 10:42
        Własnie sprzedaje forda mondeo kombi, polecam jako auto rodzinne. Użytkuję go od 2008 roku i do tej pory nie zawiódł. Kupiłam go z myślą o przewożeniu wózka i innych gadżetów dla dziecka, ale dziecko podrosło i teraz potrzebuję mniejszego auta. Cena 8 200 zł.
        Kontakt pod pod nr tel. 505-305-995
    • t.birczyk Re: Samochód do 10 tyś 15.04.16, 16:01
      W takim przedziale cenowym można poszukać Skody Fabii, sam ostatnio taką sprzedawałem poszła w dobre ręce. Przebieg 261tyś km zadbana, przeglądy i serwis co 15tyś km, wymiana oleju na Shell Helix Ultra 10W40 Pureplus Technology, części albo oryginalne albo wysokiej jakości zamienniki nigdy używane, problem polega na tym, że ciężko takie auto znaleźć. Jednak jeśli takowe znajdziemy wówczas poza częściami eksploatacyjnymi nie będziemy mieli większego problemu z autem.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka