nowa_nowa1
10.02.08, 12:13
oczywiscie te z roczników ok 2003 w dół do tych 20 letnich.
Jedyny jaki bym mogła kupić to nowy mustang :) aaa drogi jak
cholera:)
Właśnie sie pozbyłam 3 forda i ostatniego w moim życiu ... badziewie
jakich mało spowodowało iż za namową użytkowników japońskich czy
niemieckich marek zasiąde właśnie w takim aucie.
Basta tandecie i awarii:)
mam nadzieje nie.