Dodaj do ulubionych

Terenówka do 150 tyś. ?

IP: *.sejm.gov.pl 01.09.03, 16:32
Witam wszystkich.
Z braku czasu, nie jestem na czasie jeśli chodzi
o auta a przymierzam sie do kupna jakiegoś auta
terenowego. Zwracam sie do was z prośbą o przytoczenie
kilku opinii, cen,ewentualnie adresów stron, gdzie
mógłbym znaleźć interesujace mnie informacje. Chodzi mi
o auto i na drogę i do lasu i w góry. Cena do 150 tyś.PLN.
Dziękuję za pomoc.
Obserwuj wątek
    • greenblack Wspomóż polski przemysł i kup Honkera 01.09.03, 16:40
      www.andoria-mot.com.pl/index.html
      Albo UAZa, bo tylko on przetrzyma biopaliwa, jakie nam zaserwujesz.


      Pozdrawiam
      • Gość: Waldek Re: Wspomóż polski przemysł i kup Honkera IP: *.sejm.gov.pl 01.09.03, 18:37
        Co mają wspólnego biopaliwa z kupnem auta przez mnie ?
        • Gość: Waldek Re: Wspomóż polski przemysł i kup Honkera IP: *.sejm.gov.pl 01.09.03, 18:40
          Dzięki z info. Pozdrawiam....
        • greenblack Re: Wspomóż polski przemysł i kup Honkera 01.09.03, 20:19
          Gość portalu: Waldek napisał(a):

          > Co mają wspólnego biopaliwa z kupnem auta przez mnie ?


          Gość: Waldek

          adres: *.sejm.gov.pl
          • Gość: Waldek Re: Wspomóż polski przemysł i kup Honkera IP: *.sejm.gov.pl 01.09.03, 21:20
            Nie, nie jestem posłem. Pracuję jedynie na Wiejskiej w
            administracji. Pozdrawiam i dzięki.
      • wielki_czarownik Honker 01.09.03, 19:25
        Wojsko go chwali. W Kosowie US Army wolała wozić się Honkerami niż Hummerami!! Hummery słabo radziły sobie na podjazdach (szczególnie śliskich) i psuły się o wiele częściej od Honkerów!!
      • Gość: Zenek UAZ IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.09.03, 12:17
        ostatnio widzialem w gazecie nowego Uaza - elegancka fura, elegancko ktos ja
        porownywal z MB G 400CDI i wyszlo ze Uaz lepszy, hehe

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka