Dodaj do ulubionych

Nowe megane

02.02.09, 17:29
Witam
Czy kupił ktoś z forumowuiczów nowe megane jestem ciekaw wrażeń z
jazdy w/w autem....
Obserwuj wątek
    • iberia.pl Re: Nowe megane 02.02.09, 18:41
      Jak jestes ciekaw wrazen to sie umow na jazde probna.

      Widzialam toto 3d - beznadziejne jajko, no ale o gustach...
    • cloclo80 Re: Nowe megane 02.02.09, 20:02
      A jak może jeździć auto robione głównie na potrzeby inwazji Renault na dawną
      fabrykę Łady? Jest jak makaron, ale bezjajeczny.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka