bambo.pl 02.02.09, 17:29 Witam Czy kupił ktoś z forumowuiczów nowe megane jestem ciekaw wrażeń z jazdy w/w autem.... Link Zgłoś Obserwuj wątek
iberia.pl Re: Nowe megane 02.02.09, 18:41 Jak jestes ciekaw wrazen to sie umow na jazde probna. Widzialam toto 3d - beznadziejne jajko, no ale o gustach... Link Zgłoś
cloclo80 Re: Nowe megane 02.02.09, 20:02 A jak może jeździć auto robione głównie na potrzeby inwazji Renault na dawną fabrykę Łady? Jest jak makaron, ale bezjajeczny. Link Zgłoś