beryllus 03.07.07, 20:59 co bierzecie na handel , kawa inka , kasety magnetofonowe , suszarki. Co najlepiej idzie i jakie ceny. Co przywozic , dolary , złoto . 20 lat nie jezdzilem bo garowalem. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: pipi Re: co na handel IP: *.A157.cust.bahnhof.se 03.07.07, 22:17 niezle jaja :-D Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gość Re: co na handel IP: *.chello.pl 03.07.07, 22:57 Dalej najlepszy biznes na biseptolu i kremie nivea Odpowiedz Link Zgłoś
agulera Re: nivea za oliwe werdżin. n/t 05.07.07, 16:02 na przywoz wino w ŁADNEJ:) butelce - tak rodacy kupuja wino w sklepie. czym bardziej fikusna butelka tym fajniej Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: marta Re: co na handel IP: *.access.telenet.be 05.07.07, 16:30 co za zart.... najlepiej siebie sprzedaj... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: d@d@ Re: co na handel IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.07.07, 16:15 i jeszcze pumeks w dużych ilościach tam idzie jak świeże bułeczki... Odpowiedz Link Zgłoś