Dodaj do ulubionych

co na handel

03.07.07, 20:59
co bierzecie na handel , kawa inka , kasety magnetofonowe , suszarki. Co
najlepiej idzie i jakie ceny.
Co przywozic , dolary , złoto .
20 lat nie jezdzilem bo garowalem.
Obserwuj wątek
    • Gość: pipi Re: co na handel IP: *.A157.cust.bahnhof.se 03.07.07, 22:17
      niezle jaja :-D
      • Gość: gość Re: co na handel IP: *.chello.pl 03.07.07, 22:57
        Dalej najlepszy biznes na biseptolu i kremie nivea
        • jacek1f nivea za oliwe werdżin. n/t 03.07.07, 23:00
          • agulera Re: nivea za oliwe werdżin. n/t 05.07.07, 16:02
            na przywoz wino w ŁADNEJ:) butelce - tak rodacy kupuja wino w sklepie.
            czym bardziej fikusna butelka tym fajniej
    • Gość: marta Re: co na handel IP: *.access.telenet.be 05.07.07, 16:30
      co za zart.... najlepiej siebie sprzedaj...
      • Gość: d@d@ Re: co na handel IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.07.07, 16:15
        i jeszcze pumeks w dużych ilościach tam idzie jak świeże bułeczki...

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka