Dodaj do ulubionych

ALFA_ROMECZKÓ!

26.10.04, 12:48
Czemó Ty siem bojisz tego IQ...teras to jezd warzna inteligencja
emocjonalnasmile- czyli EQalbo iloraz inteligencji duhowej- SQ...czy jesteź
gohstlii? a one siem tag tródno mjeżom- rz na dłógie lata mamy spokuj z
pomjarami.....
no i bendom jeszcze na topje inteligencje tfórcze, osobiste, społeczne,
sekxóalne, liczbowe, zmysłowe, werbalne (ciekawe- morze masz radjowy gossmile?)
no nie pszejmój siem jakimś IQ
Goddard kciał nas hodowac- jak rasy psóf- jedni bendom pudelkami ludzkoźci-
inni bólterierami czy chartamismile
Obserwuj wątek
    • alfa_romeczek Re: ALFA_ROMECZKÓ! 26.10.04, 13:35
      bei napisała:

      > Czemó Ty siem bojisz tego IQ...teras to jezd warzna inteligencja

      Co ty Beju, Romeczki siem niczego nie bojom, takiemu Iku to mawaszigeri zrobiom
      jak podejdzjie albo mu zbanki dadzom.


      > no i bendom jeszcze na topje inteligencje tfórcze, osobiste, społeczne,
      > sekxóalne, liczbowe, zmysłowe, werbalne (ciekawe- morze masz radjowy gossmile?)

      Liczbowa to nie, bo zafsze siem z matmom nie lubilim, ale sekxóalna, to tak, ale
      ja bym wolau jinteligęcja nie, a bardziej klasa robodnidża, junou, a codo
      werbalna to gryfam na perkuzji, prafta, tesz.

      > no nie pszejmój siem jakimś IQ
      > Goddard kciał nas hodowac- jak rasy psóf- jedni bendom pudelkami ludzkoźci-
      > inni bólterierami czy chartamismile

      Z guffkami jak orchidejki?
      Co za Gokart, i jaki ma motorek, rrurururur, bzzzz, szuszu i gazdodehy, kurcze
      jak fajnie?
      Aj lowju cie i wasol.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka