Czemó Ty siem bojisz tego IQ...teras to jezd warzna inteligencja
emocjonalna

- czyli EQalbo iloraz inteligencji duhowej- SQ...czy jesteź
gohstlii? a one siem tag tródno mjeżom- rz na dłógie lata mamy spokuj z
pomjarami.....
no i bendom jeszcze na topje inteligencje tfórcze, osobiste, społeczne,
sekxóalne, liczbowe, zmysłowe, werbalne (ciekawe- morze masz radjowy gos

?)
no nie pszejmój siem jakimś IQ
Goddard kciał nas hodowac- jak rasy psóf- jedni bendom pudelkami ludzkoźci-
inni bólterierami czy chartami