IP: *.cpe.net.cable.rogers.com 08.03.04, 21:56
Czy ktos moze wie ile obecnie czeka sie na przyznanie Permanent Resident?
Z Polski zalatwienie tych papierow zajmuje okolo 2 lat. A zalatwiajac to z Kanady?
Obserwuj wątek
    • Gość: SoCal Re: Kanada IP: *.broadcom.com 09.03.04, 01:36
      A mozna zalatwiac z Kanady? Cos slyszalem ze juz nie.
      Jestes w Kanadzie, zadzwon do Immigration.
    • Gość: Ala Re: Kanada IP: *.cpe.net.cable.rogers.com 10.03.04, 19:51
      Powinno byc szybciej. Niestety nie wiem dokladnie ile moze to zajac.
      • soup_nazi Z Kanady nie da rady, hehehe. Powaznie 10.03.04, 20:11

        • Gość: Monika Re: Z Kanady nie da rady, hehehe. Powaznie IP: *.vf.shawcable.net 10.03.04, 21:38
          A na jakiej podstawie zalatwia sie teraz pobyt staly w Kanadzie?
          Czy to jest laczenie rodzin, czy cos innego. Laczenie rodzin trwa chyba ok. 6
          miesiecy, ale dokumenty nalezy skladac poza Kanada.
          Pozdrowienia.
          Monika
          • Gość: maurycy Re: Z Kanady nie da rady, hehehe. Powaznie IP: *.aster.pl / *.aster.pl 12.03.04, 14:19
            Nie ma czegoś takiego jak "łączenie rodzin".Musisz ubiegać się o Permanent
            Resident,a jeśli masz w Kanadzie bliską rodzine to dostaniesz za to 5 punktów
            więcej.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka