jarecki32
30.08.05, 19:09
Pomyslalem sobie, ze zmiana na stanowisku prezesa to moze byc
dogodny moment aby zebrac opinie na temat naszego Forum.
W zasadzie byloby najzgrabniej gdyby to sam szef przepowadzil ten sondaz, ale
nie jest to chyba najwazniejsze kto to zapoczatkowal ale wypowiedzi bioracych
w nim udzial.
Aby zbytnio nie komplikowac moze ograniczymy sie do trzech spraw.
Co mi sie podobalo w tym Forum ?
Jakie mam zastrzezenia (obawy) z nim zwiazane.
Czy mamy nowe pomysly dla utrakcyjnienia jego formy ?
Zeby bylo sprawiedliwie to rozpoczne od siebie.
Co mi sie podobalo w tym Forum ?
Kultura wypowiedzi przede wszystkim.
Poszanowanie dla odmiennosci muzycznych gustow
Ogromna ilosc roznorodnej informacji, dzieki ktorej moglem odkrywac dla
siebie muzyczna terra incognita.
Humor i dystanst
Brak zacietrzewienia
Zyczliwosc i wyrozumialosc
Jakie mam zastrzezenia (obawy) z nim zwiazane.
Obawa to taka, ze kiedys GW moze nam to Forum zamknac (nie musza chyba nawet
sie z tego tlumaczyc)
i bedzie po Forum. Jak sie przed tym zabezpieczyc ?
Czy mamy nowe pomysly dla utrakcyjnienia jego formy ?
Pomysly to ja mam, tylko czasu mam mniej :-)
Mozna rozwazyc zjazd (raz na rok powiedzmy) w okresie wakacyjnym gdzies w
gorach, Karkonosze
albo Kotlina Klodzka sie swietnie nadaja do tego celu.
Mozna tez rozpatrzyc regularne (raz na 6 miesiecy) uaktualnianie listy 200
albumow i stworzenie jednej
wypadkowej listy 200 albumow Forum SF ( software Macka z latwoscia to moze
zrobic)
Coroczny konkurs na ... (z nagrodami !)