Dodaj do ulubionych

Ksiądz Jan Kukawski

05.11.10, 00:33
Proszę o pomoc. Czy słyszał ktoś czy zastępuje ktoś już nie żyjącego Księdza Jana Kukawskiego?
Obserwuj wątek
        • one_klawisz Re: Ksiądz Jan Kukawski 05.11.10, 11:00
          No jak to kto to był???? no ksiądz a wiesz chyba, że na dźwięk słowa ksiądz nasze władze miejskie stają na baczność. Mniejszy szacunek mają dla premiera, prezydenta, natomiast jeżeli chodzi o nawet młodego wikarego po szkole to natychmiast burmistrz po rękach całuje. nieważne że młody, nieważne że niedoświadczony życiowo, nieważne że może być wnukiem władzy ale prawie święty i to ważne.
        • ewelin02 Re: Ksiądz Jan Kukawski 05.11.10, 11:03
          Ksiądz Jan Kukawski był to człowiek który leczył ziołami. Kilkanaście lat temu gdy znajomy rodziców miał raka krtani i lekarze rozkładali ręce pojechał do tego księdza i dzięki jego ziołom wyszedł z tego i żyły jeszcze kilkanaście lat, a zmarł niedawno całkiem na co innego. Moja mama też miała bardzo duże problemy zdrowotne z wątrobą i zioła pomogły. Zresztą przyjeżdzali do Niego ludzie z całego kraju i czekali godzinami żeby się do niego dostać. Wspaniały człowiek! Wiem że niestety już ten ksiądz nie żyje ale zastanawiam się czy nie Ma kogoś w jego zastępstwie, bo słyszałam że szkolił. Tak bardzo chciała bym żeby ktoś był - moja mama jest chora, a w takich sytuacjach człowiek łapie się wszystkiego czego może.
            • damianox1 Re: Ksiądz Jan Kukawski 19.11.20, 22:03
              Witam,
              To wspaniały, posiadający niezwykłe dary od Boga kapłan, wszelkie możliwe..dary!!! Lekarz, zielarz i anioł!!!
              Kiedy na moja chorobę, nie było ratunku, najlepsi lekarze w Polsce w 1983r nie potrafili mi pomóc w tym szpital Warszawa i Radom, inni specjaliści rozkładali ręce i przygotowywali moich rodziców na śmierć..
              Pozostało milczenie i codzienna modlitwa..
              Ktoś rodzicom podpowiedział, że jest ktoś kto pomaga ludziom w leczeniu ziołami. Była to ostatnia deska ratunku dla malucha.., taka mała iskierka nadzieji.. -->> KS. JAN KUJAWSKI, kierunek Grębków, koło Mińska Mazowieckiego. Wyjazd, przyjazd górska ok. 4 rano, kolejka, informacja.. jest tak dużo ludzi, że prawdopodobnie dzisiaj nie zostaniemy przyjęci, ale można nocować u okolicznych ludzi...
              Ok. Godz. 8- 8.30 informacja, że względu na tak liczną liczbę oczekujących, ks. przyjmie najpierw kobiety w ciąży i dzieci..
              Ok. 10.00 wchodzimy na plebanię, ksiądz patrzy na mnie i na moją mamę, po czym mówi:"Pani z nim już tu więcej nie przyjedzie.. ", Mama słabnie, robi jej się duszno.. Traci grunt pod nogami.. nagle ktoś ją podtrzymuje. . na szczęście nie upada.. Ksiądz pyta? Przestraszyła się Pani? Syn wyzdrowieje i po czym patrząc na moja mamę mówi: Pani też pomogę z zatokami!!! Ksiądz diagnozował choroby z tęczówki oka... Przepisał zioła dla nas,.. Kupcie je od mieszkańców, świetnie się na nich znają, mogą być jedynie brzydko opakowanie np. w gazecie, torebce po cukrze itp. Zapewniam Was, mają moc lepszą niż te kupne.. Czego nie będą mieli, kupcie w aptece..
              Kazał przyjmować zioła na czczo, poł godz. przed posiłkami.. 3xdziennie, min 2m-ce..
              Mama podawała mi je 3 m-ce...
              Po miesiącu, nie potrafili mnie utrzymać w domu, wczesniej mogłem chodzić maks do 1/2godz.!!!
              WSPANIAŁY, KOCHANY, NIEZASTĄPIONY, CUDOTWÓRCA, KSIĄDZ JAN KUJAWSKI, ZAWDZIĘCZAM MU SWOJE ŻYCIE, MAM 43 LATA.
              DZIĘKI NIEMU WIERZĘ W ZIOŁA, TO MOC, ŻYCIE I NIEOCZEKIWANA POTĘGA!!!
              PANIE BOŻE DZIĘKUJĘ TOBIE ZA KSIĘDZA JANA KUJAWSKI EGO, PRZYJMIJ GO DO SWOJEJ CHWAŁY.
              UBOLEWAM, ,ŻE TAK MAŁO JEST WZMIANEK O JEGO DZIAŁALNOŚCI, POŚWIĘCENIU DLA CHORYCH LUDZI, DLA MNIE TO CZŁOWIEK, KTÓRY BYŁ I POWINIEN BYĆ ŚWIĘTYM!!!
              DG
    • pink.pong Re: Ksiądz Jan Kukawski 05.11.10, 21:17
      polecam panią Stefanię Korżawską. Pani jest z Wołomina, przyjmuje w Wawie.
      Nie wiem czy w tym samym nurcie leczy co wspomniany ksiądz, ale na pewno leczy ziołami(albo jak to ona mówi uczy jak być zdrowym).
      polecam ma swoją stronę www.
      miałam z nią kontakt, wiec uczciwie mogę polecić
    • jemczosnek Re: Ksiądz Jan Kukawski 29.01.14, 18:24
      Jełopy, śp. ks. Kukawski był cudotwórcą, wyleczył całą moją rodzinę. Był znakomitym zielarzem i diagnozował jedynie na podstawie tęczówki oka w ułamku sekundy i bezbłędnie. Nigdy nie spotkałam tak doskonałego zielarza. Jeśli ktoś będzie miał informacje o następcy, będę wzdzięczna.
    • kozby5 ks. Kukawski 24.06.15, 14:50
      Czy ktoś wie gdzie jest pochowany ks. Kukawski.
      Chciałbym mu podziękować za to, że dzięki jego ziołom mam dwoje wspaniałych dzieci.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka