ola99187 11.07.13, 14:27 Witam. Czy któraś z aptek w Mińsku nie szuka na okres wakacyjnych urlopów pomocy aptecznej? Studiuję farmację i jestem w trakcie praktyk po 3 roku. Mam wolne lipcowe popołudnia, cały sierpień i wrzesień. Pozdrawiam Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj