Dodaj do ulubionych

pomoc apteczna

11.07.13, 14:27
Witam. Czy któraś z aptek w Mińsku nie szuka na okres wakacyjnych urlopów pomocy aptecznej? Studiuję farmację i jestem w trakcie praktyk po 3 roku. Mam wolne lipcowe popołudnia, cały sierpień i wrzesień. Pozdrawiam
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka