Dodaj do ulubionych

Sala zabaw dla dzieci.

06.03.09, 18:04
Czy w Mińsku jest gdzieś sala zabaw, gdzie można byłoby iść z małym (moja
córka ma 1,5 roczku)dzieckiem żeby mogło poszaleć i pobawić się z innymi
dziećmi???
Obserwuj wątek
  • mineza Re: Sala zabaw dla dzieci. 06.03.09, 21:57
   Dla 1,5 rocznego dziecko zdecydowanie lepsza jest Mrówkolandia. W
   Trele Morele moim zdaniem przychodzi więcej starszych dzieci, jest
   ciaśniej i większe prawdopodobieństwo, że taki maluszek
   zostanie "uszkodzony" :)
  • bo01 Re: Sala zabaw dla dzieci. 17.01.10, 20:52
   Witam,
   Byłyśmy z moją córką na urodzinach w Sali Zabaw Figielek - Galeria
   Armada . To były najlepsze urodzinki na jakich byłyśmy. Dzieci
   bawiły się doskonale. Miejmy nadzieje, że właścicielka będzie
   trzymała zawsze tak wysoki poziom.
  • elutek.ch FIGIELEK 02.03.10, 10:23
   Urodziny mojego syna odbyły sie właśnie w Figielku.
   Wszystkim (dużym i małym) bardzo się podobało.
   Jest dużo przestrzeni i jest BARDZO czysto.
   Dorośli mają "swoje" stoliki i mają co ze sobą zrobić.

   Pani Agnieszka organizuje bardzo fajne zabawy i konkursy.
   Dzieciaki nie chcą wyjść!!
   Sredecznie polecam.

   a tu ich strona:
   www.figielek.info.pl/
     • abcde-25 Nowa sala? 01.09.10, 08:09
      Czy ma ktoś zamiar być (dziś otwarcie) w nowej sali zabaw - vis a
      vis starego kościoła, w lokalu po dawnym sklepie świat dziecka?
      Napiszcie, jak tam jest i czy warto...
    • fajny_mimi68 Re: FIGIELEK 15.12.10, 20:10
     w figielku jest teraz przy tych mrozach cholernie zimno...brrr byłem z dzieckiem w a ku ku na cichej, tam mają ogrzewanie podłogowe świetną konstrukcę, bardzo dużo zabawiek i bardzo miłą obsługę...dziecko nie chciało wyjść...rozdają tam też prezenty nie tylko na mikołajki...super zabawa i Pani ma odpowiednie podejście do dzieci i rodziców...polecam, warto:)))!!!
  • figielek_mm Re: Sala zabaw dla dzieci. 14.11.10, 15:53
   Zapraszamy dzieci na spotkanie z Mikołajem które odbędzie się 5 grudnia w Sali Zabaw Figielek w godzinach: -od 11.00 do 14.00 oraz -od 15.30 do 18.30 W programie -wizyta Mikołaja, zabawa przy muzyce, malowanie buzi, poczęstunek. Zapisy pod nr tel 600 752 107
  • akuku.ms Re: Sala zabaw dla dzieci. 17.12.10, 10:30
   Sala Zabaw i Nauki dla Dzieci "A Ku-Ku"
   ul. Cicha 1/1
   511 578 555
   www.akuku.co
   To jedyna w swoim rodzaju sala zabaw w okolicy, gdzie każde dziecko może poczuć niezwykle radosną atmosferę sprawiającą, że czas tu spędzony staje się niezapomnianą przyjemnością! zapraszam:) Maria Szcześniak
  • fajny_mimi68 Re: Sala zabaw dla dzieci. 20.12.10, 09:34
   jest A Ku-Ku przy Cichej 1/1,i robią tam super urodzinki...(byłem na takich jednych...naprawdę super z efektami świetlnymi...)jest fajnie, zabawowo, czysto i cieplutko (ogrzewanie podłogowe) można śmiało puszczać maluchy bez obuwia. Prowadzi tę salę miła i profesjonalna osoba pod jej opieką mój maluch świetnie się bawił a ja w tym czasie mogłem zrobić zakupy ,a po nich zostałem poczęstowany wyśmienitą kawką...super mniam, mniam...polecam właśnie to miejsce, szczególnie ze względu na radosnną i bardzo przyjazną atmosferę jaka tam panuje...drugiego takiego miejsca w Mińsku nie znajdziesz:)
   • zuza32inc Re: Sala zabaw. A ku-ku 11.01.11, 10:16
    Mam troszkę inną opinię na temat tej sali. Po pierwsze jest bardzo drogo. Jak to mówią 'sumy bajońskie' jak na taką małą salkę. Byłyśmy tam z Oliwcią dwa razy, dlatego że mieszkamy w okolicy. No ale zdarzyło nam się przekroczyć trochę czas za pierwszym razem i słono zapłacić. Drugim razem siedziałam w stresie i pilnowałam tego mojego urwisa żeby nawet minuty nie przekroczyć. fajny_mimi68 co do profesjonalizmu? Taki jak wszędzie. Z tym, że kiedy dwa razy wybrałyśmy się kawałek po 19 do a ku-ku (bo info jest ze jest do 20) to było zamknięte. Bez żadnego info dlaczego, czy tak codziennie, tak robią profesjonaliści? Nie. Przeszłam kawał z dzieckiem i pocałowałam klamkę. Teraz chodzimy do sali koło starego kościoła z dzieciakami siostry i wszyscy są zadowoleni.;)
    • zuza32inc Re: Sala zabaw. A ku-ku 11.01.11, 10:20
     Polecam też trele morele. Sala jest duża i jest gdzie poszaleć, chociaż też drogo. W sumie wypróbowałyśmy chyba wszystkie sale zabaw w Mińsku- a trochę ich jest. Obsługa jest raczej wszędzie miła. Urodziny Oliwci też robiłam koło starego kościoła, bardzo często robią tam takie przyjęcia. Wszystkie dzieciaki były zachwycone:P pozdrawiam wszystkich rodziców
    • teresik29 Re: Sala zabaw. A ku-ku 04.02.11, 23:03
     Dziwię się tej dziwnej opinii "bajońskich cen"..tu chyba przesadziłaś...:) o albo są dla człowieka ważne pieniądze albo dobro dziecka i na kasę nie patrzy a na co innego prawda:)? Byłam w a ku ku z dwójką moich brzdąców. zdarzyło się nam przekroczyć czas 1h i to o 15 min. osługa NIC nam nie doliczyła ze zdziwieniem zapytałam dlaczego?... pani poinformowała mnie pokazując cennik, że można bez stresu ubierać dzieciaczki bo doliczane jest do pobytu przekroczenie dopiero 30 min. Moim zdaniem w przeciwieństwie do innych takich miejsc to oferuje najuczciwsze zasady płatności. Nie ma tu ukrytych kosztów jak w innych miejscach typu wesoła planeta gdzie za godzinny pobyt z drobnymi łakociami i 10min. przekroczeniem czasu - w którym ubierałam tylko dzieci-zapłaciłam dopiero BAJOŃSKĄ CENĘ przeszło 60zł ... a to do ceny w a ku ku - 28 zł -jest nieporównywalnie WYSOKIE i za dwójkę maluszków,przy takim samym czasie stanowi niebagatelną różnicę... Owszem a ku ku jest niezbyt dużą salką ale jako plus mogę stwierdzić to że dzieci nie czują tu lęku przed przestrzenią jest fajna konstrukcja i niebagatelne zmyślne zabawki. panije tu też czystość, jest cieplutko, miło i atmosfera jest bardzo radosna i swojska...wszystkim znajomym polecam to miejsce bo tu oprócz powyższego przestrzega się też zasad bezpieczeństwa-czego nie doświadczyłam w innych miejscach gdy moja młodsza córa rozwaliła sobie palec o listwę w wesołej planecie a obsługa nawet na to nie zareagowała- w a ku ku obsługa bacznie pilnuje bawiące się dzieci czyli poza nami rodzicami można liczyć na dodatkowe oczy...daje to ogromne poczucie bezpieczeństwa a tego na pieniądze nie można przeliczyć...jednym słowem wolę dać i nie żałować dwa złote więcej i mieć pewność że moje maluszki mogą się bawić nie tylko w miłej kameralnej atmosferze ale przede wszystkim BEZPIECZNIE i to w dosłownym tego słowa znaczeniu bo bawiące się dzieci w a ku ku są ubezpieczone w trakcie zabawy.
     pozdrawiam teresik:)
  • dianaro Re: Sala zabaw dla dzieci. 03.02.11, 17:20
   Ze swoim prawie 4 letnim synkiem zwiedziłam wszystkie sale zabaw w Mińsku. Napiszę swoje osobiste odczucia.
   1. Trele-Morele – jak dla mnie sala „przestarzała” jeśli chodzi o czystość wykładziny, kuleczek w basenach, po „zakopaniu” się w kuleczki widać unoszący się kurz, a dłonie należy dokładnie umyć. Poza tym chcąc skorzystać z toalety należy wychodzić z pomieszczenia na zimny korytarz. Na plus zasługuje rozmaitość urządzeń do zabaw, bardzo miła obsługa, oddzielna sala na urodziny, możliwość pozostawienia wózka na korytarzu pod salą.
   2. Figielek – sala stosunkowo nowa, ale moim zdaniem na tak duży metraż słabo wyposażona w urządzenia do zabawy – mój syn po 30-minutowej zabawie tam po prostu się nudzi. Stoliki są ściśnięte pod ścianą i wystawiane na urodziny co zmniejsza tym samym powierzchnię do zabawy. Poza tym chcąc się dostać do Sali, trzeba przemierzyć sporo schodków, a wniesienie wózka pod salę jest nie lada wyzwaniem. Do tego dochodzi fakt, że łazienka też znajduje się na korytarzu.
   3. A-kuku – chyba najnowsza sala zabawowa dla maluchów. Niestety to pomieszczenie jest najmniejsze ze wszystkich dostępnych w Mińsku tak więc i urządzeń do zabawy jest jak na lekarstwo, choć „siatkowa” konstrukcja chyba ma do zaoferowania więcej atrakcji niż Figielek. Ciekawym rozwiązaniem jest podgrzewana podłoga, miękka sofa dla rodziców, kącik do zabawy z przygotowanym stolikiem, akcesoriami, kolorowankami oraz kolejny kącik z zabawkami w tym dużą kuchnią do zabawy. Na duży plus zasługuje łazienka w głębi pomieszczenia, która jest przestronna i ma ciepłą wodę (czego nie można powiedzieć o Figielku). Niestety ciężko znaleźć miejsce do zaparkowania auta w pobliżu sali.
   4. Wesoła Planeta – moim zdaniem sala na wysokim poziomie zarówno pod kątem wielkości jak i rozplanowania powierzchni. Jest wydzielona część na urodziny (po przedzieleniu przesuwaną kotarą mamy w sumie 2 oddzielne salki ze stolikami), do zabaw ruchowych, na wolnostojące zabawki. Jest także część dla rodziców ze stolikami i krzesełkami oraz ciekawie urządzona szatnia. Łazienka jest duża, nowocześnie urządzona, nie ma potrzeby wychodzenia z sali, aby skorzystać z toalety. Mój syn z tej sali mógłby wcale nie wychodzić, 2 godziny to dla niego za mało. Na sali są też umieszczone automaty z grami, z których można skorzystać za dodatkową opłatą. Aby nie było tak kolorowo to tu też zauważyłam minusy, a mianowicie, konieczność wejścia po schodach i wniesienia wózka na piętro i pozostawienie go w części wydzielonej na szatnię. Dlatego teraz wybieram się tam samochodem, gdzie na pobliskim parkingu mogę zostawić auto.
   Podsumowując, biorąc pod uwagę wrażenia mojego dziecka z pobytów, poziom zainteresowania zabawą oraz moje własne spostrzeżenia wybieram Wesołą Planetę. Na drugim miejscu jest Trele-Morele, ale z racji tego, że moje dziecko jest alergikiem staramy się obecnie unikać tego miejsca jeśli mamy do wyboru nową, bogato wyposażoną salę zabaw.
    • kasik.9 Re: Sala zabaw dla dzieci. 03.02.11, 21:21
     Wesoła planeta
     poniedziałek czwartek 1 godzina 12 zł każda rozpoczęta godzina 8 zł a z opieką 17 zł godzina a następna 13 zł a bezlimitu 25 zł
     piątek niedziela 15 zł i nastepna godzina11 zł z opieką 25zł a następna godzina 15 zł a bezlimitu 30 zł
     trele morele
     od poniedziałku do piątku
     pół godziny 6zł, 1 godzina 12zł a bezlimitu ( czyli można cały dzień być) 18 zł
     sobota niedziela pół godziny 8zł, 1 godzina 16 zł, a bezlimitu 22 zł
     a zostawienie pod opięką to jest np jak sie zostawia dziecko na 1 godzinę to 5 zł opieka i 12 zł za zabawę lub 16zł. Za godzine opieki jest 5zł.
     akuku i figielka nie wiem bo nie byłam
   • kasik.9 Re: Sala zabaw dla dzieci. 04.02.11, 12:16
    Chyba Pani dianaro nie była dawno w Trele morele
    Mi się w tej sali podoba i gorąco polecam.
    Byłam jeszcze w wesołej planecie to tam mi sie nie podoba że nie można przyjść z własnym piciem czy jedzeniem jak dziecko jest alergikiem to jest problem a w innych salach można przyjść z własnym jedzeniem i piciem.
  • dianaro Re: Sala zabaw dla dzieci. 21.02.11, 23:04
   Zachęcona pozytywnym komentarzem odwiedziłam ostatnio z synem Trele-Morele (ostatnio byliśmy tam w wakacje – sierpień 2010). Myślałam, że coś się od tego czasu zmieniło – niestety moje wrażenia z pobytu nie są zadowalające. Wszystkie urządzenia wyblakły, unosił się kurz w powietrzu. W basenach znajdowało się bardzo dużo pogniecionych piłeczek, nawet mój syn zajmował się ich wyciąganiem i pokazywaniem, jakie są poniszczone. Ze ścian odpada farba, a duże gąbkowe kształty są brudne i rozerwane, z jednej dużej gumowej piłki uszło powietrze. Za 1,5 pobyt podczas weekendu zapłaciłam 22 złote. Natomiast co się tyczy jedzenia i picia w Wesołej Planecie, to ja miałam dla mojego dziecka swoją wodę, o której powiedziałam Pani. Nie było żadnego problemu z podaniem swojego picia. Co zaś się tyczy jedzenia, to nigdy nie szłam na salę zabaw z jedzeniem, bo nie w tym celu się tam udaję z dzieckiem. Zawsze jakieś 30 minut przed wyjściem z domu karmię dziecko, aby nie było głodne, podczas zabawy miało siłę, a po powrocie daję kolejny posiłek. Tym bardziej, że moje dziecko w sali zabaw jest zbyt zajęte, aby zajmować się konsumpcją. Teraz już jestem przekonana, że w Wesołej Planecie, dziecko spędzi miło czas, w czystym otoczeniu i nie będzie miało czasu na nudę.
  • zuza1981 Re: Sala zabaw dla dzieci. 17.05.11, 22:05
   Co dwa tygodnie w soboty od 16.00 do 18.00 jest czynna sala zabaw w Cool School, wstęp tylko 10 zł, dzieci zapisane do CS gratis. W dwóch salach po 40 m jest dużo ciekawych zabawek ( w tym dla maluchów), układanek, książeczek czy też dmuchany zamek. Można mieć własne jedzenie i picie, dla wszystkich woda mineralna gratis. Otwarte 21 maja , 4 czerwca i tak co 2 tyg. W pozostałe soboty od 16 do 18 odbywa się bajkoczytanie (3-6 lat)- zorganizowane zabawy ruchowo-plastyczne na podstawie czytanego utworu. W sobotę 28 maja będzie spotkanie z listonoszem i praca plastyczna prezent dla mamy, koszt 20 zł, piąte zajęcia gratis. Tel.503 81 69 10 www.cool-school.za.pl
   • pamari Sala zabaw dla dzieci. 01.08.11, 15:17
    W jakich godzinach czynna jest sala zabaw A ku ku na Cichej? A może ktoś mógłby mi podać numer telefonu do tej sali zabaw? Nie mogę znaleźć ich strony internetowej.
    • moniaj44 Re: Sala zabaw dla dzieci. 21.09.11, 13:36
     Witam
     Jestem studentką 5 roku pedagogiki. Szukam pracy na weekendy w sali zabaw dla dzieci, jak była by możliwość to również w tygodniu po godzinie 17. Posiadam doświadczenie w opiece nad dziećmi. Nr kontaktowy 667-415-293

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka