immanuela 01.03.10, 14:30 specially for Was! wiolcia.wrzuta.pl/audio/79icSpqViao/happy_end-_jak_sie_masz_kochanie pamiętacie? ;-) Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
brezly Re: Słoneczko i Brezu! 01.03.10, 14:44 Pewnie:-) Kiedys wykonal to osiemdziesiecioosobowy chor Politechnik Szczecinskiej. Wlacznie z ukaldem tanecznym "klask w lapki" :-) Sa takie utwory ze dopiero kiedy sie widzi ich parodie to jasne jest po co one zostaly napisane. Wiekszosc filmow hollywoodzkich tak ma. Odpowiedz Link Zgłoś
immanuela Re: Słoneczko i Brezu! 01.03.10, 14:46 a jeszcze był ten taki włoski piosenkarz, co napisał piosenkę dla polski panienek, na pożegnanie jak wyjeżdżał. Pamiętasz? Odpowiedz Link Zgłoś
brezly Re: Słoneczko i Brezu! 01.03.10, 15:01 Prosze bardzo: zsiwoj1910.wrzuta.pl/audio/1O6PnREta6N/marino_marini_-_nie_placz_kiedy_odjade Odpowiedz Link Zgłoś
around_the_sun Re: Słoneczko i Brezu! 03.03.10, 22:57 Italianski to jeszcze Drupi był, www.youtube.com/watch?v=Y1oh-mAy8FM chórek i cała grająca ekipa, wymiatajo:) Odpowiedz Link Zgłoś