Dodaj do ulubionych

Słoneczko i Brezu!

01.03.10, 14:30
specially for Was!

wiolcia.wrzuta.pl/audio/79icSpqViao/happy_end-_jak_sie_masz_kochanie
pamiętacie? ;-)
Obserwuj wątek
    • brezly Re: Słoneczko i Brezu! 01.03.10, 14:44
      Pewnie:-)
      Kiedys wykonal to osiemdziesiecioosobowy chor Politechnik Szczecinskiej.
      Wlacznie z ukaldem tanecznym "klask w lapki" :-)
      Sa takie utwory ze dopiero kiedy sie widzi ich parodie to jasne jest po co one
      zostaly napisane. Wiekszosc filmow hollywoodzkich tak ma.
      • immanuela Re: Słoneczko i Brezu! 01.03.10, 14:46
        a jeszcze był ten taki włoski piosenkarz, co napisał piosenkę dla polski
        panienek, na pożegnanie jak wyjeżdżał. Pamiętasz?
        • brezly Re: Słoneczko i Brezu! 01.03.10, 15:01
          Prosze bardzo:

          zsiwoj1910.wrzuta.pl/audio/1O6PnREta6N/marino_marini_-_nie_placz_kiedy_odjade
          • around_the_sun Re: Słoneczko i Brezu! 03.03.10, 22:57
            Italianski to jeszcze Drupi był,
            www.youtube.com/watch?v=Y1oh-mAy8FM
            chórek i cała grająca ekipa, wymiatajo:)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka