aand 26.03.04, 11:34 Jakaż piękna jest nasza stolica, nieprawdaż? :) www.destinationwarsaw.dmkproject.com/cnn/warsaw.html Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
ralston Re: Warszawa 26.03.04, 11:47 Oglądałem niedawno zdjęcia przedwojennej Warszawy. I może trudno byłoby ją urodą do Pragi czy Budapesztu porównywać, to musiałem obiektywnie przyznać, że było to wtedy naprawdę ładne miasto. Dopiero po obejrzeniu tych zdjęć widać jak wielkie sputoszenia poczyniła wojna... Odpowiedz Link Zgłoś
all2 Re: Warszawa 26.03.04, 12:12 Pocztówka dźwiękowa? Ach, ta strzelista iglica Pałacu Kultury. Ten gotyk prepostmodernistyczny... ;) Odpowiedz Link Zgłoś
all2 Re: Warszawa 26.03.04, 12:18 nic tylko Warszawa i Warszawa :) to ja też zapraszam do siebie: www.lublin.pl/galeria/ Odpowiedz Link Zgłoś
ralston Re: Warszawa 26.03.04, 12:31 Na pocieszenie Ci powiem, że moja żona w chwili przeprowadzki do Warszawy natychmiast pokochała Lublin, którego wcześniej, nie wiedzieć czemu nie lubiła... :) Odpowiedz Link Zgłoś
all2 Re: Warszawa 26.03.04, 12:50 bo Lublin zdecydowanie łatwiej kochać z daleka - i jakiś ładniejszy się wtedy wydaje :) a na co dzień, to głównie te rozkopane i za wąskie ulice Odpowiedz Link Zgłoś
awee Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma :) 26.03.04, 14:17 all2 napisała: > bo Lublin zdecydowanie łatwiej kochać z daleka - i jakiś ładniejszy się wtedy > wydaje :) a na co dzień, to głównie te rozkopane i za wąskie ulice Większość ludzi tak mówi.... Nie tylko z Lublina i nie tylko o Lublinie :) Na przykład mnie nie ma tu: www-med.eti.pg.gda.pl/~mariusz/icons/view.gif Odpowiedz Link Zgłoś
ralston Re: Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma :) 26.03.04, 14:36 Nie wszędzie: home.alexburke.ca/pripyat/page11.html Odpowiedz Link Zgłoś
awee Re: Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma :) 26.03.04, 14:49 Można też czepiać się szczegółów, a najbardziej przy uogólnieniach.... :) A zdanie można odczytać na dwa sposoby.... Odpowiedz Link Zgłoś