26.03.04, 11:34
Jakaż piękna jest nasza stolica, nieprawdaż? :)


www.destinationwarsaw.dmkproject.com/cnn/warsaw.html
Obserwuj wątek
    • ralston Re: Warszawa 26.03.04, 11:47
      Oglądałem niedawno zdjęcia przedwojennej Warszawy. I może trudno byłoby ją
      urodą do Pragi czy Budapesztu porównywać, to musiałem obiektywnie przyznać, że
      było to wtedy naprawdę ładne miasto. Dopiero po obejrzeniu tych zdjęć widać jak
      wielkie sputoszenia poczyniła wojna...
    • all2 Re: Warszawa 26.03.04, 12:12
      Pocztówka dźwiękowa? Ach, ta strzelista iglica Pałacu Kultury. Ten gotyk
      prepostmodernistyczny... ;)
    • all2 Re: Warszawa 26.03.04, 12:18
      nic tylko Warszawa i Warszawa :)

      to ja też zapraszam do siebie:

      www.lublin.pl/galeria/
      • ralston Re: Warszawa 26.03.04, 12:31
        Na pocieszenie Ci powiem, że moja żona w chwili przeprowadzki do Warszawy
        natychmiast pokochała Lublin, którego wcześniej, nie wiedzieć czemu nie
        lubiła... :)
        • all2 Re: Warszawa 26.03.04, 12:50
          bo Lublin zdecydowanie łatwiej kochać z daleka - i jakiś ładniejszy się wtedy
          wydaje :)
          a na co dzień, to głównie te rozkopane i za wąskie ulice
          • ralston Re: Warszawa 26.03.04, 13:33
            A mnie się tam podobał i z bliska...
          • awee Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma :) 26.03.04, 14:17
            all2 napisała:
            > bo Lublin zdecydowanie łatwiej kochać z daleka - i jakiś ładniejszy się wtedy
            > wydaje :) a na co dzień, to głównie te rozkopane i za wąskie ulice

            Większość ludzi tak mówi.... Nie tylko z Lublina i nie tylko o Lublinie :)
            Na przykład mnie nie ma tu:
            www-med.eti.pg.gda.pl/~mariusz/icons/view.gif
            • ralston Re: Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma :) 26.03.04, 14:36
              Nie wszędzie:

              home.alexburke.ca/pripyat/page11.html
              • awee Re: Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma :) 26.03.04, 14:49
                Można też czepiać się szczegółów, a najbardziej przy uogólnieniach.... :)
                A zdanie można odczytać na dwa sposoby....

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka