Gość: Paweł IP: *.acn.waw.pl 23.12.04, 01:46 Dla mnie ta kolęda jest najpiękniejszą z pięknych- także dlatego, że ma swój wymiar patriotyczny :-) Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: Madzia Re: Bóg się rodzi IP: *.fastres.net 01.12.05, 22:06 zgadzam sie, to najpiekniejsza koleda. i najlepiej brzmi w przepelnionym kosciele w pasterke! cudownie! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: xxxxx Re: Bóg się rodzi IP: *.chello.pl 19.12.05, 14:50 bardzo ładna kolęda Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: misior Re: Bóg się rodzi IP: *.range86-129.btcentralplus.com 19.12.05, 23:15 Halo czy ktoś wie z kąd można ściągnąć jakieś kolędy???? Przyszlo mi spędzać święta za granicą a nie mam żadnych kolęd. Będę bardzo wdzięczny za jakięs namiary. Wesołych Świąt wszystkim życzę. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: necrohronos Re: Bóg się rodzi IP: *.chello.pl 04.01.08, 02:21 mp3.wp.pl/p/strefa/gatunki/I5.html Odpowiedz Link Zgłoś