Dodaj do ulubionych

Game Boy Advance

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.06.05, 15:14
jakie gry polecacie? a moze powinnam go sprzedac? bo lezy tu rok i wcale w
niego nie gram, ale ciagle mam nadzieje ze jak kupie nowe gry to zaczne.. nie
wiem. co mi radzicie?
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka