meriam 20.09.05, 08:56 Mam 18 lat jestem z Katowic, szukam partenra do tańca latynoskiego (kurs od podstaw). Jeżeli jesteś zainteresowany taką formą spędzenia wolnego czau proszę o odpowiedz, z gory dziekuje Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj