Dodaj do ulubionych

Taniec latynoski

20.09.05, 08:56
Mam 18 lat jestem z Katowic, szukam partenra do tańca latynoskiego (kurs od
podstaw). Jeżeli jesteś zainteresowany taką formą spędzenia wolnego czau
proszę o odpowiedz, z gory dziekuje
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka