ormond 25.09.05, 14:12 eduseek.interklasa.pl/urn/konkurs/index.php?sz=7516 Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
ormond Re: Trzeba glosowac 26.09.05, 03:24 ralston napisał: > Znowu? Czemu nie ;) Odpowiedz Link Zgłoś
gertrruda Re: Trzeba glosowac 25.09.05, 21:12 na I czy na II LO trzeba? *** "To zabawne, ale dumą większości mężczyzn są dwie rzeczy, które każdy mężczyzna potrafi i robi dokładnie tak samo: upijanie się i spłodzenie syna." G. Stein Odpowiedz Link Zgłoś
ralston Re: Trzeba glosowac 04.10.05, 16:19 I jak nagle tego typu rankingi tracą znaczenie... Odpowiedz Link Zgłoś
kamilar Re: Trzeba glosowac 04.10.05, 20:06 A czemu tracą, czy dlatego że głosujesz tylko dlatego, że ktoś Cię prosi:) Odpowiedz Link Zgłoś