Dodaj do ulubionych

Trzeba glosowac

25.09.05, 14:12
eduseek.interklasa.pl/urn/konkurs/index.php?sz=7516
Obserwuj wątek
    • ralston Re: Trzeba glosowac 25.09.05, 14:23
      Znowu?
      • ormond Re: Trzeba glosowac 26.09.05, 03:24
        ralston napisał:

        > Znowu?

        Czemu nie ;)
    • gertrruda Re: Trzeba glosowac 25.09.05, 21:12
      na I czy na II LO trzeba?


      ***
      "To zabawne, ale dumą większości mężczyzn są dwie rzeczy, które każdy mężczyzna
      potrafi i robi dokładnie tak samo: upijanie się i spłodzenie syna."

      G. Stein
      • ralston Re: Trzeba glosowac 25.09.05, 22:51
        Na I!
    • ralston Re: Trzeba glosowac 04.10.05, 16:19
      I jak nagle tego typu rankingi tracą znaczenie...
      • kamilar Re: Trzeba glosowac 04.10.05, 20:06
        A czemu tracą, czy dlatego że głosujesz tylko dlatego, że ktoś Cię prosi:)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka