columbia 17.10.05, 12:24 otwarcie galerii w starym dworcu towarowym na kamiennej 6, godz. 19 Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
pinkpanther Re: sobota 17.10.05, 13:54 to może wpadnę bo potem wybieram się na balety Odpowiedz Link Zgłoś
gradufka Re: sobota 17.10.05, 18:21 też byłam na baletach, ale wcześniej żadnej kultury nie zaznałam, wstyd Odpowiedz Link Zgłoś
columbia Re: sobota 17.10.05, 21:41 oczywiście balety po kulturze mile widziane ; ))))) Odpowiedz Link Zgłoś
columbia Re: sobota 18.10.05, 00:16 moja chorowita przyjaciółka ma doskonałego lekarza..i po jego kuracji nie choruje od poczatku roku...jakby co to wezme od niej kontakt... Odpowiedz Link Zgłoś
pinkpanther Re: sobota 18.10.05, 00:18 jeżli mówisz o ślimaczku, to ona też nosi za krótkie sweterki więc żaden lekarz nie pomoże Odpowiedz Link Zgłoś
gradufka Re: sobota 18.10.05, 12:51 jeśli rzecz cała w krótkich sweterkach, to przynajmniej wiecie za co tyle cierpień i czy warto Odpowiedz Link Zgłoś
mrug Re: sobota 18.10.05, 23:52 Kurde, dopiero wtorek. Strasznie daleko do soboty... Odpowiedz Link Zgłoś
pinkpanther Re: sobota 23.10.05, 13:09 galeria była, sztuki brak jak się potem Colu bawiliście? my obejrzałyśmy dwa filmy, potem wróciłam do odmu i do czwartej czytałam w wannie. Jestem dzisiaj wypluta jak po całonocnej imprezie, a wypiłam tylko jednego reddsa! Odpowiedz Link Zgłoś
eexx Re: sobota 24.10.05, 18:30 to sie minelismy, z galerii tlum udal sie do psa Odpowiedz Link Zgłoś
columbia Re: sobota 24.10.05, 19:52 ..a my psa ominęłliśmy ;) udaliśmy sie na kawę z brandy i mariuszem do dymu.. potem na kazimierz z nadzieją...ale wrócilismy do domu - i tam dopiero dobrze sie bawiliśmy : )))) Odpowiedz Link Zgłoś
columbia Re: sobota 24.10.05, 23:01 ...tego nie mogę Ci powiedzieć - jesteś jeszcze za mała.... Odpowiedz Link Zgłoś
pinkpanther Re: sobota 24.10.05, 23:11 no to będzie coraz gorzej skoro się kurcze kurczę Odpowiedz Link Zgłoś