17.10.05, 12:24
otwarcie galerii w starym dworcu towarowym na kamiennej 6, godz. 19
Obserwuj wątek
    • pinkpanther Re: sobota 17.10.05, 13:54
      to może wpadnę bo potem wybieram się na balety
      • gradufka Re: sobota 17.10.05, 18:21
        też byłam na baletach, ale wcześniej żadnej kultury nie zaznałam, wstyd
    • columbia Re: sobota 17.10.05, 21:41
      oczywiście balety po kulturze mile widziane ; )))))
      • pinkpanther Re: sobota 17.10.05, 23:59
        tyle że może się znowu rozłożę
        • columbia Re: sobota 18.10.05, 00:00
          nienienienienienie
          • pinkpanther Re: sobota 18.10.05, 00:06
            no też kurde już mnie to wkurza
            • columbia Re: sobota 18.10.05, 00:16
              moja chorowita przyjaciółka ma doskonałego lekarza..i po jego kuracji nie
              choruje od poczatku roku...jakby co to wezme od niej kontakt...
              • pinkpanther Re: sobota 18.10.05, 00:18
                jeżli mówisz o ślimaczku, to ona też nosi za krótkie sweterki więc żaden lekarz
                nie pomoże
                • gradufka Re: sobota 18.10.05, 12:51
                  jeśli rzecz cała w krótkich sweterkach, to przynajmniej wiecie za co tyle
                  cierpień i czy warto
                • columbia Re: sobota 19.10.05, 21:07
                  ..nie o ślimaczku ; )
    • mrug Re: sobota 18.10.05, 23:52
      Kurde, dopiero wtorek.
      Strasznie daleko do soboty...
      • pinkpanther Re: sobota 19.10.05, 08:53
        już bliżej ale wciąż nie bardzo
        • columbia Re: sobota 19.10.05, 21:07
          ..blisko...coraz blizej ; )
          • eexx Re: sobota 20.10.05, 19:40
            no tak znowu....
            • pinkpanther Re: sobota 21.10.05, 13:05
              w sumie rzeczywiście blisko
              • carmen_80 Re: sobota 21.10.05, 18:07
                piątek, też nie jest zły ;)
                • eexx Re: sobota 21.10.05, 19:54
                  ale wtedy sobota krotsza...jakby gorsza
                  • carmen_80 Re: sobota 22.10.05, 13:41
                    Sobota ;)
                    Hurra, hurra, hurra...
                    • pinkpanther Re: sobota 22.10.05, 16:05
                      nic mi się nie chce
                      • pinkpanther Re: sobota 23.10.05, 13:09
                        galeria była, sztuki brak
                        jak się potem Colu bawiliście?
                        my obejrzałyśmy dwa filmy, potem wróciłam do odmu i do czwartej czytałam w
                        wannie. Jestem dzisiaj wypluta jak po całonocnej imprezie, a wypiłam tylko
                        jednego reddsa!
                        • mrug Re: sobota 23.10.05, 17:15
                          Bo trzeba było się, na przykład, Warki napić...
                          • eexx Re: sobota 24.10.05, 18:30
                            to sie minelismy, z galerii tlum udal sie do psa
                            • columbia Re: sobota 24.10.05, 19:52
                              ..a my psa ominęłliśmy ;)
                              udaliśmy sie na kawę z brandy i mariuszem do dymu..
                              potem na kazimierz z nadzieją...ale wrócilismy do domu - i tam dopiero dobrze
                              sie bawiliśmy : ))))
                              • pinkpanther Re: sobota 24.10.05, 22:22
                                a co? fajnie były filmy w telewizji? ;))
                                • columbia Re: sobota 24.10.05, 23:01
                                  ...tego nie mogę Ci powiedzieć - jesteś jeszcze za mała....
                                  • pinkpanther Re: sobota 24.10.05, 23:11
                                    no to będzie coraz gorzej skoro się kurcze kurczę
                                    • columbia Re: sobota 24.10.05, 23:16
                                      ...zabiore tę tajemnicę do grobu...
                                      • pinkpanther Re: sobota 24.10.05, 23:20
                                        no nie no, napisz na priva...
                                        • columbia Re: sobota 24.10.05, 23:24
                                          ; )
                                          • eexx Re: sobota 25.10.05, 19:14
                                            z brandy i Mariuszem?
                                          • broton Re: sobota 25.10.05, 20:47
                                            ... no , no ...

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka