jan.kran Re: Pomódźmy się 21.03.07, 03:49 Ja siedze , jak zwykle zreszta przed kompem w tiurniurze , koafiurze i innych fiufiurkach. Witaj Kanuk:) Odpowiedz Link Zgłoś
kanuk Re: Pomódźmy się 21.03.07, 05:55 Witaj:) To dzis ma przyjsc ta...wiosna? Jestem caly w czerni,zeby lepiej wchlaniac cieplo;) Odpowiedz Link Zgłoś
karmilla Re: Pomódźmy się 21.03.07, 08:47 a ja cała blada jestem, dostosowują kolor twarzy, do tego śniego, co z okazji pierwszego dnia wiosny ma spaść. Tylko ten wiosenny śniego to taki szarobury z deszczem, a biel mojej twarzy śliczna, porcelanowa Odpowiedz Link Zgłoś
kanuk Re: Pomódźmy się 21.03.07, 08:52 a to ladnie :) a juz tak siedze i czekam na te Wiosne,ze zapomnialem o spaniu. Odpowiedz Link Zgłoś
karmilla Re: Pomódźmy się 21.03.07, 09:15 a ja już tą wiosnę przeczekałam i teraz rozkoszuję sie listopadową aurą. szczególnie ładnie wiosenne kwiatki w tej aurze wyglądają - tak ekstrawagancko Odpowiedz Link Zgłoś
around_the_sun Re: Pomódźmy się 21.03.07, 09:22 karmilla napisała: > a ja już tą wiosnę przeczekałam i teraz rozkoszuję sie listopadową aurą. > szczególnie ładnie wiosenne kwiatki w tej aurze wyglądają - tak ekstrawagancko No nic tylko sie podpisac, aura oraz krajobraz kwiecisty- identycznie. Odpowiedz Link Zgłoś
jan.kran Re: Pomódźmy się 22.03.07, 01:59 Zaraz idę nałożyć nocną krynolinę bo już pora na sen. Papatki ! K. Odpowiedz Link Zgłoś
immanuela Re: Pomódźmy się 22.03.07, 11:01 a szlafmyce odeszły w niepamięć. A jakże sexy wyglądali panowie w nich i koszulach nocnych! :-D Odpowiedz Link Zgłoś