Dodaj do ulubionych

Pomódźmy się

21.03.07, 03:43
Obserwuj wątek
    • jan.kran Re: Pomódźmy się 21.03.07, 03:49
      Ja siedze , jak zwykle zreszta przed kompem w tiurniurze , koafiurze i
      innych fiufiurkach.

      Witaj Kanuk:)
      • kanuk Re: Pomódźmy się 21.03.07, 05:55
        Witaj:) To dzis ma przyjsc ta...wiosna?
        Jestem caly w czerni,zeby lepiej wchlaniac cieplo;)
        • karmilla Re: Pomódźmy się 21.03.07, 08:47
          a ja cała blada jestem, dostosowują kolor twarzy, do tego śniego, co z okazji
          pierwszego dnia wiosny ma spaść. Tylko ten wiosenny śniego to taki szarobury z
          deszczem, a biel mojej twarzy śliczna, porcelanowa
          • kanuk Re: Pomódźmy się 21.03.07, 08:52
            a to ladnie :) a juz tak siedze i czekam na te Wiosne,ze zapomnialem o spaniu.
            • karmilla Re: Pomódźmy się 21.03.07, 09:15
              a ja już tą wiosnę przeczekałam i teraz rozkoszuję sie listopadową aurą.
              szczególnie ładnie wiosenne kwiatki w tej aurze wyglądają - tak ekstrawagancko
              • around_the_sun Re: Pomódźmy się 21.03.07, 09:22
                karmilla napisała:

                > a ja już tą wiosnę przeczekałam i teraz rozkoszuję sie listopadową aurą.
                > szczególnie ładnie wiosenne kwiatki w tej aurze wyglądają - tak ekstrawagancko

                No nic tylko sie podpisac, aura oraz krajobraz kwiecisty- identycznie.
                • mateuszwierzbicki Re: Pomódźmy się 21.03.07, 17:15
                  módziarstwo ;)
                  • kanuk Re: Pomódźmy się 22.03.07, 00:37
                    Jako nie - roksaństwo fatałaszkowe ;)
                    • jan.kran Re: Pomódźmy się 22.03.07, 01:59
                      Zaraz idę nałożyć nocną krynolinę bo już pora na sen.
                      Papatki !
                      K.
                      • immanuela Re: Pomódźmy się 22.03.07, 11:01
                        a szlafmyce odeszły w niepamięć. A jakże sexy wyglądali panowie w nich i
                        koszulach nocnych! :-D

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka