Dodaj do ulubionych

Aria sprzedawcy telefonów wzruszyła miliony Bry...

    • Gość: jonasz to tylko sprzedawca telefonów komórkowych IP: 82.197.55.* 14.06.07, 11:01
      nie zdawałem sobie sprawy, że to taka podła profesja...
      • Gość: cometessa Re: to tylko sprzedawca telefonów komórkowych IP: 81.105.66.* 14.06.07, 11:07
        Zastanawia mnie to, czy gdyby wyglądał jak Brad Pitt, czy kogokolwiek
        wzruszyłby do łez. Śmiem wątpić.

        Aczkolwiek sama łzy uroniłam ;)
    • Gość: WelcometoDisneyPL Już jest bogaty ! Brawo. IP: *.era.pl 14.06.07, 11:19
    • Gość: jolo Brodka IP: 217.96.21.* 14.06.07, 11:21
      ja nie moge, w tym kraju to same marude, zaraz muszą sie doszukiwać
      nieudacznicy jakichś podtekstów. U nas wygrała fafluniąca Brodka, przecież ten
      gość to przy niej gigant muzyki.
    • Gość: Agniesińska Nigdy nie miałam .... IP: 81.210.98.* 14.06.07, 11:25
      .... dobrego zdnia na temat tego typu programów. Dziś rano życie zweryfikowało
      moje poglądy dzięki Polowi. Nadal nie będę oglądać Idola, ale jeśli dzięki niemu
      dane mi było doświadczyć tak intesywnych emocji, jak dziś rano; jeśli świat
      pozna i doceni tak wspaniały talent ... to nie będę już nogować jego istnienia
      ... i dziękuję Bogu, że w cynicznym i zagoninym świecie czasem potrfi wstrząsnąć
      nami tak pozytywnym i WZRUSZAJĄCYM DOŚWIADCZENIEM.
      • drzejms-buond nie wiem 14.06.07, 12:50
        ...kogo bardziej pokochać?
        pucinniego za arię?
        gościa za talent i skromność!!!
        czy boga za stworzenie takich rzeczy!!!

        ========
        uwielbiam takie historie
        • Gość: hay_que_joderse Re: nie wiem IP: *.Red-83-34-34.dynamicIP.rima-tde.net 14.06.07, 13:36
          Poplakalem sie ze wzruszenia. Niezly jest ten gosc.
        • Gość: Klementynka Re: nie wiem IP: *.acn.waw.pl 14.06.07, 14:34
          wszystko n/t. mamy te same myśli...
          • Gość: gosc łza w oku IP: *.ruch.com.pl 14.06.07, 15:04
            nadal mi sie kręci
            śpiwał wcześniej czy nie
            dla mnie to akurat jakoś mało ważne
            nawet jeśli tak to ok ale kariery wielkiej nie zrobił więc nie jest to oszustwo
            genialny!!!
            mam nadzieje że mu się uda
            • Gość: ola Ech, też się wzruszyłam... IP: *.chello.pl 14.06.07, 15:28
              Ktoś już podał wcześniej linka do występu Bianci Ryan w amerykańskiej edycji,
              poszukajcie na youtube,też szczęka opada.
              • Gość: Mario CO ZA GŁOS IP: *.stegny.2a.pl 14.06.07, 18:46
                Niezwykłe! Słuchaczom szczęka zasłużenie opada. Najwyższy podziw!
                • Gość: Nalogowiec Re: CO ZA GŁOS IP: *.lodz.dialog.net.pl 14.06.07, 19:34
                  Ludzie wpadlem w nalog slucham teg od 2 dni
                  • Gość: axa Re: CO ZA GŁOS IP: *.146.241.132.ip.airbites.pl 14.06.07, 20:29
                    ja cały dzięń ale jutro będzie drugi dzień
                    ten facet powoduje jego normalność dobroć głos
                    że czuję że świat jest piękny
      • Gość: sqr Re: Nigdy nie miałam .... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.06.07, 14:52
        zgadzam sie z przedmówczynią,nie ma szans na to żebym także ja oglądał tego typu
        programy :)
        no i niech inni się męczą wysłuchiwaniem tysięcy pajaców chcących
        zaistnieć,natomiast takie rodzynki jak ten śpiewak operowy pojawiają sie tu w
        necie,więc niech tak zostanie...
    • Gość: koneser8 Aria sprzedawcy telefonów IP: *.chello.pl 14.06.07, 11:28
      Podziwiam! Gratuluję odwagi i samozaparcia! Bardzo wzruszające widowisko.
      Dobrze, że ludzie znajdują w sobie takie pasje. Życzę powodzenia!
    • marjory_m Aria sprzedawcy telefonów wzruszyła miliony Bry... 14.06.07, 11:45
      Widzę mnóstwo głosów pochwały i mnóstwo węszących podstęp.

      A ja sie cholernie wzruszyłam i o to chodziło. I guzik mnie obchodzi czy to było
      wyreżyserowane, czy nie. Liczą się emocje które ten facet wzbudził w słuchających.
    • Gość: Fredek Normalnie szok! IP: 83.238.0.* 14.06.07, 11:48
      Kolo wymiata i (o ile to "naprawde jest prawda") jest kolejnym dowodem, ze
      prosci ludzie sa gwiazdami :). Teraz to on kupuje telefony ;P
    • Gość: Maja Normalnie wymiękam! IP: 81.219.48.* 14.06.07, 11:48
      Normalnie wymiękam!
    • provocateur Kłamliwy sensacyjny tytuł 14.06.07, 12:16
      Gdzie te miliony Brytyjczyków o których mowa w tytule?
      Kolejna próbka "żetelnego" dziennikarstwa GW.
    • Gość: Maga smutna manipulacja choc spiew wzruszajacy IP: 80.227.131.* 14.06.07, 12:18
      bathopera.co.uk/Past%20Productions/Aida/aida_biographies.htm
    • sbascik NIE-SA-MO-WI-TE!!! 14.06.07, 12:30
      co za śpiew!!! nie jestem zwykle fanem takiej muzyki, ale kiedy go słuchałem miałem niesamowite wręcz ciarki!!!
      Myślałem, że to ściema, ale naprawdę było to coś niesamowitego-to nie tylko głos-ten gość potrafi wzbudzać emocje!!!
      On będzie sławny-zobaczycie!!!
    • Gość: Bosnas Mocne!!! IP: *.internetdsl.tpnet.pl 14.06.07, 12:34
      Mocne!!!
    • Gość: Adam Aria IP: *.hstl3.put.poznan.pl 14.06.07, 12:36
      Az mnie ciarki przeszły!!! Cos niesamowitego!!! Nie da się tego opisać po
      prostu brak słów by opisać fenomen tego skromnego człowieka!!! Ukłon
    • Gość: podex Troche wiesci o Pottsie IP: *.chello.pl 14.06.07, 12:40
      www.bathopera.co.uk/Past%20Productions/Aida/aida_biographies.htm
      Paul Potts Radames

      A student of Ian Comboy, Paul has appeared on national and local television and
      radio. He has spent two summers touring Northern Italy training with one of the
      major opera schools, and has taken part in masterclasses with Vilma Vernocchi,
      Katia Ricciarelli and Luciano Pavarotti. He has also performed with the Royal
      Philharmonic Orchestra. With Bath Opera he has sung the roles of Don Basilio
      (Marriage of Figaro), Don Ottavio (Don Giovanni) and the title role in Verdi's
      Don Carlos. Future plans include the role of Chevalier des Grieux (Manon
      Lescaut) for Southgate Opera, London, and another concert with the Royal
      Philharmonic Orchestra in the summer. Oh yes! He also plans to get married in
      May this year!!!
    • Gość: kmioty europy nie pie..ie IP: *.hsd1.or.comcast.net 14.06.07, 12:50
      ja jestem amerykaninem i tez plakalem, ku.. facet ma jebitny glos, wybieram sie
      do opery pierwszy raz w zyciu
    • Gość: Lukasz Aria sprzedawcy telefonów wzruszyła miliony Bry... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.06.07, 13:09
      Widzialem ten filmik chyba ze 100 razy. Za kazdym razem wzrusza.
    • Gość: Piotr G Paul Potts IP: 195.157.173.* 14.06.07, 13:10
      Paul Potts jest śpiewakiem operowym w Bath, co nie umniejsza tego, że ma talent.
      Rzadko który śpiewak potrafi tak wzruszać ludzi.

      www.bathopera.co.uk/Past%20Productions/Aida/aida_biographies.htm
    • Gość: black661@gazeta.pl piosenka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.06.07, 13:14
      mam pytanie czy wie ktos jak sie nazywa ta piosenka jak on schodzil ze sceny??a
      tak ogolnie to koles wymiutl kompletnie powinien wygrac
    • Gość: gość Aria sprzedawcy telefonów wzruszyła miliony Bry... IP: *.internetdsl.tpnet.pl 14.06.07, 13:15
      Gruby, brzydki i szczerbaty.......ale bardzo utalentowany !!!!........powalił
      swoim głosem, zadufanych w sobie dupków z komisji. Wary do kolan im zwisały.
      Uwielbiam takie momenty !!!
    • peterer Paul Potts 14.06.07, 13:19
      Paul Potts jest śpiewakiem operowym w Bath (rzeczywiście pracuje też w sklepie z
      telefonami komórkowymi).
      www.bathopera.co.uk/Past%20Productions/Aida/aida_biographies.htm
      Nie umniejsza to faktu, że ma talent, gdyż niewielu śpiewaków potrafi tak wzruszać.
    • maciek9989 Niesamowity glos. 14.06.07, 13:39
      Facet jest niesamowity!!!! Sam się popłakałem. To super talent.
    • Gość: Martins Rewelacja IP: *.media4.pl 14.06.07, 13:53
      Rewelacyjne wykonanie fragmentu bardzo trudnej opery. Bravo :-)
    • Gość: Amy Zatkało mnie, totalnie mnie zatkało IP: *.it-net.pl 14.06.07, 13:54
      Jeśli amator ma taki głos, to szybko stanie sie mega gwiazdą. To niesamowite,
      facet jest rewelacyjny. Szkoda że w Polsce nie mamy takich ludzi tylko Gosię A.
      która nie umie śpiewać a zespół jest atrapą :/
    • Gość: LUDWIGVANBEETHOVEN NO to mamy nastepce krola!!!!! IP: *.rev.stofanet.dk 14.06.07, 14:16
      Tu juz nie ma nic do dodania po obejrzeniu jego wystepu - to nastepca
      Pavatottiego pelna para!!!CONGRATULATION of all my heart to Paul....
    • Gość: capri klon IP: 217.173.195.* 14.06.07, 14:33
      Na tej fotce to wypisz, wymaluj KEVIN AISTON;)...Czyż nie?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka