Dodaj do ulubionych

m jak guano

15.11.07, 12:17
miasta.gazeta.pl/wroclaw/1,35771,4672262.html
i tak paskudnie magnolie teraz będą misie z odchodami kojarzyć. A
szkoda, bo to takie piękne kwiaty
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka