orissa 19.08.03, 00:03 Ja się przypominam, jeśli jesteś jeszcze zainteresowany. Na forum zaglądam rzadziej, ale pocztę odbieram kilka razy dziennie :-) Pozdr. Ela Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
ralston Re: Ralston :-) 19.08.03, 13:30 Oczywiście, że jestem zainteresowany, ino z czasem krucho... Jeżdżę teraz dużo. W tej chwili z Wrocławia klikam :) Odpowiedz Link Zgłoś