Dodaj do ulubionych

Ralston :-)

19.08.03, 00:03
Ja się przypominam, jeśli jesteś jeszcze zainteresowany.
Na forum zaglądam rzadziej, ale pocztę odbieram kilka razy dziennie :-)
Pozdr.
Ela
Obserwuj wątek
    • ralston Re: Ralston :-) 19.08.03, 13:30
      Oczywiście, że jestem zainteresowany, ino z czasem krucho... Jeżdżę teraz dużo.
      W tej chwili z Wrocławia klikam :)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka