luego 26.08.03, 20:03 Ale sprawnie i szybko wladasz ta swoja siekierka, Ralss :) Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
aand Re: Szybki Ralston czyli strach wejsc... 27.08.03, 09:36 ... na forum. Wiecej pilnujacych niz piszacych... ;) Odpowiedz Link Zgłoś
ralston Re: Szybki Ralston czyli strach wejsc... 27.08.03, 09:41 Jak w dobrej dyktaturze. Ale przynajmniej może porządek będzie :) Odpowiedz Link Zgłoś
aand Re: Szybki Ralston - teraz strach na maksa ;) 27.08.03, 09:55 ralston napisał: > Jak w dobrej dyktaturze. Ale przynajmniej może porządek będzie :) Czyzby Józef Wissarionowicz Ralston....???? ;) Odpowiedz Link Zgłoś
habitus Re: Szybki Ralston - teraz strach na maksa ;) 27.08.03, 19:46 Żeby być dobrym dyktatorem trzeba być kurduplem. Ralston jest za wysoki. Zawsze z Niego wyjdzie Ludzki Pan. Pewnych rzeczy nie da się przeskoczyć (ani obejść). Odpowiedz Link Zgłoś
ralston Re: Szybki Ralston - teraz strach na maksa ;) 28.08.03, 18:50 habitus napisała: > Żeby być dobrym dyktatorem trzeba być kurduplem. Ralston jest za wysoki. Zawsze > > z Niego wyjdzie Ludzki Pan. Pewnych rzeczy nie da się przeskoczyć (ani obejść). Ciiiii... bo się wyda, żem nie kurdupel i się przestaną bać ;))) Odpowiedz Link Zgłoś
awee Re: Szybki Ralston 28.08.03, 18:56 habitus napisała: > Żeby być dobrym dyktatorem trzeba być kurduplem. Ralston jest za wysoki. Zawsze z Niego wyjdzie Ludzki Pan (....) A jaki Pan taki Kram :) Odpowiedz Link Zgłoś
habitus Re: Szybki Ralston 28.08.03, 19:00 Ojejku, Awee!!!! Jesteś już :)) Jak się masz? Odpowiedz Link Zgłoś
awee Re 28.08.03, 19:05 habitus napisała: > Ojejku, Awee!!!! Jesteś już :)) Jak się masz? Ojejku ??? Już ??? :))) / a ja myslałam, że wreszcie.... ;))) / Mam się - chyba dobrze Odpowiedz Link Zgłoś
ralston Re: Re 28.08.03, 19:06 awee napisała: > habitus napisała: > > > Ojejku, Awee!!!! Jesteś już :)) Jak się masz? > > > Ojejku ??? Już ??? :))) > > / a ja myslałam, że wreszcie.... ;))) / > > Mam się - chyba dobrze I wreszcie - bo Cię brakowało - i już bośmy się nie spodziewali, że tak szybko będziesz znowu z nami :) Odpowiedz Link Zgłoś
saunne Re: Re 28.08.03, 19:08 ralston napisał: > awee napisała: > > > habitus napisała: > > > > > Ojejku, Awee!!!! Jesteś już :)) Jak się masz? > > > > > > Ojejku ??? Już ??? :))) > > > > / a ja myslałam, że wreszcie.... ;))) / > > > > Mam się - chyba dobrze > > I wreszcie - bo Cię brakowało - i już bośmy się nie spodziewali, że tak szybko > będziesz znowu z nami :) właśnie! Witaj Awee :-))) Odpowiedz Link Zgłoś
ralston Re: Szybki Ralston 28.08.03, 19:00 awee napisała: > habitus napisała: > > > Żeby być dobrym dyktatorem trzeba być kurduplem. Ralston jest za wysoki. > Zawsze z Niego wyjdzie Ludzki Pan (....) > > A jaki Pan taki Kram :) Przepraszam, ale Kram, to już nie w 100% ludzki, bo duchy się nam tu też czasami plączą. Jeden co prawda zaginął i coś podejrzanie długo już urlopuje, ale drugi od czasu do czasu zagląda... Odpowiedz Link Zgłoś
ralston Re: Szybki Ralston 28.08.03, 19:03 ralston napisał: > > Przepraszam, ale Kram, to już nie w 100% ludzki, bo duchy się nam tu też > czasami plączą. Jeden co prawda zaginął i coś podejrzanie długo już urlopuje, > ale drugi od czasu do czasu zagląda... Że o janiołach nie wspomnę ;) Odpowiedz Link Zgłoś
habitus Re: Szybki Ralston 28.08.03, 19:10 Jak nie wyjadę na urlop to będziecie mieli jednego zombie... Odpowiedz Link Zgłoś
ralston Re: Szybki Ralston 28.08.03, 19:11 Nie, żebym się zombie strachał, ale urlopu z całego serca życzę. Najlepiej z dala od cywilizacji... Odpowiedz Link Zgłoś
saunne Re: Szybki Ralston 28.08.03, 19:13 zwłaszcza, że ten urlop to powinien być już w zeszłym roku a w tym powinien być drugi :-) Odpowiedz Link Zgłoś