Dodaj do ulubionych

Szybki Ralston

26.08.03, 20:03
Ale sprawnie i szybko wladasz ta swoja siekierka, Ralss :)
Obserwuj wątek
    • saunne Re: Szybki Ralston 26.08.03, 20:11
      to nie Rals... :-)
      • luego Re: Szybki Ralston 26.08.03, 20:14
        Zauwazylam juz, Saunne :)
        • ralston Re: Szybki Ralston 27.08.03, 09:29
          :)
    • aand Re: Szybki Ralston czyli strach wejsc... 27.08.03, 09:36
      ... na forum. Wiecej pilnujacych niz piszacych... ;)
      • ralston Re: Szybki Ralston czyli strach wejsc... 27.08.03, 09:41
        Jak w dobrej dyktaturze. Ale przynajmniej może porządek będzie :)
        • aand Re: Szybki Ralston - teraz strach na maksa ;) 27.08.03, 09:55
          ralston napisał:

          > Jak w dobrej dyktaturze. Ale przynajmniej może porządek będzie :)


          Czyzby Józef Wissarionowicz Ralston....???? ;)
          • habitus Re: Szybki Ralston - teraz strach na maksa ;) 27.08.03, 19:46
            Żeby być dobrym dyktatorem trzeba być kurduplem. Ralston jest za wysoki. Zawsze
            z Niego wyjdzie Ludzki Pan. Pewnych rzeczy nie da się przeskoczyć (ani obejść).
            • ralston Re: Szybki Ralston - teraz strach na maksa ;) 28.08.03, 18:50
              habitus napisała:

              > Żeby być dobrym dyktatorem trzeba być kurduplem. Ralston jest za wysoki.
              Zawsze
              >
              > z Niego wyjdzie Ludzki Pan. Pewnych rzeczy nie da się przeskoczyć (ani
              obejść).


              Ciiiii... bo się wyda, żem nie kurdupel i się przestaną bać ;)))
            • awee Re: Szybki Ralston 28.08.03, 18:56
              habitus napisała:

              > Żeby być dobrym dyktatorem trzeba być kurduplem. Ralston jest za wysoki.
              Zawsze z Niego wyjdzie Ludzki Pan (....)

              A jaki Pan taki Kram :)
              • habitus Re: Szybki Ralston 28.08.03, 19:00
                Ojejku, Awee!!!! Jesteś już :)) Jak się masz?
                • awee Re 28.08.03, 19:05
                  habitus napisała:

                  > Ojejku, Awee!!!! Jesteś już :)) Jak się masz?


                  Ojejku ??? Już ??? :)))

                  / a ja myslałam, że wreszcie.... ;))) /

                  Mam się - chyba dobrze
                  • ralston Re: Re 28.08.03, 19:06
                    awee napisała:

                    > habitus napisała:
                    >
                    > > Ojejku, Awee!!!! Jesteś już :)) Jak się masz?
                    >
                    >
                    > Ojejku ??? Już ??? :)))
                    >
                    > / a ja myslałam, że wreszcie.... ;))) /
                    >
                    > Mam się - chyba dobrze

                    I wreszcie - bo Cię brakowało - i już bośmy się nie spodziewali, że tak szybko
                    będziesz znowu z nami :)
                    • saunne Re: Re 28.08.03, 19:08
                      ralston napisał:

                      > awee napisała:
                      >
                      > > habitus napisała:
                      > >
                      > > > Ojejku, Awee!!!! Jesteś już :)) Jak się masz?
                      > >
                      > >
                      > > Ojejku ??? Już ??? :)))
                      > >
                      > > / a ja myslałam, że wreszcie.... ;))) /
                      > >
                      > > Mam się - chyba dobrze
                      >
                      > I wreszcie - bo Cię brakowało - i już bośmy się nie spodziewali, że tak
                      szybko
                      > będziesz znowu z nami :)

                      właśnie! Witaj Awee :-)))
              • ralston Re: Szybki Ralston 28.08.03, 19:00
                awee napisała:

                > habitus napisała:
                >
                > > Żeby być dobrym dyktatorem trzeba być kurduplem. Ralston jest za wysoki.
                > Zawsze z Niego wyjdzie Ludzki Pan (....)
                >
                > A jaki Pan taki Kram :)

                Przepraszam, ale Kram, to już nie w 100% ludzki, bo duchy się nam tu też
                czasami plączą. Jeden co prawda zaginął i coś podejrzanie długo już urlopuje,
                ale drugi od czasu do czasu zagląda...
                • ralston Re: Szybki Ralston 28.08.03, 19:03
                  ralston napisał:

                  >
                  > Przepraszam, ale Kram, to już nie w 100% ludzki, bo duchy się nam tu też
                  > czasami plączą. Jeden co prawda zaginął i coś podejrzanie długo już urlopuje,
                  > ale drugi od czasu do czasu zagląda...

                  Że o janiołach nie wspomnę ;)
                  • habitus Re: Szybki Ralston 28.08.03, 19:10
                    Jak nie wyjadę na urlop to będziecie mieli jednego zombie...
                    • ralston Re: Szybki Ralston 28.08.03, 19:11
                      Nie, żebym się zombie strachał, ale urlopu z całego serca życzę. Najlepiej z
                      dala od cywilizacji...
                      • saunne Re: Szybki Ralston 28.08.03, 19:13
                        zwłaszcza, że ten urlop to powinien być już w zeszłym roku a w tym powinien być
                        drugi :-)
                        • habitus Re: Szybki Ralston 30.08.03, 10:56
                          Niektórzy to mają pamięć jak słonie.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka