Dodaj do ulubionych

Millefiori

01.03.08, 23:12
U nich dmucha, u nas dmucha, mysle ze nasze kraje sa podobne:)
Obserwuj wątek
    • zielonamysz Re: Millefiori 02.03.08, 08:09
      Dmucha panie Olu wszedzie. Ogolnie to chyba wszystkie sa podobne.
      • zielonamysz Re: Millefiori 02.03.08, 08:10
        Ale widze,ze pan teskni...
        • jan.kran Re: Millefiori 02.03.08, 09:18
          Co znacyz wszedzie ? Bry Pani Myszu :)
          K.
          • zielonamysz Re: Millefiori 02.03.08, 09:24
            A u pani inaczej?
            Mnie sie ostatnio zdaje,ze tylko sztafaz jest rozny a reszta to to samo.
            • zielonamysz Re: Millefiori 02.03.08, 09:25
              Znaczy, dzien dobry pani Kran.
              • jan.kran Re: Millefiori 02.03.08, 10:18
                Znaczy u mnie inaczej:)
                A wracajac do tematu wontku Pani Fiori nadal bez wtyczki ?
                K.
                • brezly Re: Millefiori 02.03.08, 10:23
                  Na ile wiem, to sie doczepia, pouczajac miejscowy telekom o jak sie podlacza do
                  internetu.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka