olo53 01.03.08, 23:12 U nich dmucha, u nas dmucha, mysle ze nasze kraje sa podobne:) Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
zielonamysz Re: Millefiori 02.03.08, 08:09 Dmucha panie Olu wszedzie. Ogolnie to chyba wszystkie sa podobne. Odpowiedz Link Zgłoś
jan.kran Re: Millefiori 02.03.08, 09:18 Co znacyz wszedzie ? Bry Pani Myszu :) K. Odpowiedz Link Zgłoś
zielonamysz Re: Millefiori 02.03.08, 09:24 A u pani inaczej? Mnie sie ostatnio zdaje,ze tylko sztafaz jest rozny a reszta to to samo. Odpowiedz Link Zgłoś
jan.kran Re: Millefiori 02.03.08, 10:18 Znaczy u mnie inaczej:) A wracajac do tematu wontku Pani Fiori nadal bez wtyczki ? K. Odpowiedz Link Zgłoś
brezly Re: Millefiori 02.03.08, 10:23 Na ile wiem, to sie doczepia, pouczajac miejscowy telekom o jak sie podlacza do internetu. Odpowiedz Link Zgłoś