greta.garbon 05.05.08, 23:28 mogę czytać co chcę i już. Serwer jedynie może mi przeszkodzi. Czyli, w tej chwili, jestem w serwera niewoli. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
greta.garbon Re: ale luz 05.05.08, 23:51 Nie śpisz Immanuela, czy to są tylko moje złudzenia? Odpowiedz Link Zgłoś
greta.garbon Re: ale luz 06.05.08, 00:00 Ja spać uwielbiam. Lecz najczęściej nie mogę. Rozważałam nawet jakąś hipnozę. Ale nie oddałabym się w ręce żadnego szarlatana. Niczego się tak nie boję, jak w moim mózgu jakiegoś grzebania. Zaraz przestanę do rymu gadać. To tak jak samochodem nie staniesz w miejscu. Ma swój odcinek hamowania. Odpowiedz Link Zgłoś
immanuela Re: ale luz 06.05.08, 00:10 taaa, nie wyobrażam sobie życia bez samochodu. Odpowiedz Link Zgłoś
greta.garbon Re: ale luz 05.05.08, 23:54 Zgoda. Nie jestem sama. I Ty nie jesteś sama. Ale obie jesteśmy same. Mogę zatem popełnić stwierdzenie, bo przecież nie będzie to pytanie? Odpowiedz Link Zgłoś
greta.garbon Re: ale luz 06.05.08, 00:04 Urok rzuciła na mnie cała załoga, ale mankament tego jest taki, że muszę się mocno pilnować, by nikogo do siebie nie zrazić. Odpowiedz Link Zgłoś
immanuela Re: ale luz 06.05.08, 00:09 a masz predyspozycje do zrażania? Bo widzisz, niektórzy np. maja takie poczucie humoru, że zrażają, a potem im głupio, bo nie chcieli. Odpowiedz Link Zgłoś
greta.garbon Re: ale luz 06.05.08, 00:26 Mam. Przykład: "teściowa" miała gościa, swoją najlepszą przyjaciółkę. Ja wpadłam nieoczekiwanie. - teściowa: wy się chyba nie znacie - ja (chcąc być grzeczniejsza, niż to potrafię) "nie miałam jeszcze przyjemności panią poznać" TA pani bardzo zmieniła się na twarzy a teściowa nie zaproponowała, bym została. Po długim czasie dowiedziałam się, że powiedziałam: "nie mam przyjemności panią znać". Że tak długo, to umykające niebieskie światełko. Odpowiedz Link Zgłoś
greta.garbon Re: ale luz 06.05.08, 00:29 ps. ale minęły czasy, gdy kopałam odjeżdżający tramwaj. Odpowiedz Link Zgłoś
immanuela Re: ale luz 06.05.08, 00:37 macie tramwaje? ;-). Ale wiesz, każdy o zdrowych zmysłach powinien pojąć, ze to było tylko przejęzyczenie. Ja bym taką sytuację obróciła w żart. Szczególnie jakbym była teściową. Odpowiedz Link Zgłoś
greta.garbon Re: ale luz 06.05.08, 00:49 Imm! Ty mnie nie denerwuj szczególnie o tak wczesnej porze. Ja powiedziałam tak, one usłyszały siak. Ja wiem, co powiedziałam a one wiedzą, co usłyszały. Od dziecka nie wierzę w prawdziwość oświadczeń świadków. Codziennie widzę, że inaczej jak szklanka spada widzę. Odpowiedz Link Zgłoś
greta.garbon Re: ale luz 06.05.08, 00:51 "Acha" tramwaje. Mamy. Mieszkam w dużym mieście. W Ameryce nie ma tramwai, w Australii chyba też nie:) Odpowiedz Link Zgłoś
greta.garbon Re: ale luz 06.05.08, 00:53 Wycofuję!!!!! W San Francisco jeździ tramwaj. Byłam tam jeden dzień. Odpowiedz Link Zgłoś
greta.garbon Re: ale luz 06.05.08, 00:09 A w czyjej głowie ten pomysł zakwitł, by w takim zgrzebnym miejscu tak bujne życie towarzyskie uprawiać? Odpowiedz Link Zgłoś
immanuela Re: ale luz 06.05.08, 00:12 To już sie musisz Breza zapytać, historia powstania Hali ginie w mrokach... Odpowiedz Link Zgłoś
greta.garbon Re: ale luz 06.05.08, 00:32 "Hyhyhyhyhy" Ja tylko udaję, że rozumiem, co Twój przyjaciel mówi. Domyślam się tylko. Odpowiedz Link Zgłoś
immanuela Re: ale luz 06.05.08, 00:35 znaczy czego nie rozumiesz? Brezu mówi jasnym, prostym językiem. Jak każdy facet :-D. No nie przesadziłam, nie każdy umie tak pisać :-D Odpowiedz Link Zgłoś
greta.garbon Re: ale luz 06.05.08, 00:42 "Hyhyhyhyhyhy" Ale wyczuwa się ciepło w jego głosie, jednakowoż czasem zniecierpliwienie a nierzadko kpinę. Odpowiedz Link Zgłoś
immanuela Re: ale luz 06.05.08, 00:45 kurczę, ja to samo ciepło wyczuwam w jego głosie, nigdy zniecierpliwienia, a kpiny to już w ogóle :-) Odpowiedz Link Zgłoś
greta.garbon Re: ale luz 06.05.08, 01:11 A kto by sobie pozwolił kpić z Ciebie? To chyba godzina szczytu dla tych z kartą, bo na coraz dłużej znika mi możliwość połączenia się, nawet z google. Odpowiedz Link Zgłoś
immanuela Re: ale luz 06.05.08, 01:13 na to wygląda, że najwyższa pora iść spać. Dobranoc Greto, miło było :-) Odpowiedz Link Zgłoś
greta.garbon Re: ale luz 05.05.08, 23:49 Nie taka późna znowu godzina. U niektórych życie dopiero się zaczyna. A więc przespaceruję się po Manhattanie. Zobaczymy co się wydarzy, czy coś się stanie. pl.youtube.com/watch?v=_irJshtQsF4 Odpowiedz Link Zgłoś
immanuela aha i masz zaległości 06.05.08, 00:16 odpowiedziowe. Np. tu: forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=12233&w=79105529&a=79112895 Odpowiedz Link Zgłoś