05.07.08, 17:18
ten czas zdzierca!!!
Zabrał nam już jedną szóstą lipca i całego czerwca.
Obserwuj wątek
    • brezly Re: Skarga 05.07.08, 20:27
      Smutek tropikow :-(
      Ddybry, pani Greto
      • greta.garbon Re: Skarga 05.07.08, 21:02
        Pożegnanie z Afryką ;)
        dobry wieczór panie Brezly.
        Szkoda, że Pan tego zachodu słońca nie widzi.
        Landszaft na niebie.
        Założył był Pan taki wątek zdaje misie.
        • brezly Re: Skarga 05.07.08, 21:03
          A i owszem widze wlasnie dlugi zachod slonca.
          W naturze OK. Jako landzaft, no, yhymy...
          • greta.garbon Re: Skarga 05.07.08, 21:07
            Stąd te tropiki?
            Bezbrzeżny smutek Pana ogarnia?

            Pod osłoną nieba ;)
            • brezly Re: Skarga 05.07.08, 21:10
              No nie, to pania. W te upaly, nie?
              Ja urlopa zaczalem i podkrecam sie do prac srubunkowych.
              • greta.garbon Re: Skarga 05.07.08, 21:13
                W te upały?
                Nie uchodzi :)
                • brezly Re: Skarga 05.07.08, 21:43
                  greta.garbon napisała:


                  > Nie uchodzi :)

                  Nie ma wyjscia :-)
            • greta.garbon Re: Skarga 05.07.08, 21:11
              W powietrzu czai się melancholia
              i jak stawić jej opór.
              • audrey.h Re: Skarga 05.07.08, 21:48
                Greto...
                witaj :)

                nie wiem czy wiesz (zapewne nie, bo skąd) ale jam weteranka walk z melancholiami rozmaitemi. jeszcze nigdy z nimi nie wygrałam. mój sposób - brać nogi za pas i pędem przed siebie, by później dopadła, zmęczona, o słabszej sile rażenia.
                • greta.garbon Re: Skarga 05.07.08, 22:07
                  O :))) Orin :)))
                  Beniaminek forum.
                  Dzisiaj o Tobie najcieplej myślałam.
                  • audrey.h Re: Skarga 05.07.08, 22:21
                    hmmm...
                    Greto. Grety są motylami: en.wikipedia.org/wiki/Greta_%28genus%29

                    czy mogę o coś zapytać?
                    • greta.garbon Re: Skarga 05.07.08, 22:36
                      zasięg mi ucieka jak Ty przed melancholią.
                      Odpowiedziałabym natychmiast.
                      Wszystko możesz. Pytaj.
                      • audrey.h Re: Skarga 05.07.08, 22:49
                        rzekłaś:
                        >Dzisiaj o Tobie najcieplej myślałam.

                        a ja zapytam: dlaczego...?
                        • greta.garbon Re: Skarga 05.07.08, 22:56
                          zapach i muzyka najczęściej niosą mi skojarzenia.
                          Słyszałam dzisiaj piosenkę, od której nasza znajomość się zaczęła.
                          • greta.garbon Re: Skarga 05.07.08, 22:59
                            i kupowałam dzisiaj bibelot dla przyjaciela, przedstawiciela tejże :-)))
                            • audrey.h Re: Skarga 05.07.08, 23:15
                              aaa, piosenka. o tak, przetrwamy :)



                              Greto, jak można pięknie śpiewać po flamandzku..., zobacz,
                              posłuchaj:
                              uk.youtube.com/watch?v=tweVwF1X5AQ
                              i masz, złapała mnie, dorwała. melancholia... ;)


                              • zielonamysz Re: Skarga 06.07.08, 08:53
                                Zime jednak tez da, wiec po co Skarga. Zima potrafi.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka