juziufoto
18.12.03, 13:22
Z okazji Świąt Bożego narodznia chciałbym życzyć kochanym sympatyką
szlachetnej fotografii osobistcy sukcesów, wspaniałej rodzinnej atmosfery
przy choince. Mam nadzieję, że Nowy 2004 rok przyniesie nam wszystkim wielka
satysfakcje z tworzenia gumowych arcydzieł. Wierzę, że i Bydgoszcz da radę
wykonać w przerwie świątecznej porządna gumę. Trzymajcie za nas kciuki.
Wszystkiego dobrego dla Was i dla Waszych rodzin!