fnoll
20.03.04, 10:23
czytałem ostatnio w magazynie, że się zbliża, że to kwestia czasu, ale nie ma
siły - na pewno przyjdzie, i że jakby się choć i nawet zaszczepić przed tą
zwykła grypą, to mogłoby ciut pomóc, i pisali, że Polacy nie dość się boją,
że się nie szczepią, nie przejmują się dość (a może kasy nie mają na
szczepionki? e, nieee, no kto by na zdrowiu oszczędzał!)
to ja się za Naród zacząłem przejmować... jezu, jezu, jak strasznie!
boicie się?
raz dwa trzy, od grypy padasz TY