Dodaj do ulubionych

Potrzebna mi jest Kamfora,ta forumowa.

20.04.04, 20:08
Jak sie pojawisz,chce cos napisac.Bo Ty pamietasz pewna sytuacje.Wiec pojaw
sie.Misja czysto pokojowa.
Obserwuj wątek
    • Gość: frustro Kamfora pojawia się i z nicka ? IP: *.future-net.pl 20.04.04, 20:12
      tak zupełnie na trzeźwo ?
      • komandos57 Re: Kamfora pojawia się i z nicka ? 20.04.04, 20:21
        Gość portalu: frustro napisał(a):

        > tak zupełnie na trzeźwo ?
        xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
        Chcesz dostac,co?Po uszach........Szukam Kamfory.
        • Gość: frustro Re: Kamfora pojawia się i z nicka ? IP: *.future-net.pl 20.04.04, 20:25
          szukaj tego co jest
    • komandos57 Re: Potrzebna mi jest Kamfora,ta forumowa. 20.04.04, 20:29
      Tylko Kamfora.Nie mam dzisiaj czasu.Lysna tu jeszcze.
      • Gość: frustro ja też się już ulatniam n/t IP: *.future-net.pl 20.04.04, 20:33
    • Gość: frustro Re: ja też się już ulatniam n/t IP: *.future-net.pl 20.04.04, 20:40
      Mistrzu masz cudowną moc... jak Moc_ca?!
    • kamfora jestem 20.04.04, 21:41
      Uspokój się, proszę.
      • komandos57 Re: jestem 20.04.04, 21:44
        I wlasnie.Czekalem na Ciebie.Pamietasz ten watek,jak ten wytluk pisal ze
        naradzil sie z corkami,obnosnie aborcji?
        • Gość: Kamfora Re: jestem IP: *.icpnet.pl 20.04.04, 21:51
          sprawdź pocztę.
          Nie obwiniaj całego świata.

          Ba.
    • komandos57 Re: Potrzebna mi jest Kamfora,ta forumowa. 20.04.04, 22:01
      Sprawdzam,michnik mowi ze wystapily problemy komunikacyje i nie moge nic
      odczytac.
    • komandos57 Tak,bingo Kamfora. 20.04.04, 22:05
      To to.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka