komandos57 20.04.04, 20:08 Jak sie pojawisz,chce cos napisac.Bo Ty pamietasz pewna sytuacje.Wiec pojaw sie.Misja czysto pokojowa. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: frustro Kamfora pojawia się i z nicka ? IP: *.future-net.pl 20.04.04, 20:12 tak zupełnie na trzeźwo ? Odpowiedz Link Zgłoś
komandos57 Re: Kamfora pojawia się i z nicka ? 20.04.04, 20:21 Gość portalu: frustro napisał(a): > tak zupełnie na trzeźwo ? xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx Chcesz dostac,co?Po uszach........Szukam Kamfory. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: frustro Re: Kamfora pojawia się i z nicka ? IP: *.future-net.pl 20.04.04, 20:25 szukaj tego co jest Odpowiedz Link Zgłoś
komandos57 Re: Potrzebna mi jest Kamfora,ta forumowa. 20.04.04, 20:29 Tylko Kamfora.Nie mam dzisiaj czasu.Lysna tu jeszcze. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: frustro Re: ja też się już ulatniam n/t IP: *.future-net.pl 20.04.04, 20:40 Mistrzu masz cudowną moc... jak Moc_ca?! Odpowiedz Link Zgłoś
komandos57 Re: jestem 20.04.04, 21:44 I wlasnie.Czekalem na Ciebie.Pamietasz ten watek,jak ten wytluk pisal ze naradzil sie z corkami,obnosnie aborcji? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Kamfora Re: jestem IP: *.icpnet.pl 20.04.04, 21:51 sprawdź pocztę. Nie obwiniaj całego świata. Ba. Odpowiedz Link Zgłoś
komandos57 Re: Potrzebna mi jest Kamfora,ta forumowa. 20.04.04, 22:01 Sprawdzam,michnik mowi ze wystapily problemy komunikacyje i nie moge nic odczytac. Odpowiedz Link Zgłoś