Dodaj do ulubionych

Psychologia studia

13.06.21, 23:04
Zapisałam się na psychologię,zaoczne studia.
Czy możecie polecić listę lektur,podręczniki...
Jestem bardzo podekscytowana,lata się nie mogłam zdecydować...
Ale wreszcie
...
Obserwuj wątek
    • kod_matrixa Re: Psychologia studia 29.06.21, 16:53
      Wszystkie tomy "Zakazanej psychologii" Tomasza Witkowskiego.
      • kod_matrixa Re: Psychologia studia 02.09.21, 14:19
        Warto "Zakazaną psychologię" przeczytać przed studiami, niż po.

Efekt wyparcia i procesu racjonalizacji podjętej decyzji, mimo ekscytacji kierunkiem, powinien być znacznie mniejszy, niż w przypadku świadomości, że jest już za późno na taką zmianę decyzji.
        • astroblaster Re: Psychologia studia 02.09.21, 14:33
          *Apel do NIESZCZĘSNEJ…

Ewa, jak potrzebujesz to przyłącz się do klubu szydełkowego z Afq, Moniką itp… i uderzaj we mnie ile cycesz, ale -to ten apel- za nic nie czytaj tych kompletnie potłuczonych bzdur matrixa.

Osoboście nie mam do niego nic. To skrajna prawica i jakaś idea fix na temat antypsychologii. Wszystko to bełkot bez pokrycia, tak samo jak bełkotem są pierdy jego idola, witkowskiego. Oby nigdy nie wpadło ci to w ręce.

Trzymaj się swojego planu i nie trać czas na matrixa bzdury.
          • kod_matrixa Re: Psychologia studia 03.09.21, 19:28
            Żadna skrajną prawica. Politycznie jestem poglądów zdroworozsądkowych. Wiem, dla lewicowo-liberalnej sekty zdrowy rozsądek to abstrakcja.

Co do książek, to masz pogląd zbliżony do Mao. Podejrzewam, że najchętniej spalił byś wszystko co stoi na drodze Twojego światopoglądu.

I nie cechuje mnie antypsychologia tylko bardziej antypseudonauka, do której psychologia w ogromnej części się zalicza. No ale cóż, parafrazując klasyka, sceptyk wśród nawiedzonych pseudonauką heretykiem jest.
          • kod_matrixa Re: Psychologia studia 03.09.21, 20:02
            W jednym przyznam Ci rację. Ze mną jest jak z tą uwagą na ulotce do leków:

"Zadawanie się z matrixem skutkuje myśleniem samodzielnym. Przed użyciem skonsultuj się ze swoim opiekunem, nauczycielem lub wykładowcą, gdyż w niektórych przypadkach może grozić to dezintegracją dotychczasowego świata i zbyt dużym szokiem poznawczym."

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka