fleuret 30.05.06, 14:07 Czy często zakładacie Państwo maski? z premedytacją, nieświadomie lub aby tylko coś ukryć... Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
ala-a Re: w chowanego 30.05.06, 14:12 Nawet bardzo czesto nakladam maske,ale to nie jest z premedytacja tylko potrzeba sytuacji. Odpowiedz Link Zgłoś
fleuret Re: w chowanego 31.05.06, 18:10 ala-a napisała: > Nawet bardzo czesto nakladam maske,ale to nie jest z premedytacja tylko > potrzeba sytuacji. > > acha, jak make up? Odpowiedz Link Zgłoś
ala-a Re: w chowanego 31.05.06, 19:47 acha, jak make up? wlasnie! cos w tym rodzaju:) mam jednak pomysl badzmy od jutra tacy jak natura nas stworzyla, i wyjdzmy nago do pracy? Odpowiedz Link Zgłoś
fleuret Re: w chowanego 01.06.06, 07:19 ala-a napisała: > acha, jak make up? > > > wlasnie! > cos w tym rodzaju:) > mam jednak pomysl badzmy od jutra tacy jak natura nas stworzyla, > i wyjdzmy nago do pracy? wystarczy stanąć nago w oknie i karambol na ulicy gotowy, a wlec się jeszcze nago do roboty, to juz czysta perwersja... Odpowiedz Link Zgłoś
hsirk Re: w chowanego 01.06.06, 12:43 ja podobnie i z podobnych przyczyn obchodze sie z kondonami :) Odpowiedz Link Zgłoś
luty10 Re: w chowanego 30.05.06, 14:44 jak chcesz wiedziec, to zamaskowany jestem od stop do glow... zwyczajny Zorro jestem... dostalas mojego maila? Odpowiedz Link Zgłoś
fleuret Re: w chowanego 31.05.06, 18:09 luty10 napisał: > jak chcesz wiedziec, to > zamaskowany jestem od stop do glow... > zwyczajny Zorro jestem... > Taki śliczny jak banderas? Odpowiedz Link Zgłoś
szara1982 Re: w chowanego 30.05.06, 15:39 ja nie potrafie grać i to też nie pomaga w życiu:( Odpowiedz Link Zgłoś
alime7 Re: w chowanego 30.05.06, 15:58 ludzie zakładają maski bo stracili własne twarze Odpowiedz Link Zgłoś
lindaa Re: w chowanego 30.05.06, 16:07 ''Zakładasz maskę, bo chcesz się zmienić....Chciałbyś być kimś innym'' Odpowiedz Link Zgłoś
fleuret Re: w chowanego 31.05.06, 18:07 lindaa napisała: > ''Zakładasz maskę, bo chcesz się zmienić....Chciałbyś być kimś innym'' przecież załozenie maski nie zmienia wnetrza... Odpowiedz Link Zgłoś
fleuret Re: w chowanego 31.05.06, 18:08 alime7 napisała: > ludzie zakładają maski bo stracili własne twarze twarz jak pogoda - zawsze jest, tyle, że nie zawsze podoba nam się... Odpowiedz Link Zgłoś
fleuret Re: w chowanego 31.05.06, 18:03 szara1982 napisała: > ja nie potrafie grać i to też nie pomaga w życiu:( a w czym może pomóc maska? Odpowiedz Link Zgłoś
hsirk Re: w chowanego 01.06.06, 12:44 grasz, grasz... tym wiekszy Twoj problem, ze przed soba... Odpowiedz Link Zgłoś
porzadnaaaaa Re: w chowanego 30.05.06, 15:59 Ja nigdy nie zmieniam nicków, zawsze mam tylko jeden Odpowiedz Link Zgłoś
babushka Re: w chowanego 31.05.06, 19:59 fleuret napisała: > Czy często zakładacie Państwo maski? nie > z premedytacją, > nieświadomie > lub aby tylko coś ukryć.. chyba, ze maska jest przemilczanie... Odpowiedz Link Zgłoś
fleuret Re: w chowanego 01.06.06, 07:07 właśnie nie wiem jak to jest z tym przemilczaniem... Odpowiedz Link Zgłoś
solaris_38 Re: w chowanego 31.05.06, 23:01 maska jest jedną z naszych twarzy bo jetesmy jak stugłowy smok mammy wiele twarzy i WSZYSTKIE SA PRAWDZIWE I żadna nie kłamie Odpowiedz Link Zgłoś
fleuret Re: w chowanego 01.06.06, 07:06 solaris_38 napisała: > maska jest jedną z naszych twarzy > bo jetesmy jak stugłowy smok > > mammy wiele twarzy i WSZYSTKIE SA PRAWDZIWE > I żadna nie kłamie A więc stawiasz znak równości między wielością ludzkich twarzy i ludzkich masek. Przyznam, że pisząc post początkowy miałam na myśli pewne pozy/maski, które przyjmyjemy/przywdziewamy bardziej lub mniej świadomie w określonym celu. I cel ten nie musi być wcale zły...No bo jeśli stwierdzasz, że 'natura' domaga się aby dać komuś w zęby, a mimo to postepujesz inaczej tzn. nie płacisz pięknym za nadobne, to w imię pewnego celu przysłaniasz swoje nagie instynkty. I co tu jest 'naturalną' twarzą, a co maską? Odpowiedz Link Zgłoś
hsirk Re: w chowanego 01.06.06, 12:46 I co tu jest 'naturalną' twarzą, a co maską? no od zawsze powtarzam, ze nigdy nie wiadomo. a pzychika ulomną jest Odpowiedz Link Zgłoś
fleuret Re: w chowanego 01.06.06, 13:07 hsirk napisał: > no od zawsze powtarzam, ze nigdy nie wiadomo. a pzychika ulomną jest jak jest nie wiadomo leje woda i zielono (mi) Odpowiedz Link Zgłoś
solaris_38 Re: w chowanego 02.06.06, 20:50 obie sa naturalne i parwdziwe jest prawdziwa twarz kóra zjezona jest złością i agresją i ta co chce opanować tamtą z empatii, strachu czy dla świetego spokoju makijaz kobiety jest jej maską brak makijażu tez jest maską wyrafinowany usmiech kobiety kóra pożąda zastawia pułapki jest jej parwdziwościa i pozorna grzeczność jest maską i prawdziwa gzreczność jest maska nie ma jednej twarzy na kórej zakłada sie maskę mamy tysiace twarzy czyli masek i tylko cały ten dynamiczny zestaw masek i sytuacji ich uzywania okresla nas jako całość taka maska uśredniona punkt ciężkości niby nie istniejacy a jednak wiele mówiący o człowieku Odpowiedz Link Zgłoś
fleuret Re: w chowanego 02.06.06, 21:08 była taka piosenka: tysiące twarzy setki miraży co człowiek tworzy metamorfozy... Odpowiedz Link Zgłoś
solaris_38 Re: w chowanego 02.06.06, 23:51 w tym wypadku te metamorfozy wypływają z jednego żródła kóre ma wiele potzreb i sił do zrównoważenia i nawet nie jest tak że to co pierwotne i zwierzece jest gorsze świat łączy w tym samym czasie wiele poziomów złożoności i wile stadiów ewolucyjnych człowiek tez potrfai zgadac językiem lwa hieny czy ryby a nawet robaka Odpowiedz Link Zgłoś
fleuret Re: w chowanego 03.06.06, 20:32 solaris_38 napisała: > w tym wypadku te metamorfozy wypływają z jednego żródła kóre ma wiele > potzreb i sił do zrównoważenia > > i nawet nie jest tak że to co pierwotne i zwierzece jest gorsze > > świat łączy w tym samym czasie wiele poziomów złożoności i wile stadiów > ewolucyjnych > człowiek tez potrfai zgadac językiem lwa hieny czy ryby a nawet robaka Solarko, za grosz tego nie rozumiem... Odpowiedz Link Zgłoś
luty10 Re: w chowanego 02.06.06, 21:32 solaris_38 napisała: > mamy tysiace twarzy czyli masek mamy jedna twarz, ktora wyraza nas... po co wymyslac jakies tysiace...? Odpowiedz Link Zgłoś
solaris_38 Re: w chowanego 02.06.06, 23:49 kwestia nie ejst po co wymyslac piszesz jakby świat był taki bo go wymyssliłeś a on jest taki bo taka jest jego istota i ta własnei JEDNA twarz ma tysiace odsłon tak jak kobieta ma między innymi swoją twarz matki , rozpustnicy, tej co zabija i tej co daje życie i wszystko w jednym nasze sprzecznosci sa cześcią większego porzadku Odpowiedz Link Zgłoś
luty10 Re: w chowanego 03.06.06, 21:44 solaris_38 napisała: > nasze sprzecznosci sa cześcią większego porzadku > jakiego porzadku? opowiedz... Odpowiedz Link Zgłoś
kfiatas Re: w chowanego 01.06.06, 12:34 Jasne. Przed przyjaciółką - twarda dziewczyna, której można się wygadać Przed dobrymi koleżankami - roześmiana, wesoła Przed wspaniałym kolegą - jestem jaka jestem, nie umiem grać Przed dobrym kolegą - rozgadana, nawijam, nawijam, mimo że jestem bardzo niesmiała Przed pozostałymi kolegami i koleżankami - chłodna To te świadome, a tych nieświadomych pewnie jest dużo więcej Odpowiedz Link Zgłoś