Gość: myslewiecjestem
IP: *.unl.edu
29.01.03, 18:30
Odpocznijmy troche.
W 70 rocznice rozbicia tej "diabelskiej" maszyny
przez Polakow, zapraszam do mojego prywatnego forum pod tytulem:
Klub "Szyfrogram". TAM NIE MA MATEMATYKI !!!! tylko zabawa, ciekawostki,
sensacje, nieznane historie. Jako wprowadzenie zaczalem kilka watkow.
Droga do mnie wiedzie poprzez : Fora Prywatne - Hobby - Klub "Szyfrogram".
Zapraszam.
Myslewiecjestem.
(nowy nick dlas potrzeb Klubu)
PS. Oczywiscie zagadka dla Was. Kto zgadnie moj nick, pod jakim pisuje na
forum Psychologia ? Jako material macie tylko to co pisze i moj unikalny
styl, ktory jest kluczem do odgadniecia. Jestem ciekawy, co to takiego jest
w samym stylu, co odroznia mnie od innych. Nie wystarczy jednak zgadnac,
trzeba to umotywowac. Pa.