IP: *.unl.edu 29.01.03, 18:30
Odpocznijmy troche.

W 70 rocznice rozbicia tej "diabelskiej" maszyny
przez Polakow, zapraszam do mojego prywatnego forum pod tytulem:
Klub "Szyfrogram". TAM NIE MA MATEMATYKI !!!! tylko zabawa, ciekawostki,
sensacje, nieznane historie. Jako wprowadzenie zaczalem kilka watkow.
Droga do mnie wiedzie poprzez : Fora Prywatne - Hobby - Klub "Szyfrogram".
Zapraszam.

Myslewiecjestem.
(nowy nick dlas potrzeb Klubu)

PS. Oczywiscie zagadka dla Was. Kto zgadnie moj nick, pod jakim pisuje na
forum Psychologia ? Jako material macie tylko to co pisze i moj unikalny
styl, ktory jest kluczem do odgadniecia. Jestem ciekawy, co to takiego jest
w samym stylu, co odroznia mnie od innych. Nie wystarczy jednak zgadnac,
trzeba to umotywowac. Pa.
Obserwuj wątek
    • Gość: dodo Re: Enigma IP: 209.226.65.* 29.01.03, 18:35
      o wodzu,
      nawet gdyby nie wyroznial cie twoj styl, to wyroznia cie twoj serwer :-)
      • Gość: Imagine Re: Enigma IP: *.unl.edu 29.01.03, 18:40
        Gość portalu: dodo napisał(a):

        > o wodzu,
        > nawet gdyby nie wyroznial cie twoj styl, to wyroznia cie twoj serwer :-)

        Cholera jasna, nie udalo sie. Ale ze mnie duren. Wylogowalem sie na prywatnym
        forum i wszedlem tu ze swymi zabloconym buciorami jak z wizytowka.
        Ale jeszcze mam wiele zagadek dla Was w rekawie.
        Odpocznijmy sobie. Zapraszam na forum. Dodo, Ciebie uczynie wspoladminem mojego
        forum. Hawk !!!!

        Imagine ale nie mysli, wiec go nie ma.
        • procesor Re: Enigma 29.01.03, 23:18
          O myślący!
          Gdy tylko przeczytałam pytanie o to kim tu przedtem byłes - zerknełam by się
          upewnić na IP! - i TAK!
          Juz była całkiem pewna że to nasz Wodzu kochany.

          Ach ten twój styl niepodrabialny.. :))
          Po prostu samo pytanie o to juz mi się wydało znajome. :)
          • Gość: Imagine Re: Enigma IP: *.unl.edu 29.01.03, 23:41
            procesor napisała:

            > O myślący!
            > Gdy tylko przeczytałam pytanie o to kim tu przedtem byłes - zerknełam by się
            > upewnić na IP! - i TAK!
            > Juz była całkiem pewna że to nasz Wodzu kochany.
            >
            > Ach ten twój styl niepodrabialny.. :))
            > Po prostu samo pytanie o to juz mi się wydało znajome. :)

            Jak tu sie schowac przed Wami, jak uciec (nie chce mi sie uciekac od Was
            tak szczerze mowiac). Nawet kryptologia mi nie pomoze. Wyczaja mnie, wywesza
            wszedzie. Jestem ciekaw czy wylowilabys mnie bez tego nieszczesnego IP.
            Pozdr, Imagine.
    • Gość: maly.k Re: Enigma IP: *.BrockU.CA 30.01.03, 00:29
      Gość portalu: myslewiecjestem napisał(a):

      > Klub "Szyfrogram". TAM NIE MA MATEMATYKI !!!! tylko zabawa, ciekawostki,
      Nie ma? To gdzie tu zabawa? Moge przyjsc?

      Pozdrawiam,

      mk.
      • Gość: Imagine Re: Enigma IP: *.unl.edu 30.01.03, 15:11
        Gość portalu: maly.k napisał(a):

        > Gość portalu: myslewiecjestem napisał(a):
        >
        > > Klub "Szyfrogram". TAM NIE MA MATEMATYKI !!!! tylko zabawa, ciekawostki,
        > Nie ma? To gdzie tu zabawa? Moge przyjsc?
        >
        > Pozdrawiam,
        >
        > mk.
        Oczywiscie. Jest jeden maly warunek jednak. Poniewaz to ma byc o szyfrach
        i kodach, musisz sie Wacpan odkodowac i powiedziec nam skad wzial sie pomysl na
        malego ksiecia. Moze to juz kiedys robiles, ale ja i mysle ze i wielu innych
        nie zna prawdy.
        Zapraszam,
        Imagine.
    • Gość: gb Re: Enigma IP: *.toya.net.pl / *.toya.net.pl 30.01.03, 15:28
      W jakim celu zadajesz pytania na które znasz odpowiedz? Ponadto okazało się,
      że znają ją także inni, czy to nie jest bez sensu?
      • Gość: Imagine Re: Enigma IP: *.unl.edu 30.01.03, 16:26
        Gość portalu: gb napisał(a):

        > W jakim celu zadajesz pytania na które znasz odpowiedz? Ponadto okazało się,
        > że znają ją także inni, czy to nie jest bez sensu?
        Prosze sprecyzuj do kogo byl ten post.
        Pozdr, Imagine.
        • Gość: gb Re: Enigma IP: *.toya.net.pl / *.toya.net.pl 30.01.03, 17:05
          Do Ciebie, może coś pomieszałam przy odpowiedzi, często mi sie to zdarza, ale
          przecież Ty zadajesz w tym wątku pytanie.
      • Gość: Imagine Re: Enigma IP: *.unl.edu 30.01.03, 18:15
        Gość portalu: gb napisał(a):

        > W jakim celu zadajesz pytania na które znasz odpowiedz? Ponadto okazało się,
        > że znają ją także inni, czy to nie jest bez sensu?

        Kochanie, nie wszystko musi miec sens. Odpocznijmy troche od tego SENSU.
        Umysl domaga sie sensu, uczucie jest czesto wbrew sensowi. Pamietasz moj post:
        "Rozum i uczucie" ?
        Pozdrm Imagine.
        • Gość: gb Re: Enigma IP: *.toya.net.pl / *.toya.net.pl 30.01.03, 18:33
          "Czucie i wiara silniej mówią do mnie,
          niż mędrca szkiełko i oko."
          Nie wiem czy cytat dokładny ale myśl Twoja na pewno tak.
          • Gość: Imagine Re: Enigma IP: *.unl.edu 30.01.03, 18:37
            Gość portalu: gb napisał(a):

            > "Czucie i wiara silniej mówią do mnie,
            > niż mędrca szkiełko i oko."
            > Nie wiem czy cytat dokładny ale myśl Twoja na pewno tak.

            Jest wlasnie tak jak w tym urywku. Problem ludzi polega na tym, ze
            maja Pelne Umysly a puste Serca, gdy powinno byc na odwrot: Pelne Serca
            i Puste Umysly.
            Pozdr, Imagine from Black Hills, D/Lakota's Peoples Chief.
            • Gość: Uczen Re: Enigma IP: *.pool.mediaWays.net 30.01.03, 21:05
              Gość portalu: Imagine napisał(a):

              > Gość portalu: gb napisał(a):
              >
              > > "Czucie i wiara silniej mówią do mnie,
              > > niż mędrca szkiełko i oko."
              > > Nie wiem czy cytat dokładny ale myśl Twoja na pewno tak.
              >
              > Jest wlasnie tak jak w tym urywku. Problem ludzi polega na tym, ze
              > maja Pelne Umysly a puste Serca, gdy powinno byc na odwrot: Pelne Serca
              > i Puste Umysly.
              > Pozdr, Imagine from Black Hills, D/Lakota's Peoples Chief.
              Witam,
              zacznijmy od tego ze jestes jednym z niewielu ktory gra w prawie otwarte karty,
              po drugie Mamy puste serca bo mimo wszystko podoba nam sie ten system ktory
              nam daje cos dla umyslu a odbiera cos dla serca.
              Chcialbym to rozwinac dalej ale ty wiesz oczym mowie, po drugie nielubie sie
              rozpisywac.
              Pozdrawia Uczen.
              • Gość: Imagine Re: Enigma IP: *.unl.edu 30.01.03, 22:08
                Gość portalu: Uczen napisał(a):

                > Gość portalu: Imagine napisał(a):
                >
                > > Gość portalu: gb napisał(a):
                > >
                > > > "Czucie i wiara silniej mówią do mnie,
                > > > niż mędrca szkiełko i oko."
                > > > Nie wiem czy cytat dokładny ale myśl Twoja na pewno tak.
                > >
                > > Jest wlasnie tak jak w tym urywku. Problem ludzi polega na tym, ze
                > > maja Pelne Umysly a puste Serca, gdy powinno byc na odwrot: Pelne Serca
                > > i Puste Umysly.
                > > Pozdr, Imagine from Black Hills, D/Lakota's Peoples Chief.
                > Witam,
                > zacznijmy od tego ze jestes jednym z niewielu ktory gra w prawie otwarte
                karty,
                > po drugie Mamy puste serca bo mimo wszystko podoba nam sie ten system ktory
                > nam daje cos dla umyslu a odbiera cos dla serca.
                > Chcialbym to rozwinac dalej ale ty wiesz oczym mowie, po drugie nielubie sie
                > rozpisywac.
                > Pozdrawia Uczen.
                Witaj Uczniu. Widzisz to wynika z moich osobistych doswiadczen i rozmyslan.
                Wiem o czym mowisz. Wszyscy wiedza o czym mowi np. Chrystus, kto jednak bierze
                sobie to do serca. Jest niewaznym, czy ktos taki wogole istnial. Jesli nawet
                nie istnial, to i tak trzebaby go wynalezc. Dla naszego dobra. Nasza fascynacja
                zdobyczami umyslu zaprowadzi nas jednak do tragicznego konca. Mozna byc tak
                latwo uspionym takimi zdobyczmi jak elektrycznosc, komunikacja masowa czy tym
                podobne. Tylko ze to nie ma zadnego znaczenia jesli nie jest to zbilansowane
                pelnym, wspolczujacym i kochajacym sercem. Zadnego. Kupa zlomu.
                Pozdr, Imagine.
                • Gość: Uczen Re: Enigma IP: *.pool.mediaWays.net 30.01.03, 22:49
                  Imagine czy nie wydaje Ci sie dziwne ze ci ktorzy chcieli to zmienic
                  1.albo zostali odsunieci
                  2.albo kupieni
                  3.albo odpuscili
                  Jest jeszcze inna morzliwosc ze nieznam takich kregow,
                  i znowu rodzi sie pytanie, jak nieznam to dlaczego 1., 2., 3.
                  i tak dalej.
                  Ciagle gnalem do przodu nieogladajac sie i ufajac Ludziom,
                  pewnego dnia zwolnilem tempo i sie tym wszystkim moim przyjacielom przyjrzalem
                  mowie ci dostalem szoku. Kazdy cos od ciebie chce. Bede samokrytyczny
                  I nawet jak teraz to pisze to cos chce od ciebie i innych np. ze pomyslicie o
                  tym co napisalem.
                  • Gość: Imagine Re: Enigma IP: *.unl.edu 30.01.03, 23:14
                    Gość portalu: Uczen napisał(a):

                    > Imagine czy nie wydaje Ci sie dziwne ze ci ktorzy chcieli to zmienic
                    > 1.albo zostali odsunieci
                    > 2.albo kupieni
                    > 3.albo odpuscili
                    > Jest jeszcze inna morzliwosc ze nieznam takich kregow,
                    > i znowu rodzi sie pytanie, jak nieznam to dlaczego 1., 2., 3.
                    > i tak dalej.
                    > Ciagle gnalem do przodu nieogladajac sie i ufajac Ludziom,
                    > pewnego dnia zwolnilem tempo i sie tym wszystkim moim przyjacielom przyjrzalem
                    > mowie ci dostalem szoku. Kazdy cos od ciebie chce. Bede samokrytyczny
                    > I nawet jak teraz to pisze to cos chce od ciebie i innych np. ze pomyslicie
                    o
                    > tym co napisalem.
                    Nie, nie wydaje mi sie to dziwne. Wystarczy, ze wiem ze tak wlasnie sie stalo.
                    Ja sie juz niczemu nie dziwie. Mam swoje prywatne poglady i z niektorymi
                    podzielilem sie tu na tym forum. Ale to tylko niewielka czesc. To co wiem, daje
                    mi brakujace kawalki tej zagadki zwanej zyciem. Nie chce bys odebral mnie jako
                    bufona. To jest moje rozumienie, nie kazdy musi sie zgadzac z tym. Sa jednak
                    pewne rzeczy, o ktorych wlasnie z powodu ze sie filozofom nie snily, nie nadaja
                    sie do szerszej dyskusji, ba, nawet do podniesienia tematu. Za wielkim szokiem
                    moglyby byc.
                    Pozdr, Imagine.
                    • Gość: Uczen Re: Enigma IP: *.pool.mediaWays.net 02.02.03, 13:28
                      Gość portalu: Imagine napisał(a):

                      > Gość portalu: Uczen napisał(a):
                      >
                      > > Imagine czy nie wydaje Ci sie dziwne ze ci ktorzy chcieli to zmienic
                      > > 1.albo zostali odsunieci
                      > > 2.albo kupieni
                      > > 3.albo odpuscili
                      > > Jest jeszcze inna morzliwosc ze nieznam takich kregow,
                      > > i znowu rodzi sie pytanie, jak nieznam to dlaczego 1., 2., 3.
                      > > i tak dalej.
                      > > Ciagle gnalem do przodu nieogladajac sie i ufajac Ludziom,
                      > > pewnego dnia zwolnilem tempo i sie tym wszystkim moim przyjacielom przyjrz
                      > alem
                      > > mowie ci dostalem szoku. Kazdy cos od ciebie chce. Bede samokrytyczny
                      > > I nawet jak teraz to pisze to cos chce od ciebie i innych np. ze pomyslic
                      > ie
                      > o
                      > > tym co napisalem.
                      > Nie, nie wydaje mi sie to dziwne. Wystarczy, ze wiem ze tak wlasnie sie
                      stalo.
                      > Ja sie juz niczemu nie dziwie. Mam swoje prywatne poglady i z niektorymi
                      > podzielilem sie tu na tym forum. Ale to tylko niewielka czesc. To co wiem,
                      daje
                      > mi brakujace kawalki tej zagadki zwanej zyciem. Nie chce bys odebral mnie
                      jako
                      > bufona. To jest moje rozumienie, nie kazdy musi sie zgadzac z tym. Sa jednak
                      > pewne rzeczy, o ktorych wlasnie z powodu ze sie filozofom nie snily, nie
                      nadaja
                      >
                      > sie do szerszej dyskusji, ba, nawet do podniesienia tematu. Za wielkim
                      szokiem
                      > moglyby byc.
                      > Pozdr, Imagine.
                      Hallo Imageine,
                      Jeszcze niewiem po jakiej stronie ja jestem, ale wiem jedno ze nigdy sie nie
                      poddam, i ty sie nie poddawaj bedziemy juz dwoch ktorzy sie przyznaja ze cos
                      wiedza.
                      Ja maly szok juz przezylem.
                      pozdrawiam Uczen
            • Gość: gb Re: Enigma IP: *.toya.net.pl / *.toya.net.pl 31.01.03, 08:44
              O g r o m n ą satysfakcję czerpiesz z robienia sobie kpin ze mnie. Jak widzę
              różne są sposoby poprawienia swojego kiepskiego samopoczucia. Miło mi, że
              mogłam się na coś przydać.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka