Dodaj do ulubionych

SANATORIUM DLA ZNERWICOWANYCH

IP: *.skane.se 18.06.03, 06:32
Czy ktos zna adres sanatorium lub domu wypoczynkowego dla osob znerwicowanych.
powinien byc to przybytek prowadzony w sposob sensowny w miare elegancki.
Odplatny.Prosze o odpowiedz.

ARTURKRAUZE@HOTMAIL.COM
Obserwuj wątek
    • Gość: koholog Re: SANATORIUM DLA ZNERWICOWANYCH IP: *.crowley.pl 18.06.03, 08:55
      O ile wiem - terapie nerwic robia w Mosznie.
      Baaardzo miłe otoczenie :)
      • Gość: masala dosa Re: SANATORIUM DLA ZNERWICOWANYCH IP: *.teleton.pl 18.06.03, 09:19
        tak moszna-to idealne miejsce zwlaszcza dla neurotyczek..:))))))przepraszam za
        ten zarcik ale to fantastyczne skojarzenie-terapia nerwic w mosznie
        (psychologowie zrozumieja:)
        • Gość: smilla Re: SANATORIUM DLA ZNERWICOWANYCH IP: *.sloneczny.pl / 10.102.17.* 18.06.03, 13:24
          hehe :) ale dlaczego piszesz, że to żart skierowany do psychologów??
    • Gość: ARTUR Re: SANATORIUM DLA ZNERWICOWANYCH IP: *.swipnet.se 19.06.03, 23:09
      Prosze o dokladny adres sanatorium.
      • pastellowa Re: SANATORIUM DLA ZNERWICOWANYCH 19.06.03, 23:11
        Masz problem ogolnozyciowy, zawodowy czy bardziej zlozony?
        • Gość: artur Re: SANATORIUM DLA ZNERWICOWANYCH IP: *.swipnet.se 20.06.03, 16:51
          pastellowa napisała:

          > Masz problem ogolnozyciowy, zawodowy czy bardziej zlozony?

          ogolnozyciowy...'
      • kitek1 troche zaradnosci, koles.............. 21.06.03, 17:48
        rzuc na przegladarke,
        haslo moszna zamek,
        i cos znajdziesz:)
    • komandos57 Re: SANATORIUM DLA ZNERWICOWANYCH 20.06.03, 16:55
      A ty znalazles juz kogos do dupczenia zboku popierdolony?
    • komandos57 Re: SANATORIUM DLA nawiedzonych 20.06.03, 17:57
      Wylecze cie.Mam dla ciebie walonki i orczyk.Chcesz po chrapach?
    • Gość: mikolaj7 hahaha IP: *.krakow.sdi.tpnet.pl 22.06.03, 01:17
      MICHAL, ale sie usmialem!!! hehehe
    • Gość: mikolaj7 jestem mikolaj7 z forum krakow IP: *.swipnet.se 26.06.03, 15:11
      jade do Polanicy z moim chlopakiem.
      • mikolaj7 HAHAHA :D 26.06.03, 16:42
        widze, ze przenosimy sie na inne fora, szajbusie...

        ok, poki co to ty napisales ten walniety watek, wiec im
        dluzej bedzie na gorze, tym wiekszy bede mial z ciebie zlew
      • Gość: mikolaj7 Re: jestem mikolaj7 z forum krakow IP: *.swipnet.se 26.06.03, 19:10
        Gość portalu: mikolaj7 napisał(a):

        > jade do Polanicy z moim chlopakiem.
        • mikolaj7 jestem MICHAL ze szwecji miales chyba napisac 26.06.03, 19:26
          zachcialo ci sie podszywania??
    • Gość: mikolaj7 Re: SANATORIUM DLA ZNERWICOWANYCH IP: *.swipnet.se 26.06.03, 21:56
      jade z chlopakiem do Polanicy.
    • Gość: mikolaj7 zapraszam na forum krakow IP: *.skane.se 28.06.03, 03:08
      zapraszam na forum krakow

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka