Gość: ARTUR IP: *.skane.se 18.06.03, 06:32 Czy ktos zna adres sanatorium lub domu wypoczynkowego dla osob znerwicowanych. powinien byc to przybytek prowadzony w sposob sensowny w miare elegancki. Odplatny.Prosze o odpowiedz. ARTURKRAUZE@HOTMAIL.COM Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: koholog Re: SANATORIUM DLA ZNERWICOWANYCH IP: *.crowley.pl 18.06.03, 08:55 O ile wiem - terapie nerwic robia w Mosznie. Baaardzo miłe otoczenie :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: masala dosa Re: SANATORIUM DLA ZNERWICOWANYCH IP: *.teleton.pl 18.06.03, 09:19 tak moszna-to idealne miejsce zwlaszcza dla neurotyczek..:))))))przepraszam za ten zarcik ale to fantastyczne skojarzenie-terapia nerwic w mosznie (psychologowie zrozumieja:) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: smilla Re: SANATORIUM DLA ZNERWICOWANYCH IP: *.sloneczny.pl / 10.102.17.* 18.06.03, 13:24 hehe :) ale dlaczego piszesz, że to żart skierowany do psychologów?? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ARTUR Re: SANATORIUM DLA ZNERWICOWANYCH IP: *.swipnet.se 19.06.03, 23:09 Prosze o dokladny adres sanatorium. Odpowiedz Link Zgłoś
pastellowa Re: SANATORIUM DLA ZNERWICOWANYCH 19.06.03, 23:11 Masz problem ogolnozyciowy, zawodowy czy bardziej zlozony? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: artur Re: SANATORIUM DLA ZNERWICOWANYCH IP: *.swipnet.se 20.06.03, 16:51 pastellowa napisała: > Masz problem ogolnozyciowy, zawodowy czy bardziej zlozony? ogolnozyciowy...' Odpowiedz Link Zgłoś
kitek1 troche zaradnosci, koles.............. 21.06.03, 17:48 rzuc na przegladarke, haslo moszna zamek, i cos znajdziesz:) Odpowiedz Link Zgłoś
komandos57 Re: SANATORIUM DLA ZNERWICOWANYCH 20.06.03, 16:55 A ty znalazles juz kogos do dupczenia zboku popierdolony? Odpowiedz Link Zgłoś
komandos57 Re: SANATORIUM DLA nawiedzonych 20.06.03, 17:57 Wylecze cie.Mam dla ciebie walonki i orczyk.Chcesz po chrapach? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mikolaj7 hahaha IP: *.krakow.sdi.tpnet.pl 22.06.03, 01:17 MICHAL, ale sie usmialem!!! hehehe Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mikolaj7 jestem mikolaj7 z forum krakow IP: *.swipnet.se 26.06.03, 15:11 jade do Polanicy z moim chlopakiem. Odpowiedz Link Zgłoś
mikolaj7 HAHAHA :D 26.06.03, 16:42 widze, ze przenosimy sie na inne fora, szajbusie... ok, poki co to ty napisales ten walniety watek, wiec im dluzej bedzie na gorze, tym wiekszy bede mial z ciebie zlew Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mikolaj7 Re: jestem mikolaj7 z forum krakow IP: *.swipnet.se 26.06.03, 19:10 Gość portalu: mikolaj7 napisał(a): > jade do Polanicy z moim chlopakiem. Odpowiedz Link Zgłoś
mikolaj7 jestem MICHAL ze szwecji miales chyba napisac 26.06.03, 19:26 zachcialo ci sie podszywania?? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mikolaj7 Re: SANATORIUM DLA ZNERWICOWANYCH IP: *.swipnet.se 26.06.03, 21:56 jade z chlopakiem do Polanicy. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mikolaj7 zapraszam na forum krakow IP: *.skane.se 28.06.03, 03:08 zapraszam na forum krakow Odpowiedz Link Zgłoś