Gość: gf Re: GF jesteś? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.12.03, 14:04 co "łojezu" Wielka Malwino? ;) Odpowiedz Link Zgłoś
malvvina Re: GF jesteś? 07.12.03, 14:09 lojezu Wielka Milosc no musze sie do was wtracic zeby za dobrze wam nie bylo ... > co "łojezu" Wielka Malwino? ;) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gf Re: GF jesteś? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.12.03, 15:06 taaa...trójkąty są w modzie na tym czcigodnym forze ;) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gf Re: GF jesteś? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.12.03, 14:05 ja się specjalizuję w sprincie :P Odpowiedz Link Zgłoś
marusia_ogoniok Re: GF jesteś? 07.12.03, 14:13 Mam sprawę św Franciszka... Sama nie mogę. 1. Nie potrafię jak Ty 2. Wiszę jak mój kot za ogon na obowiązkach całkiem z niedzielą nie związanych:(:( Masz ciutke zbędnego czasu i dobrą wolę? Odpowiedz Link Zgłoś
marusia_ogoniok Re: GF jesteś? 07.12.03, 14:24 malvvina napisała: > mam isc po chleb ? Jakbyś się udała z gf w jedno m-ce, ona Ci powie privnie gdzie i zaniosła trochę chleba takim jednym albo skróciła ich o głowę o nogi, ręce...wg uznania... sprowadziła na ziemię, na jakieś tory, wywaliła w powietrze...także wg uznania...byłabym nieskończenie wdzięczna... a poza wdzięcznością, zwyczajnie wieczorkiem zamieszczę na Waszym podwórku ze 20 minimum kawałów i co tak śmisznego znajdę... jak się zgodzicie powiem o jaki temacik i których delikwentów mi chodzi... teraz jestem z doskoku:( Odpowiedz Link Zgłoś
malvvina Re: GF jesteś? 07.12.03, 14:32 ok zaniose chleba a girl wysadzi w powietrze gra ? Odpowiedz Link Zgłoś
marusia_ogoniok Re: GF jesteś? 07.12.03, 14:37 Nie da się policzyć na palcach mojej wdzięczności, ale tak ekstra poszukam Ci wiersza Makuszyńskiego po francusku i wstukam bo w necie go nie znajdziesz... ale wieczorkiem ...chcesz? Odpowiedz Link Zgłoś
malvvina Re: GF jesteś? 07.12.03, 17:20 www.google.fr/search?sourceid=navclient&hl=fr&ie=UTF-8&oe=UTF-8&q=colloque+sentimental+verlaine ze niby czego w necie nie znajde ??? Odpowiedz Link Zgłoś
malvvina Re: GF jesteś? 07.12.03, 17:22 zdechla kolejna mysza z wscieku kupilam za jakies szalone pieniadze optyczna i teraz trenuje z godzine potrwa na razie latam jak oszalala po calym ekranie i nie nadazam za nia !!! potem mozecie mi napisac o co chodzi Falklanda Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gf Re: GF jesteś? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.12.03, 15:03 > jak się zgodzicie powiem o jaki temacik i których > delikwentów mi chodzi... teraz jestem z doskoku:( muv. Odpowiedz Link Zgłoś
marusia_ogoniok Re: GF jesteś? 07.12.03, 15:15 Gość portalu: gf napisał(a): > > jak się zgodzicie powiem o jaki temacik i których > > delikwentów mi chodzi... teraz jestem z doskoku:( > > muv. > Temat: a zastanawiała się ktoś nad... i inne ciut pytania do boga... Ibiz, Taffit, Dragonis1...i kto popadnie... hihihi:) Cos mi się chyba pochrzaniło to jest zdaje się Verlaina a Makuszyńskiego tłumaczenie poszukam wieczorkiem, to tego tłumaczenia nie ma w necie jest inne, nie pamiętam Leśmiana? Miriama? gorsze w każdym razie: COLLOUE SENTIMENTAL Dans le vieux parc solitaire et glace, Deux formes ont tout a l'heure passe. Leurs yeux sont morts et leurs levres sont molles, Et, l'on entend a peine leurs paroles. Dans le vieux parc solitaire et glace Deux spectres ont evoque le passe. - Te souvient - il de notre extase ancienne? - Pourquoi voules - vous donc qu'il m'en souvienne? - ton coeur bat - il toujours a mon seul nom? - Toujours vois - tu mon ame en reve? - Non. - Ah! les beaux jours de bonheur idicible Ou nous joignions nos bouches! - C'est possible. - Qu'il etait bleu, le ciel, et grand, l'espoir! - L'espoir a fuit, vaincu, vers le ciel noir. Tels ils marchaient dans les avoines folles, Et la nuit seule entendit leurs paroles. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gf Re: GF jesteś? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.12.03, 15:20 Rozumiem, że to dla Falklandy, bo do mnie musisz w jakimś ludzkim języku ;DDD Odpowiedz Link Zgłoś
marusia_ogoniok Re: GF jesteś? 07.12.03, 15:36 Gość portalu: gf napisał(a): > Rozumiem, że to dla Falklandy, bo do mnie musisz w jakimś ludzkim języku ;DDD Nie wiem co to Falklandy, chodzi o egzystencjal, jakbyście tak mogły wejśc z Malvviną, pobłogosławić czy dać popal...nooo wg uznania... głównie chodzi o to co móiłam powyżej, ostatnie wypowiedzi w cyklu: "A zastanawiał się ktos nad...." dobrze zajrzeć do tematu "pytania do Boga"..i w ogóle gdzie chcecie... ja się potem wmieszam...postaram się przynajmniej... a dla Psych też coś poszukam.... Z góry dziękuję za pozytywne ustosunkowanie się do mojej prośby:) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gf Re: GF jesteś? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.12.03, 15:45 za chwilę się ustosunkuję czynnie (pozytywnie, a jakże) do Twojej prośby, która skądinąd - hihi - wcale nie jest dla mnie niezrozumiała także konieczność wykładania po raz drugi nie zachodzi :D chciałam tylko rzec, że w odróżnieniu od Falklandy ja nie mówię po francusku ;D Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gf Re: GF jesteś? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.12.03, 15:05 > lubisz krotkodystansowcow? tak. ja lubie wszystkich. z wyjątkiem niektórych. Odpowiedz Link Zgłoś
meteoryty no tak, tam gdzie wyjatek bywa regula 07.12.03, 17:46 i Falklandy potrafia fruwac? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gf Re: no tak, tam gdzie wyjatek bywa regula IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.12.03, 18:58 Spóźniłeś się na Falklandy wzlot - prawie o dobę :) Wywołany niejakim Erosem R. A Ty rób, co do Ciebie należy, a nie po forach skakaj ;)))) Odpowiedz Link Zgłoś
malvvina Re: no tak, tam gdzie wyjatek bywa regula 07.12.03, 20:33 no a ja jak nie wiem tak nie wiem ... Odpowiedz Link Zgłoś
meteoryty acz i hiba nie bedziesz... 07.12.03, 23:02 alez wszak niewiedza jest jest domena medrcow? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gf Re: acz i hiba nie bedziesz... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.12.03, 23:26 prawdopodobnie jesteś nie w pełni świadomy tego co się stało. Odpowiedz Link Zgłoś