Dodaj do ulubionych

GF jesteś?

07.12.03, 13:47
:):):)
Obserwuj wątek
    • Gość: gf Re: GF jesteś? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.12.03, 14:01
      bywam :)))
      • malvvina Re: GF jesteś? 07.12.03, 14:02
        looojezuuu WM
        • Gość: gf Re: GF jesteś? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.12.03, 14:04
          co "łojezu" Wielka Malwino? ;)
          • malvvina Re: GF jesteś? 07.12.03, 14:09
            lojezu Wielka Milosc
            no musze sie do was wtracic zeby za dobrze wam nie bylo ...

            > co "łojezu" Wielka Malwino? ;)
            • Gość: gf Re: GF jesteś? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.12.03, 15:06
              taaa...trójkąty są w modzie na tym czcigodnym forze ;)
    • kwieto Re: GF jesteś? 07.12.03, 14:02
      Pewnie poszla na maraton Kolskiego :")
      • Gość: gf Re: GF jesteś? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.12.03, 14:05
        ja się specjalizuję w sprincie :P
        • kwieto Re: GF jesteś? 07.12.03, 14:08
          lubisz krotkodystansowcow?
          • marusia_ogoniok Re: GF jesteś? 07.12.03, 14:13
            Mam sprawę św Franciszka... Sama nie mogę. 1. Nie potrafię jak Ty 2. Wiszę jak
            mój kot za ogon na obowiązkach całkiem z niedzielą nie związanych:(:(
            Masz ciutke zbędnego czasu i dobrą wolę?
            • malvvina Re: GF jesteś? 07.12.03, 14:15
              mam isc po chleb ?
              • marusia_ogoniok Re: GF jesteś? 07.12.03, 14:24
                malvvina napisała:

                > mam isc po chleb ?

                Jakbyś się udała z gf w jedno m-ce, ona Ci powie privnie gdzie i zaniosła
                trochę chleba takim jednym albo skróciła ich o głowę o nogi, ręce...wg
                uznania... sprowadziła na ziemię, na jakieś tory, wywaliła w powietrze...także
                wg uznania...byłabym nieskończenie wdzięczna... a poza wdzięcznością,
                zwyczajnie wieczorkiem zamieszczę na Waszym podwórku ze 20 minimum kawałów i co
                tak śmisznego znajdę... jak się zgodzicie powiem o jaki temacik i których
                delikwentów mi chodzi... teraz jestem z doskoku:(
                • malvvina Re: GF jesteś? 07.12.03, 14:32
                  ok
                  zaniose chleba a girl wysadzi w powietrze
                  gra ?
                  • marusia_ogoniok Re: GF jesteś? 07.12.03, 14:37
                    Nie da się policzyć na palcach mojej wdzięczności, ale tak ekstra poszukam Ci
                    wiersza Makuszyńskiego po francusku i wstukam bo w necie go nie znajdziesz...
                    ale wieczorkiem ...chcesz?
                    • malvvina Re: GF jesteś? 07.12.03, 17:20
                      www.google.fr/search?sourceid=navclient&hl=fr&ie=UTF-8&oe=UTF-8&q=colloque+sentimental+verlaine

                      ze niby czego w necie nie znajde ???
                      • malvvina Re: GF jesteś? 07.12.03, 17:22
                        zdechla kolejna mysza
                        z wscieku kupilam za jakies szalone pieniadze optyczna
                        i teraz trenuje
                        z godzine potrwa
                        na razie latam jak oszalala po calym ekranie i nie nadazam za nia !!!

                        potem mozecie mi napisac o co chodzi

                        Falklanda
                • Gość: gf Re: GF jesteś? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.12.03, 15:03
                  > jak się zgodzicie powiem o jaki temacik i których
                  > delikwentów mi chodzi... teraz jestem z doskoku:(

                  muv.

                  • marusia_ogoniok Re: GF jesteś? 07.12.03, 15:15
                    Gość portalu: gf napisał(a):

                    > > jak się zgodzicie powiem o jaki temacik i których
                    > > delikwentów mi chodzi... teraz jestem z doskoku:(
                    >
                    > muv.
                    >
                    Temat: a zastanawiała się ktoś nad... i inne ciut pytania do boga...
                    Ibiz, Taffit, Dragonis1...i kto popadnie... hihihi:)
                    Cos mi się chyba pochrzaniło to jest zdaje się Verlaina a Makuszyńskiego
                    tłumaczenie poszukam wieczorkiem, to tego tłumaczenia nie ma w necie jest inne,
                    nie pamiętam Leśmiana? Miriama? gorsze w każdym razie:

                    COLLOUE SENTIMENTAL

                    Dans le vieux parc solitaire et glace,
                    Deux formes ont tout a l'heure passe.

                    Leurs yeux sont morts et leurs levres sont molles,
                    Et, l'on entend a peine leurs paroles.

                    Dans le vieux parc solitaire et glace
                    Deux spectres ont evoque le passe.

                    - Te souvient - il de notre extase ancienne?
                    - Pourquoi voules - vous donc qu'il m'en souvienne?

                    - ton coeur bat - il toujours a mon seul nom?

                    - Toujours vois - tu mon ame en reve? - Non.

                    - Ah! les beaux jours de bonheur idicible
                    Ou nous joignions nos bouches! - C'est possible.

                    - Qu'il etait bleu, le ciel, et grand, l'espoir!
                    - L'espoir a fuit, vaincu, vers le ciel noir.

                    Tels ils marchaient dans les avoines folles,
                    Et la nuit seule entendit leurs paroles.



                    • Gość: gf Re: GF jesteś? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.12.03, 15:20
                      Rozumiem, że to dla Falklandy, bo do mnie musisz w jakimś ludzkim języku ;DDD
                      • marusia_ogoniok Re: GF jesteś? 07.12.03, 15:36
                        Gość portalu: gf napisał(a):

                        > Rozumiem, że to dla Falklandy, bo do mnie musisz w jakimś ludzkim języku ;DDD
                        Nie wiem co to Falklandy, chodzi o egzystencjal, jakbyście tak mogły wejśc z
                        Malvviną, pobłogosławić czy dać popal...nooo wg uznania... głównie chodzi o to
                        co móiłam powyżej, ostatnie wypowiedzi w cyklu: "A zastanawiał się ktos
                        nad...." dobrze zajrzeć do tematu "pytania do Boga"..i w ogóle gdzie chcecie...
                        ja się potem wmieszam...postaram się przynajmniej... a dla Psych też coś
                        poszukam....
                        Z góry dziękuję za pozytywne ustosunkowanie się do mojej prośby:)
                        • Gość: gf Re: GF jesteś? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.12.03, 15:45
                          za chwilę się ustosunkuję czynnie (pozytywnie, a jakże) do Twojej prośby, która
                          skądinąd - hihi - wcale nie jest dla mnie niezrozumiała
                          także konieczność wykładania po raz drugi nie zachodzi :D

                          chciałam tylko rzec, że w odróżnieniu od Falklandy ja nie mówię po francusku ;D
          • Gość: gf Re: GF jesteś? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.12.03, 15:05
            > lubisz krotkodystansowcow?

            tak.

            ja lubie wszystkich.
            z wyjątkiem niektórych.
            • meteoryty no tak, tam gdzie wyjatek bywa regula 07.12.03, 17:46
              i Falklandy potrafia fruwac?
              • Gość: gf Re: no tak, tam gdzie wyjatek bywa regula IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.12.03, 18:58
                Spóźniłeś się na Falklandy wzlot - prawie o dobę :)
                Wywołany niejakim Erosem R.

                A Ty rób, co do Ciebie należy, a nie po forach skakaj ;))))
                • malvvina Re: no tak, tam gdzie wyjatek bywa regula 07.12.03, 20:33
                  no a ja jak nie wiem tak nie wiem ...
                  • meteoryty acz i hiba nie bedziesz... 07.12.03, 23:02
                    alez wszak niewiedza jest jest domena medrcow?
                    • malvvina Re: acz i hiba nie bedziesz... 07.12.03, 23:11
                      eeee ...????
                    • Gość: gf Re: acz i hiba nie bedziesz... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.12.03, 23:26
                      prawdopodobnie jesteś nie w pełni świadomy tego co się stało.
                      • meteoryty bylem juz 08.12.03, 11:13
                        swiadomy
                        robie tylko dobra mine do zlej gry

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka