kvinna
11.12.03, 13:24
Kogo określacie tym mianem? Kogoś mądrzejszego od siebie, bardziej rzutkiego,
bystrego?
Na zajęciach u Metodystów dziewczyna z Korpusu Pokoju (przyszła na
zastępstwo) powiedziała nam, że "wise" to może być np. Dalaj Lama. Przeciętny
człowiek jest po prostu "clever". Skąd bierze się mądrość życiowa? Z
przeżytych mądrze lat? "Mądrze", czyli jak?
kvi ciekawska, lat 21