odbicie-gwiazdy
09.08.09, 22:13
Jest ciemna noc..
Siedzę przy komputerze cały dzień bo grypa weszła we mnie skutecznie i za cholerę nie chce wyjść. Obudziłam sie dzisiaj z przerażeniem i do końca dnia chyba bede miała je w sobie.
Wiesz? Mam przyjaciela.. najlepszego jakiego mogłam sobie wymarzyć. Spędzaliśmy ze soba czas, prowadziliśmy długie onogi na oknie popijając herbatę. Był przy mnie zawsze wtedy kiedy go potrzebowałam. Ale teraz nasza ścieżka jest inna..On jest daleko.. nie ma go przy mnie. Kontakt troszkę się osłabił..A ja czekam. Nie mam chłopaka. Ale chyba coraz częściej szukam własne takiej osoby, która by przypominała jego. Żebym nie musiała się wstydzić..usiąść na oknie i po prostu z kimś chwilke pobyć.
Czasem myślę, że jednak to zbyt wygórowane marzenie by kogoś takiego pokochać...
9298618