ankasz1970
07.06.10, 15:05
Chciałabym zapytać,czy któraś z Was uporała się z problemem takim jaki mam lub
podobny,?Otóż,zawsze gdy depiluję sobie bikini,niezależnie czy depilatorem,czy
maszynka czy woskiem,zawsze następnego dnia mam malutkie ropne
krosteczki.Jestem załamana,zbliża się lato a ja wciąż mam problem.