07.06.10, 15:05
Chciałabym zapytać,czy któraś z Was uporała się z problemem takim jaki mam lub
podobny,?Otóż,zawsze gdy depiluję sobie bikini,niezależnie czy depilatorem,czy
maszynka czy woskiem,zawsze następnego dnia mam malutkie ropne
krosteczki.Jestem załamana,zbliża się lato a ja wciąż mam problem.
Obserwuj wątek
    • issey_miyake Re: Depilacja 07.06.10, 16:22
      idź na depilacje woskiem do gabinetu
      • pani_okazja Re: Depilacja 08.06.10, 23:08
        zgadzam się-trochę boli, ale warto:)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka