IP: *.spiczyn.sdi.tpnet.pl 06.05.04, 18:01
Zastanawiam się nad kupnem CLA. Chciałabym dowiedzieć się, czy daje on jakieś
efekty. Zamierzam połączyć jego stosowanie z dietą i ruchem. Podobno CLA
pomaga pozbyć się cellulitu i przyspiesza odchudzanie. Czy to prawda? Z góry
dziękuję :)
Obserwuj wątek
    • Gość: up Re: CLA IP: *.spiczyn.sdi.tpnet.pl 07.05.04, 15:29
    • justy1 Re: CLA 08.05.04, 10:46
      warto moim zadaniem.
      • Gość: justy Re: CLA IP: *.ynet.pl / 213.241.34.* 08.05.04, 18:34
        stosowałam (bio-C.L.A) przez ok. miesiac i były efekty- skóra maiła "lepszą
        jakość" o czym piałam na forum, ale nie moge znaleść tego wątku. znalazła za to
        inne:
        forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=211&w=9792702&v=2&s=0
        forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=211&w=4905569&v=2&s=0
        forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=211&w=12330839&v=2&s=0
    • Gość: Stosująca i zawied Re: CLA IP: *.spidernet / 80.51.254.* 08.05.04, 16:11
      Ja stosowałam jedno opakowanie, przy czym stosowałam takze niskotłuszczowa i
      kaloryczna dietke oraz duużo ćwiczeń. Nic nie pomogło, nic a nic. A pod rugie
      okres spóźnił mi się o miesiąc. Nie warto, bo później są same nie przyjemności.
      Wszystko mnie bolało, mięśnie i to nie od cwiczeń. Nie warto ich kupować,
      żadych suplementów- powoduja pezpłodność, lub ją wywołuja. :) Ja odradzam kupna
      i tak sie nie schudnie, chyba ze po 3 opakowaniach.
      • Gość: paulette Re: CLA IP: *.aster.pl / *.acn.pl 08.05.04, 17:58
        kupilam wlasnei na cellulit i nawet nie skonczylam opakowania. ciagle mnei
        glowa bolala i bylo mi nie dobrze, dlatego uwarzam ze nie warto

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka