Gość: anka
IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl
24.05.04, 08:59
zrobiłam sobie wspaniały pedicure,moje stópki po peelingu i kąpieli
parafinowej wyglądają rewelacyjnie,niesamowicie wygląda klasyczny
frencz,troszkę dłuższe paznokcie dodają blasku stópkom...,cóż kiedy pogoda
jest kiepska i nie mogę pokazać światu swoich ślicznych stóp,mój mąż jest
zachwycony ,bardzo mu się podoba mój pedicure
dziewczyny róbcie sobie pedicure i módlcie się o ładną pogodę
anka