Dodaj do ulubionych

Szkolenia kosmetyczek

19.05.08, 15:45
Czy w trakcie nauki kosmetyczki są uczone obsługi klienta? Czy uczone są sprzedaży kosmetyków?
Będę wdzięczny za opinie.
Pozdrawiam
Piotr
Obserwuj wątek
   • alican Re: Szkolenia kosmetyczek 24.06.15, 12:04
    Ja zapisałam się na szkolenie tutaj szkoleniadlakosmetyczek.pl szkolenie z obsługi urządzeń i zabiegów, ale mi się wydaje, że ja osobiście podejście do klienta mam już przed szkoleniem dobre, także nie wiem czy to byłoby jeszcze tam potrzeba się uczyć tego ;)
    • akadakes Re: Szkolenia kosmetyczek 04.08.15, 07:24
     Szukaj po konkretnych markach, które organizują szkolenia kosmetyczne, znanych markach, najlepiej z rekomendacji znajomych. Program i jakość realizacji szkolenia ma naprawdę mocne znaczenie ku temu co z tego szkolenia wyniesiesz. Uwierz mi.
     • kosmetyczka88 Re: Szkolenia kosmetyczek 14.08.15, 10:34
      Moim zdaniem na każdym szkoleniu powinny być takie zagadnienia, to ważne przy pracy z klientem. Fajnie też jak instruktor ma fajne podejście do klienta i może pokazać jak powinniśmy się zachowywać przy zabiegu i jak powinna wyglądac rozmowa. Oprócz ukończenia szkoły miałam w przeszłości kilka kursów kosmetycznych w Corio w Poznaniu i dobrze trafiłam, bo jak czytam niektóre wpisy to aż się włos jeży na głowie, ze szkolenia są tak prowadzone :)
  • deltaedukacja Re: Szkolenia kosmetyczek 19.01.16, 13:43
   Zapraszam do Szkoły Delta Edukacja na kierunek Technik Usług Kosmetycznych!
   Na zajęciach praktycznych można nauczyć się wielu zabiegów i wykonywać je w domu całkowicie za darmo! W szkole Delta Edukacja nie ma żadnych ukrytych kosztów i nie podpisuje się umowy!- Zapraszam wszystkie chętne Panie. Szkoła mieści się na ul. Szewskiej 17/1 , numer telefonu 794005304. Pozdrawiamy- Delta Edukacja
   • kosmetyczka88 Re: Szkolenia kosmetyczek 27.05.16, 08:02
    Witam, ja byłam jako modelka w Centrum Szkoleniowym Corio w Poznaniu. Jestem mega zadowolona, bo pracują tu na produktach najwyższej jakości. Ja byłam na manicure hybrydowym i paznokcie juz 3 tydzień bez żadnego odprysku!! Na szkoleniach na modelach pracują kursantki ale pod okiem profesjonalnych instruktorek. POLECAM bardzo. Wiecej na stronie coriocs.pl

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka