Gość: zulka
IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl
31.05.04, 19:14
zeby miec gladkie nogi? do tej pory golilam ale teraz mam strasznie
przesuszona skore na zlaszcza na lydkach. kremy depilujace chyba tez
wysuszaja i podrazniaja. depilator ponoc okropnie boli, no a wosk w gabinecie
chyba tez:( poza tym boje sie, ze zostana po tym takie czerowne krostki. no
i co tu zrobic???