Gość: kim IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.08.04, 15:17 Znacie jakieś skuteczne herbatki odchudzjące; poprawiające przemianę materii? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
emilia.kosecka Re: odchudzanie 08.08.04, 15:39 FIGURA - zestawy różnych herbatek ziołowych, ale cudów nie ma, najlepiej wiecej ruchu i połowa porcji tego co jesz. I to wszystko, bezkarnie mozesz jesc owoce: jabłaka, cytrusy, arbuzy, melony i owoce sezonowe, np czeresnie sprzyjaja oczyszczaniu ciala ze złogów i maja działanie ujedrniajace itd, ale np nie wiecej niz banan na dobe, poniewaz jest bardzo kaloryczny, ale zawiera dzienne zapotzrebowanie na witaminy i minerały, Takze ogórki (ok 11 kcal na 100g, nic nie ma mniej) i pomidory, tylko nigdy ich ze sobą nie łacz, ładnie wygladaja, ale wzajemnie znosza witaminy i minerały, no i pij dużo wody, która takze zapobiega powstawaniu cellulitu, min 2 litry niegazowanej typu "Żywiec", "Arctic", czy "Nałęczowianka". pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
igielka82 Re: odchudzanie 09.08.04, 22:30 Jak powinno sie łączyć produkty <tzn które z którymi można albo nie można>? Macie może jakąś stronke na ten temat? Ja to mam taki problem, a mianowicie cały dzień nie jestem głodna dopiero wieczorem zaczynam być a wtedy by już pasowało nie jeść i co robić!Z drugiej strony to nie mogę zjeść dużo na raz, ale jakąs godzinke dwie po jedzeniu znowu jestem głodna! BMI mam 22,5 ale chce schudnąć <jakieś5-8kg> bo mi się wałeczki zrobiły i co tu robić..owocami sobie raczej nie pojem Odpowiedz Link Zgłoś
justa_79 Re: odchudzanie 10.08.04, 10:39 Figurę odradzam, to po prostu herbata przeczyszczająca. polecam Pu-erh, która reguluje przemianę materii. igiełka, owocami może się nie najesz, ale jeśli zjesz je najpierw, to później zjesz mniej innych tuczących rzeczy. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Renia 68 Re: odchudzanie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.08.04, 18:42 W ciagu roku schudłam 14 kilogramów.Recepta jest prosta-jeść wszystko tylko w mniejszych ilościach(połowę)bezwzględnie unikać słodyczy i nie jeść po godzinie 18.Na pewno nie jest to przyjemne ale warto było się pomęczyć!Nie wierz w żadne diety-cud bez wysiłku niczego nie osiągniesz.W moim przypadku nie było efekyu jo-jo obecnie ważę 51 kilogramów Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: igiełka82 Re: odchudzanie IP: *.skawina.sdi.tpnet.pl 13.08.04, 19:44 no właśnie wszystko w małych ilościach + ruch! Ale wiecie co ja jestem słodyczocholikiem heh uzależniona od słodyczy, ostatnio stosuje diete około 1000kcal (od jakiś 3-4 dni) i schudłam 3kg! ale i tak to nie jest dokońca takie wymierne bo mam okres i czuje że mi "napęczniał" brzuch żadko mi się tak robi, ale wkońcu dzis piątek 13 i jutro ide na wesele więc musiało tak być! Odpowiedz Link Zgłoś